Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Posle 2 i po godine i 400+ miliona ulozenih mi smo 6ti na tabeli, 0 gol razlika, koliko vec primljenih golova, koliko vec zaostatka za top 4, za 1 mjestom ali eto imamo saljivdzija i dalje ovdjekoji se usudjuju da brane Portugalca. Bolest

    Volite ga, obozavajte ga koliko ocete kao menadzera sveukupno, i jeste jedan od najboljih ikada ali u Utd je teski fail. Kapa dolje za ovo sto je juce izjavio, svaka cast

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Drugar, na kojoj planeti živiš? 400+ miliona od kojih je 100+ otišlo na jednog igrača koji je bio potencijalna zvezda, ali nije se snalo da je retard.

    Znaš li ti, drugar, da Siti u kontinuitetu kupuje, a znaš li drugar da tih 400milona za koje kukaš PSG je više od toga spucao samo sa dva igrača?

    Hoćete da se takmičite sa nekim, a Čelzi mrtav ladan dovodi Žoržinja i Matea Kovačića, zadržava Azara, Liverpul pored štopera i golmana od po 80 miliona dovodi Fabinha kojeg ste svi vi želeli u UTD, nemoj druže da se sprdaš.

    Je l Murinjo nije hteo Tobija? Ko zna koga je čovek hteo, a ćuti jer zna da će se videti

    1) ko je kriv - uprava kluba i vlasnici
    2)da je Pogba igrač zvani kurac

    i tako dalje, druže moj

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Sto se mene tice ti ni ne treba da citas sta ja napisem jer nemas pojma o fudbalu.Kristijano je marketinski igrac,koga guraju sudije,fifa,uefa,vrhunski golgeter i to je to od njega,nema smisla za igru,dribla u mestu,sebican I to bezobrazno sebican,sutne 20 puta po utakmici.Grizman je za njega majstor fudbala.Sto se tice Murinja sve sam rekao,zasluzeno je dobio otkaz u Mancesteru.
      Nemoj dalje...
      Mame ti.

      Comment


      • Mihajlo prijatelju da ti posvetim samostalan post, nemoj Mihajlo molim te, nemoj ljubim te ko brata, boli me to kad čitam. Mozak me boli.

        Ronaldo makretinški dobar pa ga guraju sudije? Mesi nije marketinški dobar? Nemoj sine molim te. Nemoj sine jer ne znaš koliko grešiš. Koliko grešite svi vi koji mislite da bi neko iz Španije mogao da namešta i da ima jače veze od Bavaraca i Engleza, Italijana, nemojte sinovi.

        Znate li red veličina, ako znate, znaćete da su čak i Italijani mnogo uticajniji u svim političkim krugovima u Evropi i EU. Ne znam koje to tajno udruženje, koji to moćnici mogu da izlobiraju i plate uefi nešto što Bavarac ne može, što Englez ne može.

        Nemoj to da te neko čuje da pričaš.

        Nema Ronaldo smisla za igru, nema. Samo daje golove.To su oni tipovi koji se lože na lepu igru i na driblinge a rezultat i golove, pa to može svako.

        Znači Ronaldo marketinški jak a Modrić uzme zlatnu loptu. Aha, znači nije Ronaldo nego je Real jak. Pade ti teza. Znači Real iz Madrida, Španije, drugi ešalon evropskih država, donji deo drugog ešalona, kao i sve mediteranske zemlje, taj Real, iz tog Madrida, iz te Španije vedri i oblači nameštanjem, taj Perez, a Englezi i Nemci jadni, niti imaju novca, niti imaju lobi, niti imaju uticaj, niti ih ima u tajnim društvima, Perez im diktira, oni nemoćni ćute.

        Da to može tako da se namešta, Zenit bi igrao polufinale svake druge godine, veruj mi. Kupili bi Ronalda i Mesija da igraju u Zenitu da znaju da može da se namesti. i da ima ko da gleda jer Ruse pored hokeja boli nešto dupe za fudbal.

        Comment


        • Nemojte stvarno da raspravljamo o Kristijanu u temi za Mancester Junajted.Meni to nema smisla u bilo kojoj temi da raspravljamo jer to je kao kad bih rekao da je u eri Brazilca Ronalda,Ronaldinja,Zidana,Kake najbolji igrac bio Batistuta ili Inzagi,totalna glupost.

