Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svakako nema sta da se izgubi, makar bio Solsker ili Kerik. Mnogo bolje nego produzetak agonije sa Murinjom.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Pa kaže:

      "Pa idemo ponovo"


      Pa da krenemo ponovo ispočetka sa novim trenerom, jbg nije se moglo drugacije nažalost. Veliki je Mou ali polako posustaje i ovim stilom igre nije mogao drugačije jer nema takve igrače koji su potrebni za to, jeste imao odrešene ruke da dovede šta mu odgovara ali nije uspeo u tome, možda mu je i uprava(citajrvo ) odmogla u tome ali ostaje samo da nagađamo šta se sve izdešavalo.

      Verovao sam da će uspeti ali se to nije desilo, sada ostaje da vidimo ko će sledeći preuzeti i nadati se najboljem.. Što se tiče novog trenera ja sam nekako za nekog ko je u klubu bio dugo vremena, tipa nekog iz generacije 92 ali verovatno će doći neko provereno ime jer u današnjem fudbalu se nema strpljenja čekati nekog od bivših igrača da sazri kao trener..

      Comment


      • Originally posted by Krojf View Post
        Whotf is Simon Stone?

        @miloolja

        Evo eklatantan primer. Neki SStone nešto izbaljezga na tnjiteru i to se uzima kao činjenica, aksiom.

        Izvor je izvesni "Am Told"

        Pa tako postoje i "nepogrešivi" koji pak mogu da budu "pogrešivi" zbog neke svoje lične agende.

        Radosti tnjitera su beskrajne.
        Eh sad neki...
        Ali rekoh vec to je danasnjica, takva su vremena, nevezano uopste da li je sport u pitanju ili neki drugi drustveni fenomen, svakakve se neistine ili poluistine vrte i to ljudi prihvataju na keca... i pazi sad paradoksa, dakle u isto ovo vreme kada sve mozes pre nego sto progutas da proveris, svaku informaciju, bas zbog te dostupnosti.

        Ali to govori dosta o ljudima, a nas ipak druge stvari zanimaju...imaju li ovi neki plan i viziju? Nesto sam skepticna i sumnjicava...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Toliko svih tih insajdera a apsolutno niko nije imao pojma sta se desava jutros.

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • U ovo momentu ne vidim da SStone može bilo šta da kaže a da ne nagađa i puca u prazno tako da mi izgleda samo kao "neki" koji bi da se ogrebe malo o situaciju kako bi se predstavio kao relevantan.

            I upravo se tu vidi da je šarlatan, to BBC pored imena neka okači mačku o rep, novinari BBCa se odavno ne kotiraju visoko među kolegama.

            Samo ponuda i potražnja, novinarstvo tek u tragovima.

            Pretpostavljam da se sve radi iza zatvorenih vrata pa mi je malo čudno da im novinari ordiniraju tamo.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Toliko svih tih insajdera a apsolutno niko nije imao pojma sta se desava jutros.

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока


              Namerno, bacaju udicu, to tako funkcioniše.

              Mogli su jutros da napišu JM stays at MU i opet bi ostali "najpouzdaniji".

              Comment


              • Sto je najjace bas juce Sky i jutros BBC su pisali kako je safe i bam, sut karta[emoji23][emoji23][emoji23]

                Kako lijep dan, prociscava se vazduh

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Eh sad neki...
                    Ali rekoh vec to je danasnjica, takva su vremena, nevezano uopste da li je sport u pitanju ili neki drugi drustveni fenomen, svakakve se neistine ili poluistine vrte i to ljudi prihvataju na keca... i pazi sad paradoksa, dakle u isto ovo vreme kada sve mozes pre nego sto progutas da proveris, svaku informaciju, bas zbog te dostupnosti.

                    Ali to govori dosta o ljudima, a nas ipak druge stvari zanimaju...imaju li ovi neki plan i viziju? Nesto sam skepticna i sumnjicava...

