Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Jel se neko od igraca zahvalio, posvetio neki post Murinju na drustvenim mrezama?
    Jade jadne, tvit tesko pustiti.

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Jel se neko od igraca zahvalio, posvetio neki post Murinju na drustvenim mrezama?


      Lingard jedini za sada.

      Comment


      • Pogba nije?

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Nije izgleda.. Citam sada da mukica promenio odluku i odlucio da ostane kada je video da Mou odlazi

          Sada ako ne iskida nece nikad..

          Comment


          • Iskidao bi on ali ne moze,dok on okom drugi skokom,prespor je da bi glumio Ronaldinja i Mesija.

            Comment


            • Uprava radi fenomenalan posao. Godinama se krije iza trenera jer su zapravo nastavili kurs od Ser Aleksa. Ne troši se previše, a zaradjuje se premnogo. Ole će im biti dobar fit, da pokrije ovu sezonu do kraja, a kada sledće veliko ime ispuši nažalost navijači Mančester Junajteda će shvatiti surovu isitinu.

              Može li da se javi neko ko misli da Murinjo nije tražio Tobija i još par igrača? Nek se javi neko ko misli da mu je Fred bio prva opcija?

              Evo videćemo nastavak Murinjove karijere i nastavak Mančester Junajteda pa ćemo objektivno proceniti.

              Comment


              • Jos par igraca,pa jos koliko mu trebalo da sastavi tim,Matic,Lukaku,Sancez,Lindelof,Baji,Fred,Pogba… ja to ni na igrici FM ne mogu da dovedem.

                Comment


                • Hvala sto si 100ti put isto napisao.

                  Cekam isti post kroz par godina.



                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ljudi osuđuju Murinja, i ja sam očekivao više ali sam isto tako svestan da ovo što smo igrali to je njegov fudbal, svako ko je očekivao više ne poznaje Murinja.

                    E sada da je to donosilo trofeje možda bi svi mi bili zadovoljni pošto nije logično da kreće i kritika. Opet sa druge strane pitanje je i kako bi se Sir snašao u današnjem fudbalu koliko god ja tog čoveka idealizovao.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Dejvid Gil danas bio takodje u Keringtonu, mozda se i on vraca, to su odlicne vesti, napokon se nesto radi sto ima smisla

                      Comment


                      • Meni ovo miriše na prodaju. Jeste da mi je teško da poverujem ali se nadam.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Comment


                          • Ode Murinjo, posle Derbija je nazalost doslo do tacke bez povratka, u jednom trenutku je ipak izgledalo prije druge reprezentativne pauze da sansa neka postoji i da ce na kraju sve biti dobro ali jbg bio je to neki privid dobrih stvari samo. Jednostavno kad dalje ne ide ne treba vjestackim disanjem odrzavati zivot. Ne ide i to je to. Hvala mu za dva trofeja, sto nas je doveo do drugog mjesta, ja nikako nisam bio za otkaz posle Sevilje, takve stvari su se uvijek desavale, od tada je krenuo zestok pritisak na njega ali kad neko predje 80 bodova i trazi mu se glava, to je bas bezobrazluk prve vrste, nacin na koji je dosao do tih 80+ bodova nije bitan jer se srecom to ne moze. Dobio novi ugovor posle godinu i po dana i kada je stigao prelazni rok nije ispostovan, to je ono sto neki nece da razumiju, ako nekome produzis ugovor onda moras da stanes iza njega, Vudvord to nije uradio i zato imamo situaciju dje je Mancester Junajted najgore vodjen fudbalski klub u PL. Marketinski po strani, ali fudbalski segment je uzasan i to pod hitno mora da s epromijeni, u suprotnom imacemo ove situacije na svakih par godina.

                            Tek mozda na kraju je izgledalo da Murinjo ima neku kontrolu i radi nesto kako on zeli, mada vjerovatno je bio davljenik koji vise ne moze da ispliva na povrsinu, pa je mogao da radi kako zeli nekoliko nedelja, ali opet i to nikako nije bilo dobro, samim tim najbolje je da se rastanemo.

                            Glavni problem su vlasnici i Vudvord. Upravni odbor koji nema dodirnih tacaka sa fudbalom, treci full time manager koji gubi svlacionicu, svaki put da je problem u treneru jednostavno nije moguce, zakon vjerovatnoce to ne dozvoljava, u junu ce sest godina Vudvordove vladavine, i za tih sest godina imacemo tacno sest menadzera. Dva interima i cetiri full time, ako to nije poraz ne znam sta je. I pored svega ako dodje saudijska kravljevska porodica na celo kluba bolje da gledam Vudvorda i Glejzere jos 50 godina nego najgore predstavnike ljudskog roda. Udju li Saudijci u Mancester Junajted bolje da ne postojimo, ugasimo se jednostavno i krenemo od konferencije.

                            Pominje se da ce klub kazniti Spice Boya zbog onog tvita juce posle Murinjovog napustanja klupe. Ne treba da ga kaznjavaju, njemu je dovoljna kazna sto je takav kakav je, sto mu zvizde navijaci reprezentacije i kluba za koji igra, sto je sujetan i misli da je iznad kluba za koji igra, sto nema nikakvu samokritiku i sto misli da je u redu izlaziti iz nedelje u nedelju onako na terren, promasivati pasove na pet metara i konstantno biti najbolji igrac protivnika. Ima najvise minuta od kad je tu Murinjo, najvise je igrao, najvise mu je vjerovao, dao mu traku, ali govno je govno i tu pomoci nema. I sjutra ce nekom drugom to da uradi, jer govno je govno i pomoci nema. I sjutra ce mu neko drugi biti kriv, jer govno je govno i pomoci nema. Od govana ne pravis pitu, sjutra ce glumiti ludilo u nekom drugom klubu, jer govno je...

