Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #MUFC has agreed to the termination of Zlatan Ibrahimovic’s contract with immediate effect.

    Club statement: https://t.co/F0vdXLBPFA https://t.co/ISJVCCjYre
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Inače, jedan sam od retkih kojima nije žao što ide Ibrahimović. Nikada ga nisam cenio preterano i doživljavao sam ga kao preautoritativnog igrača iz NBA, talismana, u čijoj će senci uvek da budu ostlai saigrači, i da to nikad neće doneti najviše moguće rezultate, tj neki trofej LŠ-a. Bio je on u prejakim klubovima u svojoj dugačkoj karijeri da bi to što nije osvojio LŠ bila slučajnost.

      Više atraktivan nego funkcionalan. Na te ludačke svoje sposobnosti zna stvori nešto iz ničega, ali ujedno zna i da utiče da iz nečega postane ništa, jer ne može da iskontroliše tu potrebu da mora sve da se vrti oko njega. Nikad neće on da uradi neprimetan run u prostor koji bi pomogao i olakšao celom timu. Uvek se odluči da se uvek i uvek povuče ili ponudi za pas da bi izvodio neke kerefeke.

      Nema tim koji nije u odredjenoj meri ugušio svojim alfa male pristupom.
      Last edited by Busby Babe; 22-03-18, 17:38.

      Comment


      • @Busby ja mislim da on ovako ne zeli da igra. Svakako hoce da utegne ekipu defanzivno ali ne ovako. Od one tekme protiv Totenhema gde je izveo napadacki sastav i takav je i pristup bio a ekipa izrutinirana od tada se povukao jos vise jer jednostavno za neki atraktivniji fudbal nemamo igrace. Tim generalno nije los ali suplji smo na par pozicija, neki igraci i dalje nisu na potrebnom nivou, jos igramo bez Pogbe maltene cele sezone bez ona 3 meseca zbog ucestalih povreda i lose forme kao posledicu a znamo koliko Pogba donosi sredini kad je na nivou. Stoperi isto osim Smolinga kubure sa povredama, nemamo jos uvek cetvorku pozadi. Takodje treba tim jos da se uigra, evo Sancez objasnio da mu je jasno da ni on nije na nivou i da se upoznaje sa saigracima. Murinjo je dobar jer i pored toga moze da izvuce iz tima rezultate koji ce koliko toliko biti prihvatljivi da se pregrmi kao sto je i Ferguson radio tih sezona. O parama ne bih da diskutujem jer na ovom trzistu ispada su ulozene pare smesne u odnosu da nismo imali neke igrace za nadogradnju. Takodje je sa svojom zaostalom taktikom ucnio Siti i Liverpul nevidljivim, sa Liverom je u plusu dok nas je Siti dobio onim smesnim karambol golovima ali na mecu su bili zaustavljeni. Sevilja jeste zajeb, pristup je bio takav kakav je ali jednostavno nije funkcionisalo i nije samo do Murinja jednostavno odigralo se lose i to je to. Samo ne vidim da se na osnovu toga pravi neka drama. Kada sve sagledam vidim da moze da skocka ekipu kako valja uz par pojacanja i mislim da moze da resi igru kada bude verovao igracima koji treba da budu konstantni prvenstveno. Cak i da ne kliine izmedju njega i igraca pa ode sledece sezone ostace ozbiljan tim iza njega.
        Na sve to ne vidim da mozemo da dovedemo nekog ko je sposoban da se nosi sa pritiskom i drasticno unapredi igru. Jednostavno neka dovede jos igraca pa posle ce i nekom drugom biti mnogo lakse.
        Last edited by mikisavic89; 22-03-18, 17:59.

        Comment


        • Videćemo... ja se nadam da si u pravu.
          Ali sam utiska da će u medjuvremenu čekajući da mu se sve posloži što se tiče igrača, da izgubi neke igrače.
          Na putu je da izgubi Pogbu, koji realno nije dužan da čeka 2 godine da bi igrao fudbal, pošto sada ne igra fudbal, kao što ga ne igra ceo tim. Herreru smo već izgubili.
          Sledeći koji mogu da budu pogubljeni ovakvim coach-ovanjem su Martial i Rashford.

          Plašim se tog loop-a da će uvek da nam fali ta 3,4 igrača da kao možemo da igramo. Pa jebe mu mater, samo Real ima full posložen XI, a nisu jedini u Evropi koji igraju fudbal. Pep je uspeo sa Delphom na levom beku, niti je Walker neka igračina, niti su Stones i Otamendi, a niti su mu veznjaci izuzev KDB-a legit klasa, s obzirom da na Gundogana je rizično oslanjati se.
          A i Sterling nije neka klasa, a Sane je slična priča kao Martial, samo što ja mislim da je Martial i bolji. Veliki potencijal, imaju svoje bubice. Ali on nije ugušio Sane-a, učinio ga je funkcionalnim, Mou Martiala zna itekako da uguši.