                    Sumnjam da možeš nekog iskeširati i najuriti, a da negde već nije sve u detalje rešeno i dogovoreno nedeljama unazad......
                    E sad, ostaje da se molite da to rešenje ne bude, kao kada je Liver otpustio Rafu pa doveo gos'n Roja, ili još bolje kada je stručnjak Tole smatrao da će Pižon bolji biti od Antića
                    Last edited by somborac; 18-12-18, 15:30.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Krojf View Post
                        Whotf is Simon Stone?

                        @miloolja

                        Evo eklatantan primer. Neki SStone nešto izbaljezga na tnjiteru i to se uzima kao činjenica, aksiom.

                        Izvor je izvesni "Am Told"

                        Pa tako postoje i "nepogrešivi" koji pak mogu da budu "pogrešivi" zbog neke svoje lične agende.

                        Radosti tnjitera su beskrajne.
                        Zašto puštate ovakve ovdje?

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Ja pričam o tvojim sinoćnim argumentima. Mogu i da citiram.

                          A ti izmišljaš da sam ja pljuvao Zidana. Jbg, brate, ne možeš da napišeš gomilu gluposti (po mom mišljenju) i da očekuješ da se niko ne uhvati za to. Napiši lepo, ne volim ih, i pošteno. Kapiraš koliko su smešni tvoji argumenti kada ovako provučemo Alegrija kroz njih, a njega vidim veoma ceniš.
                          Sta si drugo ocekivao nego da ce izmisliti da si ti pljuvao po Zidanu jer ne zna sta bi ti odgovorio. Lik uvijek izmislja nesto kada ne zna sta ce da odgovori. Mislim, nije losa taktika, kada nesto ne postoji onda izmislis.

                          Comment


                          • Nadala sam se da ce se ova prica zavrsiti drugacije, mi smo klub koji je posrnuo a on trener koji je bio i koji ce biti dosta osporavan dok ne popravi onaj utisak iz zadnje sezone u Celsiju i ovog sad neuspjelog projekta sa nama.

                            Sve u svemu, hvala na ulozenom trudu, tri trofeja i vracanju u LS.

                            Srecno dalje, Jose!

                            Comment


                            • Nemojte Ukisu da dirate. Dobar je on. Nije uvek u pravu (naravno - ko pa i jeste) ali nije los lik. Ne voli Pepa, pa sta .... ne mora ni da ga voli, a sada sto ga ne postuje to cemo ispraviti u buducnosti. Bice prilika, evo vec sada je na stavu da je odlican trener, da je tu - top 15 na svetu. Pre godinu dana mu je bio prevara ... napredak je ocigledan.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Novinarima BBCa može da veruje ko hoće, neka mu je na volju, nikome ne branim niti sam protiv da se pisanije tih dvorskih luda kače ovde.


                                Nije džabe Ferguson ratovao protiv tih budalaša ali jbg za to treba poznavati Junajted i u prošlom veku, pre tnjiter revolucije.

                                Isto tako su "pouzdano" Bekamu pili krv na slamku 1998., pa je išlo do toga da je uzeo i pare, pa su mu analizirali facijalne ekspresije tokom utakmice, pa mu nije stalo, nema žar u očima itd.

                                Takođe su "pouzdano" znali ko je u klubu narkoman a ko alkoholičar, kome je žena kurva a ko nosi ženski veš na prekookeanskim letovima.


                                Budalaštine i baljezgarije pa makar ih potpisivao Simon Stoun, Piter Parker, Grof od Saseksa ili kraljica lično.


                                Izvinite što pojedini imaju zrno soli u glavi pa se pitaju kako to da poslovično obavešteni i pouzdani novinari nisu ništa znali do momenta kad je klub objavio, što kaže Miki, još su juče trubili da mu je posao siguran.
                                Last edited by Krojf; 18-12-18, 15:42.

                                Comment

                                Working...
                                X