Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ako ne umeju dupli pas da odigraju, da lice na ekipu posle godinu dana pod Poketina, onda cu da pljujem upravu i igrace. Jer ce to biti prvi put da Poketinova ekipa ne lici na nista, a Murinjo ima istoriju sa tome.

    I naravno da necu da podrzavam trenera koji se posvadjao sa upravom i bojkotira klub jos pre da pocne sezona. To je bojkot kluba na najvisi nivo, onda ga Pogba bojkotuje, ali cuj igrac bojkotuje trenera koji bojkotuje klub
    Može li istorija Mourinhovih ekipa koje su pogubljene u odbrani i lako primaju golove?

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Može li istorija Mourinhovih ekipa koje su pogubljene u odbrani i lako primaju golove?
      Pre tacno 3 godine, tacno na polusezoni njegov Celzi je primio 27 golova u PL kad je dobio otkaz, 2 manje nego sada u Junajtedu.

      Comment


      • Desilo se jednom u 15 sezona i ima istoriju, ok A da pitam za istoriju gdje ne zna koga staviti u odbranu i stalno mijenja to neću, jer toga nije ni bilo. Dobićemo odgovore za 2-3 godine.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kako ono bi: Watch this space

          Comment


          • Haha, dobro. Bajia i Lindelofa je on doveo, nisam ja

            Comment


            • Treći otkaz mourinhu u ligi, sad ima isto otkaza kao titula, sad kužim zašto broj 3 uvijek pokazuje
              Misli li još tko da je bolji od pepa?
              Nitko ne misli da ćemo sad s omiljenim dzokerom odmah igrati kao barcelona i izbaciti psg ali za početak ćemo se zadovoljiti da igrači proigraju, da podignu samopouzdanje, da uvede par mladih igrača, da igramo napadački nogomet i da hrabro bez straha izlazimo na teren protiv bilo koga jer mi smo manchester united a ne wba a rezultat je u drugom planu do ljeta i onda na ljeto drastični odlasci i odluke oko novog trenera ili ostanak ogs
              Vladan već 4. Put uspoređuje manchester united sa sjevernom korejom, to je skandalozno da on klub za koji navija uspoređuje s tom državom i to jer je mourinhu dobio otkaz umjesto da bude sretan kao i većina navijača uniteda
              Ti isti glazeri su bili i kad je bio fergi pa jesmo li i tad bili sj koreja ili tek odlaskom mourinha postali?
              Mourinhu hvala na europskoj ligi i to je to od njega
              Inače ovi što kažu da imaju spursi bolju ekipu od nas, imaju da ali neka usporede cijenu tih igrača koje je poche prepoznao i kako su napredovali i cijenu ovih naših preplaćenih igrača a igraju ove sezone loše

              Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

              Comment



              • Da se malo bavimo činjenicama, a ne ko koga voli a ko ne i na osnovu toga se piše.
                Ovo je prvi put da je Mourinho podbacio u jednoj ekipi.
                Mourinhove ekipe su uvijek bile stabilne nazad i uvijek je imao standardnu ekipu s malo izmjena. U Manchesteru je ispao fudbalski Jasmin Repeša.
                Mnogi pišu da je to anti fudbal i da je to očekivano od njega, ne znam po čemu. Kad su to prethodne ekipe koje je vodio bile neefikasne? Hajde da provjerimo činjenice, broj datih golova nešto valjda govori.

                2004/2005 72 gola
                2005/2006 72
                Poređenja radi, Ferguson u ove dvije sezone 58 i 72.

                2008/2009 70
                2009/2010 75
                Ovo je otprilike prosjek golova s kojim Juventus osvaja zadnjih 100 titula.

                2010/2011 102
                2011/2012 121
                Guardiola u istim tim godinama 96 i 114, revolucija.

                2013/2014 71
                2014/2015 73

                2016/2017 54
                2017/2018 68
                2018/2019 60-65 vjerovatno da je ostao, a primio bi 50
                Ono što mi je zapalo za oko, Pochetino u zadnjih godinu i po jedva da je efikasniji s pravim fudbalom od ekipe kojoj trener brani dupli pas i sve ostale fudbalske slobode koje nije branio ni Kežmanu. Ostani Ole svi te vole.

