Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geri Nevil jeste licemer, samo ti prija sto je na stranu Murinja sad, pa ne pricas tako

    Jesam bio srecan kad je dolazio Murinjo, ali sada sam i presrecan sto necu vise nikad videti Matic Felaini Mektominej sredinu, Portugalskog Pjulisa.

    Comment


    • Barem cemo gledati Pogbu koji ne moze da doda loptu na pet metara i koji poklanjanjem lopte otvara kontre protivnicima, to je valjda ok.
      sigpic

      Comment


      • Vidjecemo dali ce biti takav, ako jeste i on ce da ide. Samo da se ne ponovi Matic Felaini Mektominej pls, jer sa njima znas pre vremena sta ce se desiti, oni trojica zajedno bi bili dobri za 3 na 3 basket da se gruva.

        https://www.mirror.co.uk/sport/footb...s-man-13761397



        Eto, njegov miljenik Aleksis Sancez sta mu radi

        Comment


        • Pa svakoj je budali jasno da Sancez nije njegovo pojacanje, pricali smo o tome proje nekoliko mjeseci, da jeste svaku bi igrao, a ne prekuca kao napadac, pa se vrati debeli Lukaku i odma zauzme to mjesto, klasicno Vudvordovo pojacanje.

          Ali according to the Sun je recenica koja sve objasnjava tu na kraju krajeva.
          sigpic

          Comment


          • Da li je moguce da se igraci klade oko trenerovog otkaza I to pazi... igraci koji muzu klub a koji na terenu nista dobro uradili nisu.

            Tumor je uklonjen, sad jos ovu bagru rastjerati...

            Comment




            • Zanimljiva neka diskusija. Lepo kažu, nije samo do toga da se zaposli DoF, već kako će kome da delegiraju posao.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • I ja mislim da je bullshit, ali svakako me nista ne cudi, vrlo moguce i da se desilo.

                A Sanchez je svakako i Murinjovo pojacanje, sta Vudvord mu je rekao jer zelis da zajebemo Pepa i uzmemo Sancheza ispred njih, a Murinjo rekao nemoj molim te, necu.

                A to sto je Sanchez igrao odlicno kao napadac, pa se onda vracao opet debeli Lukaku, tu opet nije kriv jebeni Vudvord, nego egoista Murinjo.

                Comment


                • Naravno da je kriv Murinjo, lose je odradio svoj dio posla i zato vise nije menadzer Mancester Junajteda, ali braniti neprofesionalna govna Pogbu i Martijala koji su se u vise navrata posrali po klubu i navijacima je bas za posmatranje sto se mene tice. I dokaz koliko je klub propao, SAF je legende kluba kad su izgubile kompas i mislile da su iznad istog sutnuo nogom peko vrata, a mi ispunajvamo zelje tim idiotima koji javno traze transfere, ne dolaze na treninge i svaka tri mjeseca pustaju buve preko agenata. Mi smo propast od kluba trenutno, a to nije ni na Murinju, niti je bilo na van Galu sigurno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nek se zaposli DoF, to je vec korak u pravom smeru, docice sve na svoje vremenom. Ovo su dva dobra koraka do sada, sledi DoF, pa Poch/Jardim/Zidan.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post


                      Zanimljiva neka diskusija. Lepo kažu, nije samo do toga da se zaposli DoF, već kako će kome da delegiraju posao.
                      Na sta smo spali kad ce jedan Poketino, najveci luzer ikad, da vaga je li Mancester Juinajted dovoljno dobar za njega, najveceg luzera ikad. Zivio Vudvord.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ole je mnogo dobar čovek i retko operisan od sujete. Kao takav bi mogao da napravi velike stvari, ali pitanje je kako će se i on koji je takav nositi sa ovim likovima kojim je sujeta na visokom levelu.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Ma lepo se sutnu iz kluba i dovedu novi bolji igraci,gde to ima da ti preko tvitera i ostalih gluposti kritikujes trenera,trazis izlaz iz kluba,napolje s njima kad nece fudbal da igraju pa neka kuckaju po tviteru koliko hoce posle.Eno onaj mali Medison,Englez,talentovan klinac,garantujem da bi milion puta bolje igrao od Pogbe,a ima se para i za neku superzvezdu,pre svih Mbape umesto Marsijala posto covek hoce da ide,pa onda taman Sancez moze levo,Mbape desno a Rasford ili Lukaku u centar,Medison da bude desetka i razbijali bi sledece sezone.

                          Comment


                          • Da, to je baš samo tako jednostavno šutnuti nekog iz kluba...
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Barem cemo gledati Pogbu koji ne moze da doda loptu na pet metara i koji poklanjanjem lopte otvara kontre protivnicima, to je valjda ok.
                              Mene samo zanima ko mu je bio kriv u prve 2 sezone dok nije ušao u zavadu sa Murinjom, ko je tad bio kriv što on ne može da iskaže magiju. Ponižavalo ga pola vezista Premijer lige, a ja ga kretenski branio, doduše prvu sezonu je bio ok ali sve je to ispod nivoa koji bi treboa da pokaže veliki Pogzcaptionsthis.

                              A za hajp ne znam šta se čudiš, pa mi smo već odavno postali Arsenal u svakom smislu, od cilja kluba da se završava u top 4 do dizanja novog trenera/igrača u zvijezde čim dođe. To radimo sa svakim i onda ga na najprizemniji način tjeramo kad krene loše. Samo mi je drago da je Ole tu na kratak period ali ne isključujem mogućnost da i on pretrpi uvrede ako baš fejluje.

                              Geri Nevil je imao intervju juče ili prekjuče oko otkaza Murinju, čovjek sasvim realan i odmjeren, ko hoće nek pogleda. Sve što i mi ovdje govorimo, Murinjo je trebaoda ide, samo izgleda čim ga ne vrijeđamo ispada da ga branimo

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Koja propaganda ?

                                Da je pozitivnije svakako jeste, da se nije sralo i plakalo na presu i to svakako jeste, kakva je to propaganda?

                                ED ce da ode sa te pozicije, dovodi se DoF, valjda si procitao. Pre nego sto se uzme Poketino verovatno.

                                Nije imao problem samo sa Francuzima, eno pre nego sto je otisao opet se sa Souom posvadjao, da se pamti. Sa Sanchezom takodje verovatno. Nije da mu je prvi put, vec vidjeno.
                                Jel ti stvarno misliš da će da se reše stvari ako dodje DoF?

                                Jel stvarno misliš da ako i dalje budu tu P, M, A, da neće izvoljevati? Nećeš moći da ih se otarasis.

                                Ja samo čekam Mikija koji je obećao javno izvinjenje za Murinja ako isto bude i sa sledećim menadžerom.

                                Nije Murinjo kriv nego govna, Ed, P i M. Naravno i najveće debelo govno koje je uplelo prste u klub Mino.

                                Comment

                                Working...
                                X