Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Momir Peh View Post
    Zona sumraka. Mislio sam da će se sad malo smiriti tema.
    Smirice se kad odu Glejzeri, Vudvord i Pogba.
    sigpic

    Comment




    • Da se prisetimo svih golova novog trenera u svetom dresu.
      sigpic

      Comment


      • i onda kažu što ne dolazis na forum. Kakav Pogshit takvi ovi novi "navijači".

        Kad se setim normalnih diskusija.

        Comment


        • https://www.theguardian.com/football...e_iOSApp_Other

          Preporucujem, dobar tekst

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Tek sad kad je on otisao oni mogu nesto pokazati, ocekujem da ispune potencijal, nema vise nikog da ih sputava.
            E kad bi tako lako isao switch, bilo bi predivno.

            Proveli su 2 i po godine, ocito trenirajuci disfunkcionalno, i sad ce da proigraju odmah.
            Obavezno to tako ide.

            Mourinho nas je igrom ukanalio za narednih 18 meseci. Ovo ni LVG ne bi povadio za 6 meseci, iako mislim da je najbolji na Svetu da se stvori kontrolisanje lopte u kratkom periodu.

            Pred narednim trenerom je rudarski posao, pre svega na treningu da postavi neke patterne. Nece kretnja bez lopte, sinhronizacija pasova da dodje preko noci.
            Da Mourinho to nece da ostavi u najboljem obliku se znalo kad je dolazio, ali smo se nadali da i bez toga da izvuce rezultat. Sad ni toga nema.

            Ne moze da se kaze da krecemo od 0, krecemo iz minusa. Nemamo jedan link u timu, 2 igraca koja znaju da odigraju one-two i da se u sekundi pokapiraju oko toga.
            Kamoli da ceo tim ima neku sinhronizovanost oko toga.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Drugar, na kojoj planeti živiš? 400+ miliona od kojih je 100+ otišlo na jednog igrača koji je bio potencijalna zvezda, ali nije se snalo da je retard.

              Znaš li ti, drugar, da Siti u kontinuitetu kupuje, a znaš li drugar da tih 400milona za koje kukaš PSG je više od toga spucao samo sa dva igrača?

              Hoćete da se takmičite sa nekim, a Čelzi mrtav ladan dovodi Žoržinja i Matea Kovačića, zadržava Azara, Liverpul pored štopera i golmana od po 80 miliona dovodi Fabinha kojeg ste svi vi želeli u UTD, nemoj druže da se sprdaš.

              Je l Murinjo nije hteo Tobija? Ko zna koga je čovek hteo, a ćuti jer zna da će se videti

              1) ko je kriv - uprava kluba i vlasnici
              2)da je Pogba igrač zvani kurac

              i tako dalje, druže moj
              Uki legendo, ovaj tvoj bas failovao. Dobio sut kartu.

              U kom svetu ti druze zivis? Puknes 100 miliona za Pogbu pa sledece ljeto puknes 75 miliona za Lukakua? Neces Mikija koga si hteo i zamijenis ga sa Alexisom i? Sta ja da ti kazem druze moj? U kom svetu ti zivis?

              Kod nas realnost je 400+ miliona a promaseno mnogo toga. Sut karta.
              Realnost je 6to mjesto, ogroman minus za 4tim a da ne oricam za 1

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Last edited by Miki28; 20-12-18, 16:11.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Nisam navijac nijednog stranog kluba,volim dobar fudbal,tako da sam voleo Mancester sa Bekamom,Skolsom,Gigsom,Kolom,Jorkom i sadasnjim trenerom Solskjerom koji je verovatno najbolji strelac s klupe u istoriji fudbala.Voleo bih da se Junajted vrati u vrh svetskog fudbala,ali sa kupovinom ovakvih igraca ne vidim kako je to moguce,za Pogbu se znalo da je problematican,jos ga je Ferguson sutnuo iz kluba a ipak je kupljen,to je greska ovog sto ga kupio i trenera ako ga je trazio,ali nije on jedini krivac,kupovano je bez ikakvog plana,kako koji trener dodje tako dovede 10 svojih igraca.Junajted ima strasan potencijal u napadu,samo treba sad to neki dobar trener da dovede u red,da najuri nekoliko zadnjih veznih koji su bez potrebe u klubu i dovede ili sto je tezi slucaj napravi u omladincima pravog plejmejkera,novog Skolsa.