          Comment


          • Veliki Zlatan, šteta što je došao (pre)kasno

            Kakav igrač, znalac, lider, mudonja, njuška ... stara škola fudbalera ...

            Comment


            • Ako sam ja jedan od pomenute dvojice zaista sam se trudio da budem precizan.

              Dozvoli da nekom smeta pljuvanje po klubu, ja dozvoljavam da tebi ne smeta.

              Pokušao sam da te pitam da mi obrazložiš zašto si OK sa tim, jednostavno si odgovorio da smo ludaci koji su čuli nešto što niko drugi nije, da nije vređao klub a i ako jeste da je to u biti pozitivna stvar. To jest jedna od pozitivnih stvari koje je Murinjo uradio.

              I ja mnogo volim da čitam analize forumaša, slagao se ili ne, ali jbg kad je za analizu igre potrebno da igramo fudbal.

              Ovako je baš teško dati neki sud. Kao što sam napisao, taman malo proigramo, vidi se pomak (kao), počnu da se analiziraju neke kretnje, akcije...i onda u narednih 5 utakmica nema više ništa od toga, potpuni reset na championship nivo.

              Jebiga, nismo Miki28 i ja treneri i krivci i za to što mu ekipa loše igra i što daje sramotne izjave.

              Comment


              • Ma ta izjava mene više nervira iz ugla da pokazuje da je on opsednuto preplašen da i na trenutak neko pomisli da je luzer. To je ta priča o njemu i nesigurnosti.
                Preveliki ego pobednika ima, i užasno se plaši da barem na trenutak ne gleda u sadašnjost, da ga nekom u datom trenitku ne smatra totalno relevantim.

                Ali jeste džukačka ta izjava i taj odnos. To što je on pljuvao je njemu donelo taj silni novac koji on troši na pojačanja.. Što mu reče Cristiano Ronaldo jednom "Ne pljulj u tanjir iz kojeg jedeš...."
                Last edited by Busby Babe; 22-03-18, 18:15.

                Comment


                • Zlatan, hvala i sve najbolje u buducnosti Sto kaze Vladan voleo bih i ja u Milan da ode, vidjecemo...

                  @Mikisavic

                  Van Galu se nije dalo vreme da zavrsi projekat.
                  Erera, Shaw, Rojo, Di Marija, Blind, Falcao, Valdes, Martial, Depay, Darmijan, Snajderlin, Svajnstajger, Romero.

                  Ovo je taj njegov projekat, jedini vredni pomena su Martial i Erera nakon svega, Shaw se zajebo sa povredama, Blind ode na ljeto, eto Rojo potpisao novi ugovor.

                  Prodao Van Persija, Zahu, Rafaela, Evansa, Nanija, Kagawu, Evru itd itd a nije izvao ni 50 miliona od ovih prodaja.

                  Zamisli da su mu dali jos 1 godinu tog PROJEKATA, jao boze

                  Comment


                  • LVG je imao užasan man management, i generalno je bio užasan kao manager, mada bih ga ja prvog postavio da bude coach, da im vodi treninge i da im pokazuje stvari na klipovima. Nažalost, do uspeha se ne dolazi samo time...

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      Videćemo... ja se nadam da si u pravu.
                      Ali sam utiska da će u medjuvremenu čekajući da mu se sve posloži što se tiče igrača, da izgubi neke igrače.
                      Na putu je da izgubi Pogbu, koji realno nije dužan da čeka 2 godine da bi igrao fudbal, pošto sada ne igra fudbal, kao što ga ne igra ceo tim. Herreru smo već izgubili.
                      Sledeći koji mogu da budu pogubljeni ovakvim coach-ovanjem su Martial i Rashford.

                      Plašim se tog loop-a da će uvek da nam fali ta 3,4 igrača da kao možemo da igramo. Pa jebe mu mater, samo Real ima full posložen XI, a nisu jedini u Evropi koji igraju fudbal. Pep je uspeo sa Delphom na levom beku, niti je Walker neka igračina, niti su Stones i Otamendi, a niti su mu veznjaci izuzev KDB-a legit klasa, s obzirom da na Gundogana je rizično oslanjati se.
                      A i Sterling nije neka klasa, a Sane je slična priča kao Martial, samo što ja mislim da je Martial i bolji. Veliki potencijal, imaju svoje bubice. Ali on nije ugušio Sane-a, učinio ga je funkcionalnim, Mou Martiala zna itekako da uguši.
                      Cak i da odu Rasford i Marsijal sto verujem da se nece desiti ponovo ce doci adekvatne zamene. Za Rasforda je u anjgorem slucaju pozajmica opcija. Ponavljam ne verujem da ce se desiti. Ti nabrojani igraci jesu nista posebno kad ih pogledas ali dovoljno da ih dodas na prethodne i da odradjuju posao tj osnove za sistem u kojem igraju. Eno npr samo golmana sto su doveli im je unapredilo igru i ono kad pogoedas Ederson nije ne znam kakva klasa ali ume da se dobacuje sto drasticno poboljsava igru jer onda mogu da organizuju kako hoce. Ja ovaj ishod sa Murinjom u najgorem slucaju vidim tako sto ode a ostaju igraci koji su dobri. Nema zime kad treba samo da promenis malo igru jer npr on nece jer je tvrdoglav i dovedes par igraca.

