Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covjece Murinjo nije odradio dobar posao, kao ni Van Gal i bivsi su, vi ne umijete da citate. Problem je sto neko ne daje maksimum, izlazi na teren i setka se, namjerno grijesi ocigledno, ponasa se kao amater, ne zeli da bude na svom poslu, ne zeli da ispostuje poslodavca i u ovom slucaju navijace jer se radi o poslu malo drugacijem od uobicajnih, pa imas publiku koju trebas da ispostujes. Dakle vi to opravdavate konstatno, sto je dno dna. Sve moze, ali da se ne trudis, to ne moze. Neka ste na krv i noz ali kad si na poslu tvoje je da radis svoj posao maksimalno angazovano, desi se i los dan, desi se i mentalno zasicenje, depresija, desava se svasta u zivotu, ali ides na posao i obavljas ga, ako ga ne obavljas dobijas otkaz. I nekad imas razumijevanja za odredjene situaicje, ali da se neko bukvalno pisa po klubu, navijacima i nadredjenima, to nikad ne moze da se opravda. Jer je to nedopustivo. Posebno u svijetu profesionalaca. I to je problem sa ovim klubom trenutno, opet kazem tri menadzera, sva trojica izgubila svlacionicu, kako je to jebeno moguce? Nije onda problem u individualcima, vec u jebenoj grupi.
    sigpic

    Comment


    • Znam brate sta ti mislis, ali to se desavalo Murinju, a ti pises kako da on nije kriv uopste. On je imao isti problem sa Azarom, i on je cak zavrteo navijace u jednom trenutku protiv Azara.

      Naravno, da za svadju treba dve strane. Nije sve crno nije ni sve belo. Ali ko je veci problem, dali Murinjo ili Pogba, ja cu reci Murinjo. Zasto? Jer evo Pogba nije igrao protiv Liverpula mi smo opet bili kao govna na terenu. Na kraju on ga je i doveo, nije to Vudvardovo pojacanje kako zelis da predstavis neke igrace. Murinjo ga je trazio i u Celziju.

      Pogba ako se ne promeni nece se zadrzati dugo, ne brini. On vise nema opravdanja, ne moze da se krije zad Murinja. On je na SP bio fantastican, vreme mu je da se pokaze, nema opravdanja. Ide na ljeto po meni. I bolje.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nije Sloba kriv ..... Mi smo govna!!!!
        Zanimljiva je teme junajteda poslednjih nekoliko dana.
        Ovi sto su terali Murinja pokusavaju da uzivaju u trenutku, ali izgleda ne umeju, pa i dalje drobe o njemu. Kao da su postali zavisni od njega, pa ne mogu a da ga ne spominju.
        Dok su za ove sto su ga pravdali i branili svi drugi krivlji od njega..... Na kraju ce iskreirati da nije kriv uopste Kada ponavljas laz mali milion puta, ona na kraju postane istina.
        Nadjite se na pola puta .....

        Kakav je Zoze car .... kakvu je lavinu pokrenuo .... Gvardiola isto ... kumstva se ruse, drzave cepaju, brat na brata udara, ratovi izbijaju zbog njih dvojice (obojice ili nekoga od njih) ....
        Ludilo....
        Lijepi dani, ja bas uzivam.

        Ceka se sutrasnja utakmica, milina.

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Murinjo je dobio otkaz ili je sam otisao nebitno jer nije odradio posao dovoljno dobro, opet pominjes Azara, a taj Azar skoro sve rekaom, momak je borac, on bi opet zelio da saradjuje sa Murinjom i ne krivi smao Murinja za onu sezonu. Azar je neko ko je svjestan da i sam ima odredjene probleme, Pogba nije. Pogba ce ovo da radi i nekom sledecem treneru, on ce da zanemaruje defanzivu, zadatke na terenu jer je jednostavno govno od covjeka utripovano. Jer u njegovoj glavi on je najbolji na svijetu, a u stvarnosti ga dominira Mark Nobl. I to se nikad nece promijeniti, kad imas ekipu full skockanu onda mozes njega da dovodis i maskiras njegove nedostatke, on moze da se zrtvuje nekoliko nedelja kao sto je slucaj bio na Mundijalu, ali na nivou sezone nece ocigledno, pa pricamo smo o tome jos ljetos, on je taj koji je trebao da postavi primjer, on je najskuplji, najizvikaniji, najvise igrao kod Murinja(sto je opet Murinjova greska) i isporucio go kurac na kraju. I sad ce kao da trudi? Sta to onda govori o njemu ako vidimo da je namjerno sabotirao tim i saigrace svo ovo vrijeme? Mi smo izvukli najvecu slajmaricu koja postoji i zalijepili je starom u facu onog trenutka kad smo ga vratili, ja sam i tada naravno bio najveci protivnik njegovog vracanja ali razumijem Vudvorda i Murinja da im puca kurac sta se tu desavalo. Ipak da je to osudjeno na propast znali smo, to je igrac bez karaktera, to je generalno generacija bez karaktera, bez zara, bez borba. Eto Roj je tri puta rekao sta god da se desi, kakva god da je taktika, u kavim god da si odnosima sa trenerom tvoje je da izadjes na teren i boris se. Ali tu nije bilo nikakve borbe kao sto smo vidjeli, jer mu nije Murinjo rekao izgubi svaku drugu loptu i neka protivnik napravi kontru posle tvojih gresaka, daje golove kao na traci zbog njegovih gresaka, niti mu je rekao promasi pas na tri metra. On je sam odlucio da bude govno jer to jeste.