                Comment


                • Šta zaboravili su fudbal? Oni nisu igrali, to je drugačije od igrali su po Murinjovom. Znači sad samo treba da igraju kako znaju, od prve utakmice. Ako su zaboravili da igraju, onda niko neće dobiti platu, pa kad se sete da igraju, onda mogu ponovo dobijati.

                  Ako ne mogu da se sete, govnjivom motkom sa ziletima ih lupati po ledjima, uvesti klince i gotovo. Barem znaš da ništa ne očekuješ i gotovo.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    E kad bi tako lako isao switch, bilo bi predivno.

                    Proveli su 2 i po godine, ocito trenirajuci disfunkcionalno, i sad ce da proigraju odmah.
                    Obavezno to tako ide.

                    Mourinho nas je igrom ukanalio za narednih 18 meseci. Ovo ni LVG ne bi povadio za 6 meseci, iako mislim da je najbolji na Svetu da se stvori kontrolisanje lopte u kratkom periodu.

                    Pred narednim trenerom je rudarski posao, pre svega na treningu da postavi neke patterne. Nece kretnja bez lopte, sinhronizacija pasova da dodje preko noci.
                    Da Mourinho to nece da ostavi u najboljem obliku se znalo kad je dolazio, ali smo se nadali da i bez toga da izvuce rezultat. Sad ni toga nema.

                    Ne moze da se kaze da krecemo od 0, krecemo iz minusa. Nemamo jedan link u timu, 2 igraca koja znaju da odigraju one-two i da se u sekundi pokapiraju oko toga.
                    Kamoli da ceo tim ima neku sinhronizovanost oko toga.
                    Ako je tako onda super, bude li problema jos 18 mjeseci imaju opravdanje. Znaci ozbiljan fudbal od ljeta 2020, u stvari tad ce biti EP pa ce se vratiti izmoreni, Pogba ce vuci Francusku do finala posle ce mu trebati odmor do pocetka 2021. Ali nebitno, treba biti strpljiv dok ih prodje sjecanje na ono strasilo.

                    Comment


                    • Ja u te priče da je ako ekipa nakon smene trenera nastavi i narednih 6 meseci da igra loše krivica u tom bivšem ne verujem ni najmanje.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Pa naravno, nego Murinja ne vole, pa je to opravdanje. Ja sam rekao do kraja sezone ako ne bude bolje čekam od Mikija izvinjenje, nadam se da se seća.

                        Comment


                        • https://twitter.com/paulpogba/status...03240791113728

                          Comment


                          • sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Konacno docekah smenu Murinja. Ozbiljna faca na klupi je sada. Neko ko zna kako se voli klub i kako je raditi i biti u njemu. Puna mu podrska,sigurno ce imati lep docek za vikend pa da ga i zabelezimo pobedom. Samo napred OLE!
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Imate ceo intervju na aplikaciji.

                                Čovek diše Junajted, zaljubljen u klub. Baš se vidi da se mnogo ugleda na SAF-a što se tiče stila menadžmenta. Izgleda da će biti dosta rotacija i da hoće svima da da šansu. Čak je ispratio i meč klinaca protiv Čelzija, tako da me ne bi čudilo da Čong, Grinvud, Gomez i Garner dobiju neke minute. Izgleda da se baš raduje meču protiv PSG-a, tako i treba, a ne da se na žrebu nadaš Portu, Salkeu i sličnim ekipama.

                                Ne očekujem ništa od Olea, al bice to zanimljivih 6 meseci.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X