                Mourinho je na svom terenu uglavnom bio nepobjediv, protiv manjih ekipa nije imao kikseve. Ovo se odnosi na sve klubove osim na zadnji

                Baš je za analizu zašto nije išlo u Manchesteru i zašto nije isporučio ono što se očekivalo (ja prvi). Nadam se da će još nekoga voditi i tu ćemo dobiti odgovor je li ga vrijeme oduvalo ili je opasno smrdilo u klubu.

                Comment


                • Portugalac 2 i po godine u Utd, 26 bodova, gol razlika 29:29, 6to mjesto na tabeli decembra 2019 godine.

                  Mani me tih prica o drugim klubovima. Ovo je tema Utd a ne Celzija, Intera i Reala. U Utd je failovao. Toliko na tu temu.

                  Imamo utakmicu danas, sa novim menadzerom.

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Baš je za analizu zašto nije išlo u Manchesteru i zašto nije isporučio ono što se očekivalo (ja prvi). Nadam se da će još nekoga voditi i tu ćemo dobiti odgovor je li ga vrijeme oduvalo ili je opasno smrdilo u klubu.
                    Nema tu neke analize. Isporucio bi on ono sto se od njega ocekivalo. Ako ne u prvoj, mada mu je i ona zbog LE bila bericetna, ali u drugoj sigurno - uzeo bi titulu i onda bi sve bilo drugacije - verovatno ne bi ni imao ovako za njegove standarde slobodno moze da se kaze sramnu polovinu sezone. LS bi bila problem, ali bi uspeh u Pl to potro.
                    Moze samo da se analizira zasto se Gvardioli digo kurac da dodje u PL, bas kad i Murinjo u Junajted.

                    A kada bude vodio neku drugu ekipu (verovatno hoce), ne mora da znaci da u koliko napravi uspeh da je neko drugi vise kriv od njega za Junajted. Niti ako ga ne napravi da ga je vreme oduvalo. Svaka nova trenerska avantura je prica za sebe. Po meni njega vreme nije oduvalo jos uvek i njegov fudbal moze da bude ucinkovit. Samo na njegov fudbal ne moze covek da se lozi. Ljudi se loze na njega samog pa im je onda njegov fudbal takticko majstorstvo. Da Zoze Murinjo fura ultra ofanzivan fudbal, fudbal koji se ne svodi na to da se lopta prepusti protivniku pa da se kroz greske masteruje kaznjavanje istih (jer fudbal je izmeju ostalog i igra gresaka) onda bi se isti ovi sto se loze na defanzivu lozili na ofanzivu.

                    Ja sam se prvi kao klinac lozio na defanzivu i smatrao da kada gradis ekipu moras da pocnes od ovih pozadi, dok nisam shvatio da je ona cuvena "Napad je najbolja odbrana" izuzetno tacna. Pogledaj Siti - gomila tu gresaka ima dok se brane, na odbijene lopte (nicije lopte) umeju ocajno da reaguju, na duge lopte takodje. Sto se tice postavke pozadi to je ok, ali individualno umeju da zaseru samo tako. I opet su najbolja odbrana lige bili i bice. Jer oni svojim posedom, drzanjem lopte - takve situaciji svode na minimum. Jer da bi sprecio da se greska desi treba da pronadjes nacin da sprecis da do situacije za gresku uopste dodje; vise nego sto ces da vodis racuna sta da radis ako se takva situacija desi.

                    Tako da sigurno nije Murinjo preko noci zaboravio kako se ucinkovito vodi ekipa i kako se uzimaju trofeji. I sigurno nije zatupeo odjednom i izgubio svoju ostroumnost. On je i dalje majstor svog zanata - a da li ce pokazati to u nekoj drugoj ekipi ili ne - totalno je nebitno za ovaj period u Junajtedu. Jer koliko god da je istuacija u klubu losa (ako je uopste losa), to na postavku igre i trening kod vrhunskog menadzera kakav je on ne sme da utice. Atmosfera je vec druga stvar. Nju radom sa igracima i odnosom prema njima dizes ili spustas. Ako je atmosfera bila losa (a mnogi veruju da jeste) tu mu ne moze bilo ko drugi sem njega samog biti kriv. E to moze da urusi i sistem i igru i zasere sve.
                    Last edited by Sandugp; 22-12-18, 08:45.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Miki28, izvini, drugi put mi pošalji priču koja ti odgovara pa ću to i napisati.