          I najvaznije od svega bilo koji iole iskusni trener zna mnogo vise od igraca, dje igrac da sastavlja taktiku, on ne vidi teren ni blizu kao trener, ali kad igraci misle da znaju vise i bolje od trenera dobijemo ovo da se gubi svlaciona ako im ne lizes dupe. U sportu imamo samo jedan primjer dje FIl Dzekson kaze Lejkersima ne trebam na klupi jer Kobi vidi sve isto sto i ja. I to je to, ali jedan je Kobi, nije Pogba neko olicenje inteligentnije, strategije i taktike, vec glupan instagramski.

          u ovoj situaciji Pogba bi se zaplakao, a Kobi i ne trepne. To je razlika izmedju mudonje, borca, sportiste i pizde.

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Nije Sloba kriv ..... Mi smo govna!!!!
            Zanimljiva je teme junajteda poslednjih nekoliko dana.
            Ovi sto su terali Murinja pokusavaju da uzivaju u trenutku, ali izgleda ne umeju, pa i dalje drobe o njemu. Kao da su postali zavisni od njega, pa ne mogu a da ga ne spominju.
            Dok su za ove sto su ga pravdali i branili svi drugi krivlji od njega..... Na kraju ce iskreirati da nije kriv uopste Kada ponavljas laz mali milion puta, ona na kraju postane istina.
            Nadjite se na pola puta .....

            Kakav je Zoze car .... kakvu je lavinu pokrenuo .... Gvardiola isto ... kumstva se ruse, drzave cepaju, brat na brata udara, ratovi izbijaju zbog njih dvojice (obojice ili nekoga od njih) ....
            Ludilo....
            Znaci da bi dokazao da si bio za odlazak Murinja moras pisati sve najgore o njemu i praviti se da je sve savrseno sada kad njega nema, to je nema logika. A fazon svi s slazu da je trebao otici osim Urosa, koji i nije Junajtedovac.

            Sramota me kluba koliko u njemu rade nesposobni ljudi. Oni su i krivi za ovakve, precesto ravnodusne igrace

            Comment


            • Jedan problem je resen, ako on bude nastavio da se ponasa kako se ponasa i taj problem ce biti resen na ljeto.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • A ako nastavi pa se bude dobro ponasao godinu dana i onda mu se opet digne kurac i nesto mu zasmeta sta cemo onda? Citav svjet je vidio kakav je, on mora da se proda u januaru ako vodis ozbiljno fudbalski legendarni klub. Ali ovaj fudbalski klub je ocajno vodjen nazalost. Cak najgore u ligi.
                sigpic

                Comment


                • Ja i zaboravih da je kapitensku traku nosio na pocetku sezone HAHAHHAHAHAH Murinjo je stvarno izgubio kompas

                  Comment


                  • King Eric[emoji146]

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Znaci da bi dokazao da si bio za odlazak Murinja moras pisati sve najgore o njemu i praviti se da je sve savrseno sada kad njega nema, to je nema logika. A fazon svi s slazu da je trebao otici osim Urosa, koji i nije Junajtedovac.

                      Sramota me kluba koliko u njemu rade nesposobni ljudi. Oni su i krivi za ovakve, precesto ravnodusne igrace
                      Ne znaci.
                      Ne secam se da se nesto ovoliko pljuvalo po istoj ovoj upravi kada su tu bili LVG i Mojes ....
                      Zamisli kakv je onda SAF car, kada je uspeo sa istom ovom upravom (nesposobnom, neodgovornom, nestrucnom, usvesemesajunistaneznaju) da uzme titulu. Ali jedan je SAF. Uspeo bi to i Murinjo prosle sezone (veliki je i Zoze), samo je imao tu nesrecu da je dosao u Junajted kada i Najveci u gradski rivalski klub....

                      Sve u svemu ovde se bespotrebno dize tenzija. Svi su bili za to da Murinjo ode iz Junajteda. Murinjo je otisao iz Juanjteda. I sada umesto da svi budu zadovoljni (neki i srecni) krljaju se i dalje. Krljacete se vi ceo zivot ..... uvek cete naci razlog.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        A ako nastavi pa se bude dobro ponasao godinu dana i onda mu se opet digne kurac i nesto mu zasmeta sta cemo onda? Citav svjet je vidio kakav je, on mora da se proda u januaru ako vodis ozbiljno fudbalski legendarni klub. Ali ovaj fudbalski klub je ocajno vodjen nazalost. Cak najgore u ligi.
                        Previse slusas Novakovica koji zna mnogo ali i dosta preuvelicava

                        Brate sada ga niko vise nece trpeti, eto doveli smo ga za 100 miliona, hoces da uspe, realno je najkvalitetniji kod nas u sredini, to je dokazao dosta puta kad je vezao 2-3 dobra meseca. Ali ako nastavi da se ponasa kao sto se ponasa, niko ga trpeti vise nece. Otici ce i on.

                        Comment


                        • Novakovica ne pamtim kad sam poslednji put slusao.

                          Kako je najkvalitetniji? Prosle sezone je za klasu bolji bio Matic.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Novakovica ne pamtim kad sam poslednji put slusao.

                            Kako je najkvalitetniji? Prosle sezone je za klasu bolji bio Matic.
                            Obojica su nekonstatni do bola. Matic je bio dobar prvih 2-3 meseci, i na kraju sezone nesto odigrao. Pogba isto. Ove sezone ne zna se ko je gori.

                            Comment


                            • Zna se naravno, Matic nikad ne izlazi na teren reda radi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ove sezone isto ko da ne izlazi, cak i bolje ako ne izlazi, samo posmatra sta se desava oko njega, kao i drug mu Pol.

                                Comment

                                Working...
                                X