                            Obozavao sam Solskjera, zelim mu sve najbolje, ali vec znam da ce da drka kurac govnaru, istripovacemo se kao i uvijek da je bilo do trenera, nije do uprave i igarca, bice dobro neko vrijeme i onda ce uslijediti novi samar. i dok puknes prstima proslo je sest godina bez PL. Jos jednom puknes i eto nas tamo dje je Arsenal trenutno, jos dva puta i tamo smo dje je Liverpul tri decenije. Lazna nada ima da tinja na svakih pola godine do godinu dana, a azdaja se ubija tako sto joj se glava odsijece, ne ruka. Ole Gunar nije neki trener, da se ne lazemo, ono sa Kardifom je bio horor, a bas sam zelio da uspije. Norveska liga je sprdnja, dvije titule tamo svaka cast ali procenat pobjeda je prilicno nizak za taj nivo takmicenja.

                            I dalje nije istekao sestogodisnji ugovor Mojesu btw, jos malo pa kad ta greska iscuri do kraja kapiram da gore ne moze biti. Opet paradoksalno je da je najveci napravio najvecu gresku na kraju. Ali sestogodisnji ugovor mu nije on dao, vec pametni Vudvord.

                            Murinjo je zelio SAFa pored sebe od prvog dana, zelio ga u upravnom odboru, nisu mu dali. Murinju hvala i za Zlatana, bilo je izuzetno zabavno gledati svedskog maestra koji je sve one koj isu srali po njemu ubijedio da je ipak i kao teski veteran daleko bolji od utripovanih zvijezda i zvjezdica u najboljim danima. Murinjo odlazi kao cetvrti najuspjesniji menadzer Mancester Junajteda. Nije bio na svom nivou ali ga mnogo gore predstavljaju nego sto jeste. Ipak on nije covjek koj ise zadovoljava bilo kojim mjestom sem prvi, sve ostalo je za njega neuspjeh i to je ok, zato vise i niej na klupi na kraju krajeva.

                            Barem ce biti dobro bez pritiska i ocekivanja do kraja sezone, Ole ce biti postedjen, i to je sjajno. A onda po Zardima, bice i na njemu manji pritisak nego na Zidanu, Simeoneu, Alegriju ili Poketinu, gaji atraktivan fudbal i dobar je sa mladim igracima. I najvaznije od svega, zna kako se osvajaju trofeji za razliku od Poketina.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve je ovo istina što Vladan piše zato su mi smešni ovi ljudi koji gledaju hajmo reći mikronivo. Koliko moraš biti slep da misliš da Murinjo može posle 15 god vrhunskog rada zaboraviti da jebeno postavi igrače kako da igraju.

                              Problem je sistemski i ide sa vrha, a uz taj problem, usledio je i problem odozdo zvan Pogba i Marsijal. Od starije ekipe su ostali Jang, Valensija, Smoling, niko ko bi bio lider i smirio svlačionicu.

                              Rekao sam šta bi mu bilo da u Realu tako pametuje.
                              Verovatno ovako nešto



                              I u Barseloni gde je Mesi godlike, jednostavno nigde ne bi mogao tako da se ponaša.

                              Murinja predstavljate kao da ne zna ništa a to je jedna velika neistina.

                              Mančester mora da preseče i uzme titulu uskoro inače je to krug u kom se upada sve dublje i dublje a svetlosti je sve manje. Jer se gubi šampionski DNK.

                              Evo da objasnim većina zna srpsku ligu. Pre 2008. Partizan bi ulazio svaki derbi sa grčem i Zvezda bi bila taj pobednik u tunelu, Zvezda je imala šampionski DNK. 6 godina(kradje) Partizana, pa trebale su godine da se Zvezda vrati i opet ima problem da taj pobednički DNK iznese u derbiju.

                              A zamislite sad ligu sa Sitijem, Čelzijem, Liverpulom, Arsenalom, koji su manje više svi ribildovani i spremni za visoko, gde imaš i Totenhem i slično.

                              Dodje generacija bez titule, prva, druga, izgubi se ono poimanje što je nekada klub bio. Liverpul je nekad bio šampionski klub sada ga svi zovu Luzerpul. Arsenala su se plašili svi ali taj Arsenal je umro.

                              Čelzi je mora se priznati klub koji najpametnije radi i koji je jedini konstantan i ostao konkurentan iz tog vremena Junajted Arsenal.

                              Jednostavno morate da promenite poslovanje i da promenite čitavu strukturu na kojoj klub funkcioniše, neka ad hoc šok terapija. Nemate vi više vremena za neke višegodišnje ribildove, jer klubovi, veliki klubovi, lako nestanu sa mape. Milan ima 7 titula LŠ ali nema isto značenje reći Milan tada i sada.

                              Zato umesto Murinja trebalo bi da bude navijačima Mančester Junajteda, da li će Mančester Junajted imati isto značenje kada se izgovara kao npr 2011?

                              Comment


                              • Murinjo je glavni krivac za rezultate Junajteda u prethodne tri godine,nije tacno da nije dobio novac za pojacanja,doveo je 11 igraca,potrosio preko 450 miliona i nista nije uradio,ostavio je isto stanje u klubu kakvo je bilo kad je i dosao,novac manje vise,za mene je to ionako neki imaginaran novac,frljaju se s milijardama kao da su klikeri u pitanju.Za prethodne rezultate u Portu,Celziju,Interu kapa dole ali sa Junajtedom nista nije uradio,izgubljene tri godine za klub,ni za milimetar se klub nije pomerio napred.

                                Comment

                                Working...
                                X