                      Comment


                      • Ederson momentalno vise zna sa loptom nego Felaini i Erera zajedno, bio bi bolji on na sredini nego ova dvojica

                        Comment


                        • Originally posted by Momir Peh View Post
                          Veliki Zlatan, šteta što je došao (pre)kasno

                          Kakav igrač, znalac, lider, mudonja, njuška ... stara škola fudbalera ...
                          I meni je žao, želio sam da dođe kad je Ronaldo otišao u Real
                          On i Rooney pod fergijem bi dominirali


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Nije da nekoga treba da interesuje, nije da je nešto važno, nego eto samo da konstatujem kako nekolicinu forumaša ovdje odavno ne čitam, posebno kad je fokus na Mourinhu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Zlatan, hvala i sve najbolje u buducnosti Sto kaze Vladan voleo bih i ja u Milan da ode, vidjecemo...

                              @Mikisavic



                              Erera, Shaw, Rojo, Di Marija, Blind, Falcao, Valdes, Martial, Depay, Darmijan, Snajderlin, Svajnstajger, Romero.

                              Ovo je taj njegov projekat, jedini vredni pomena su Martial i Erera nakon svega, Shaw se zajebo sa povredama, Blind ode na ljeto, eto Rojo potpisao novi ugovor.

                              Prodao Van Persija, Zahu, Rafaela, Evansa, Nanija, Kagawu, Evru itd itd a nije izvao ni 50 miliona od ovih prodaja.

                              Zamisli da su mu dali jos 1 godinu tog PROJEKATA, jao boze
                              Ovi sto su otisli ionako su za dalje. Jbg zato sto je promasio sa Snajderlinom, Memfisom, i ostalima je i fejlovao rezultatski i dobio otkaz. Ali svi ovde su bili uzbudjeni za te igrace npr jbg nije islo, a nesto im i ne cvetaju ruze nakon Junajteda. Kao sto Busby napisa dole jednostavno nije za menadzera ali bi kai trener odlican bio. Jbg nije uspeo da se prilagodi tj pitcenio je malo fizicke aspekte PL i isto tako se nije bas snasao kao menadzer i sa pritiskom. Ali Murinjo je dokazan u PL i ne moze da je zna. Zna on vrlo dobro sta i kako tako da neka odradi svoje. Ali kao i u situaciji sa LVG ako fejluje za LS treba ozbiljno razmotriti opcije, tada smo imali Murinja kao potencijalnu zamenu a sada ne vidim nekog ko je sposoban da se nosi sa Junajtedovim problemima jedino eto Anceloti mozda.
                              Last edited by mikisavic89; 22-03-18, 18:29.

                              Comment


                              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Ovi sto su otisli ionako su za dalje. Jbg zato sto je promasio sa Snajderlinom, Memfisom, i ostalima je i fejlovao rezultatski i dobio otkaz. Ali svi ovde su bili uzbudjeni za te igrace npr jbg nije islo, a nesto im i ne cvetaju ruze nakon Junajteda. Kao sto Busby napisa dole jednostavno nije za menadzera ali bi kai trener odlican bio. Jbg nije uspeo da se prilagodi tj pitcenio je malo fizicke aspekte PL i isto tako se nije bas snasao kao menadzer i sa pritiskom. Ali Murinjo je dokazan u P i ne moze da je zna. Zna on vrlo dobro sta i kako tako da neka odradi svoje.
                                Ovo je vec drugi post, zato sto je promasio sa igracima zato je dobio otkaz. A nije dobio otkaz jer nije dovrsio projekat, osakatio bi nas dodatno.

                                Ne bih vise u Murinju, splasnuo sam malo, bio sam nervozan nekoliko dana zbog njegovih izjava, ostajem pri svome da ce dobiti otkaz sl. sezone, ti mislis da ce osvojiti titulu sa 3-4 novih igraca, ja bih bio presrecan da si ti u pravu i nosio bih ga na avataru godinu dana ako osvoji PL.

                                Comment

                                Working...
                                X