Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Parmi

    Spoiler
    Sala na stranu, okej je on za rotaciju, ali kod nas je najbolji, to sve govori koliko je Murinjo sjebo sa stoperima

    Comment


    • Šta će nam stara kuka Pepe.
      Daj mlađeg.
      Kulibali npr ali treba dobro platiti.

      Comment


      • Smoling je naš najbolji štoper svidelo se to nekome ili ne(meni se ne sviđa). Ništa pogrešno u produženju ugovora, po meni je dobar igrač za rotaciju ekipa koja hoće titulu ali nikako starter za šampionsku ekipu.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Eto da se slozimo o necemu

          Sve mislim da sutra gubimo, samo je pitanje rezultat. Godinama smo se vukli na Enfildu srecno sa bodom, sutra mislim da ne, nazalost.

          Comment




          • Ovo je najbolja partija na Enfildu koju smo odigrali i teško da ćemo bolju odigrati. Ni pod Fergijem msm da nismo.

            Comment


            • LVG je generalno gazio derbi utakmice.

              Comment


              • Da, šteta što je bio očajan u svim ostalim. Ovo je bila utakmica posle koje sam mislio da možemo biti šampioni kroz sezonu, šteta što se usralo sa pojačanjima već na ljeto.

                Comment


                • Dok god je Smoling najbolji stoper u ekipi onda od nas nema ljeba.

                  Danas nema poraza[emoji123]

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Tekmu obeležio Mata sa spektakularnim polu makazicama i odvratan uličarski gest Džerarda nad Ererom.
                    Originally posted by BorisUnited99 View Post


                    Ovo je najbolja partija na Enfildu koju smo odigrali i teško da ćemo bolju odigrati. Ni pod Fergijem msm da nismo.
                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Lik sa RCa kaze da je dogovoren Poch na ljeto, nadam se da je u pravu

                      Gledao sam pres Kloppa i Moua pred utakmicu, nebo i zemlja u pristupu.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Last edited by Ser Gagi; 16-12-18, 11:13.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Lik sa RCa kaze da je dogovoren Poch na ljeto, nadam se da je u pravu

                        Gledao sam pres Kloppa i Moua pred utakmicu, nebo i zemlja u pristupu.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Ne vjerujem ali vidjecemo. Kad bi njega i Eriksena doveli to bi bio dobar pocetak.

                        Muka mi je vise od Felainija Erera, Matica, Pogbi, Snajderlina u veznom redu. Ocu nekog da zna lopte

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Erera u Bilbau i Pogba u Juventusu itekako znali lopte.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ode najbolji svjetski sportski direktor u Inter, kakav je Vudvord kralj.
                            sigpic

                            Comment


                            • Znali, u Utd ovo sto igraju nije fudbal i dosta je vise izgovora. Vec godinama su tu i nista.

                              Razlaz sa svima

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • https://www.instagram.com/p/Brcv2fbg...d=2slbz8svcx48
                                Trebaće nam danas ovakav DDH.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X