          Comment


          • Ima li nekog iz odjeljenja za lobotomiju?
            sigpic

            Comment


            • Hahahahaha hahahahahahahahaha

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Urose,s tobom mogu da pricam jer ima smisla ono sto govoris,uglavnom se slazem s tobom,sem po pitanju Murinja za koga verovatno ja gresim jer mi je antipatican zbog stila fudbala iako rezultati govore nesto drugo i ne slazem se za Real Madrid.Oni su ubedljivo marketinski najjaci klub na svetu,o tome dovoljno govore i ove zlatne lopte Kristijana,Modrica.Mesi ako i jeste marketinski igrac on je to debelo zasluzio svojim igrama,tu uopste ne mislim na golove nego sve ono sto taj covek radi na terenu.

                Comment


                • Dosta spamovanja i trolovanja teme.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tvit godine

                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Ja msm da sama cinjenica da su ga jedino Lingard i Baji "pozdravili" dovoljno govori.
                        + Dioglo i Gomes, a Mektominej drzi naslovnu sa Zozeom na tw

                        Pereri je dao uzastopnu sansu na pripremama, tj. turneji (a silna turneja bila) na kojoj je prvi mec razbio, a u drugom se nije video kao ni ostali. Sve drugo je smesno.
                        Ne znam kada mu tacno istice ugovor, pominje se neki produzetak od godinu dana, onda ipak na leto 2020, ali ma koliko Santos ne moze trenutno da se poredi sa Evropom, ko zna, ako mu daju dobar ugovor, i pre svega sansu da igra, a ovde ne nadje adekvatno nista.. Brazilci su to, ne bi me zacudilo nista..mada nije valjda sasav da ga sad posle svega trenira Sampaoli [emoji16]

                        Samo da dobije sansu, idemo Ole!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Mihajlo prijatelju da ti posvetim samostalan post, nemoj Mihajlo molim te, nemoj ljubim te ko brata, boli me to kad čitam. Mozak me boli.

                          Ronaldo makretinški dobar pa ga guraju sudije? Mesi nije marketinški dobar? Nemoj sine molim te. Nemoj sine jer ne znaš koliko grešiš. Koliko grešite svi vi koji mislite da bi neko iz Španije mogao da namešta i da ima jače veze od Bavaraca i Engleza, Italijana, nemojte sinovi.

                          Znate li red veličina, ako znate, znaćete da su čak i Italijani mnogo uticajniji u svim političkim krugovima u Evropi i EU. Ne znam koje to tajno udruženje, koji to moćnici mogu da izlobiraju i plate uefi nešto što Bavarac ne može, što Englez ne može.

                          Nemoj to da te neko čuje da pričaš.

                          Nema Ronaldo smisla za igru, nema. Samo daje golove.To su oni tipovi koji se lože na lepu igru i na driblinge a rezultat i golove, pa to može svako.

                          Znači Ronaldo marketinški jak a Modrić uzme zlatnu loptu. Aha, znači nije Ronaldo nego je Real jak. Pade ti teza. Znači Real iz Madrida, Španije, drugi ešalon evropskih država, donji deo drugog ešalona, kao i sve mediteranske zemlje, taj Real, iz tog Madrida, iz te Španije vedri i oblači nameštanjem, taj Perez, a Englezi i Nemci jadni, niti imaju novca, niti imaju lobi, niti imaju uticaj, niti ih ima u tajnim društvima, Perez im diktira, oni nemoćni ćute.

                          Da to može tako da se namešta, Zenit bi igrao polufinale svake druge godine, veruj mi. Kupili bi Ronalda i Mesija da igraju u Zenitu da znaju da može da se namesti. i da ima ko da gleda jer Ruse pored hokeja boli nešto dupe za fudbal.


                          To je i ibrina teorija za real

                          Sada znamo da je Perez bio taj koji se natjecao s Messijem za Zlatnu loptu, a ne Ronaldo”, rekao je Ibrahimović aludirajući na to da je gazda Real Madrida Florentino Perez imao utjecaja na to tko će dobiti ovu prestižnu nagradu jer ipak su zadnja dva dobitnika upravo iz kraljevskog kluba

                          Ps dupli post
                          Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
                          Last edited by srdjan_sl; 20-12-18, 15:42.

                          Comment


                          • Ta teorija pokazala se i u praksi.

                            Comment


                            • Zona sumraka. Mislio sam da će se sad malo smiriti tema.

                              Comment


                              • https://www.dailymail.co.uk/sport/fo...-Mourinho.html

                                Comment

                                Working...
                                X