                      Originally posted by Sandugp View Post
                      Nema tu neke analize. Isporucio bi on ono sto se od njega ocekivalo. Ako ne u prvoj, mada mu je i ona zbog LE bila bericetna, ali u drugoj sigurno - uzeo bi titulu i onda bi sve bilo drugacije - verovatno ne bi ni imao ovako za njegove standarde slobodno moze da se kaze sramnu polovinu sezone. LS bi bila problem, ali bi uspeh u Pl to potro.
                      Moze samo da se analizira zasto se Gvardioli digo kurac da dodje u PL, bas kad i Murinjo u Junajted.
                      Bili su u Španiji 2 sezone, izvadio sam statistiku. Ništa on nije isporučio u Manchesteru što je trebao, a utakmica poput Seville je pravi primjer, takve je ranije rutinski prolazio.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Miki28, izvini, drugi put mi pošalji priču koja ti odgovara pa ću to i napisati.



                        Bili su u Španiji 2 sezone, izvadio sam statistiku. Ništa on nije isporučio u Manchesteru što je trebao, a utakmica poput Seville je pravi primjer, takve je ranije rutinski prolazio.
                        Nadovezao sam se na sopstveni prethodni post. Procitaj kad stignes.
                        Spanija nije toliko relavantna za PL, ali nekakva paralela moze da se povuce. Jer pricamo o odnosu G-M.
                        Po meni je on u Realu rezultatski mogao bolje. Kada kazem rezultatski mislim o trofejima. Opet nije los bio uopste. Ali period kada je izgubio Gvardiolu kao konkurenta je verovatno mogao malo bolje da iskoristi.
                        Nema tu mnogo mudrovanja. Njih dvojica su vodili klubove u istoj ligi u isto vreme 4 sezone - i pola ove sada. I Spanac je pokazao da je bolji u odnosu na njega, ali daleko od toga da je Zoze bio los i daleko od toga da je ovaj miljama ispred.

                        Ono sto sam hteo da kazem da bi igracki to izgledalo losije nego ranije, ali bi trofejno bilo isto. Uzeo bi titulu. Govorim o periodu u Junajtedu za koji ti smatras da nije isporucio nista. Samo da ovaj ludak nije bio tu. Ali to je ono cuveno da baba ima kurac.... po meni ipak visa sila na koju Zoze nije mogao da utice.
                        Last edited by Sandugp; 22-12-18, 08:48.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ne kontam poentu tvog posta? Ono bas teska prica i totalno nebitna u ovom trenutku. Imamo utakmicu danas, novog menadzera a ti pricas o nekom liku koji je bio tu, ocekivali smo od njega mnogo bolje rezultate, nije isporucio a ti mi se vatas nekih statistika iz drugih klubova.

                          Ne brini, Portugalac ce ostati upamcen kao jedan od najboljih menadzera ikada ali isto tako i kao fail u Utd. Desava se.
                          Jel mozemo sad dalje ili cemo i dalje o istim stvarima pricat, po 100 puta prezvakanim?

                          Kardif danas, u 18.30h. To je jedino bitno.



                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Ne kontam poentu tvog posta? Ono bas teska prica i totalno nebitna u ovom trenutku. Imamo utakmicu danas, novog menadzera a ti pricas o nekom liku koji je bio tu, ocekivali smo od njega mnogo bolje rezultate, nije isporucio a ti mi se vatas nekih statistika iz drugih klubova.

                            Ne brini, Portugalac ce ostati upamcen kao jedan od najboljih menadzera ikada ali isto tako i kao fail u Utd. Desava se.
                            Jel mozemo sad dalje ili cemo i dalje o istim stvarima pricat, po 100 puta prezvakanim?

                            Kardif danas, u 18.30h. To je jedino bitno.



                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Sve si rekao u prvoj rečenici.

                            @Sandu, s nečim se slažem, s nečim ne. Klopp ako osvoji titulu, to znači da na njega nije uticalo prisustvo Pepa, kao što nije ni na Contea. Ne bih dalje ulazio u diskusiju, smetamo ljudima koji hoće konstruktivno da pišu.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Sve si rekao u prvoj rečenici.

                              @Sandu, s nečim se slažem, s nečim ne. Klopp ako osvoji titulu, to znači da na njega nije uticalo prisustvo Pepa, kao što nije ni na Contea. Ne bih dalje ulazio u diskusiju, smetamo ljudima koji hoće konstruktivno da pišu.
                              Imam i na ovo stosta da napisem, i sto se Klopa a i Kontea tice. Ali u pravu si. Bolje da ne pisemo ovde. Bice prilike.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment

                              Working...
                              X