Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Momir Peh View Post
    Pa i ne baš, ogromna većina šuteva Liverpoola je bila skoro bezopasna, nije da je David imao nekih WC intervencija.
    Ma sutirali iz pm, Robertson, Van Dajk, Firmino, Fabinjo, Klajn, ko je god dosao do 30 metara sa loptom potegao je, mogli su ovako da imaju i 60 suteva sto se mene tice, oni u drugo poluvrijeme sansu stvorili nisu.
    sigpic

    Comment


    • 17 kola, 26 bodova. Portugalska sramota. Najurit iz kluba koliko vcrs.

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • e sad bi nam lego jedan otkaz ko budali samar Ovo je stvarno katastrofa.Prvi udarac iz igre u 76 minutu,Lukaku prvi put smiri loptu u 80-om....80% svih 11 igraca na nasoj polovini,nema kontre,nema igraca da zadrzi loptu...Jednom recju nema fudbala
        sigpic

        Comment


        • Nikad gori Junajted,prevodilac ako opet opstane tesko ce Junajted medju cetiri u narednim godinama.

          Comment


          • Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ako se već išlo na kontre, valjalo bi imati jednog igrača na terenu koji zna da pošalje dugu loptu napred...

              Ajde i da smo to imali u vidu Pogbe ili Mate... onda nemaš koga napred da primiri tu loptu. Lukaku ne zna ništa, ne može da primi loptu a da se ne odbije od njega. Raško nije tu ništa bolji bio.

              Tako da kako god, na kraju krajeva piši propalo jer mi igrače nemamo, o treneru da ne pričam.

              Ako već neće da mu daju otkaz... nadam se da će David lepo da uruči transfer request i da napusti više ovu sramotu. Pa možda onda kad budemo primali još više golova, možda onda rese da daju otkaz Zozeu...


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Ako se već išlo na kontre, valjalo bi imati jednog igrača na terenu koji zna da pošalje dugu loptu napred...

                Ajde i da smo to imali u vidu Pogbe ili Mate... onda nemaš koga napred da primiri tu loptu. Lukaku ne zna ništa, ne može da primi loptu a da se ne odbije od njega. Raško nije tu ništa bolji bio.

                Tako da kako god, na kraju krajeva piši propalo jer mi igrače nemamo, o treneru da ne pričam.

                Ako već neće da mu daju otkaz... nadam se da će David lepo da uruči transfer request i da napusti više ovu sramotu. Pa možda onda kad budemo primali još više golova, možda onda rese da daju otkaz Zozeu...


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Slazem se u potpunosti

                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • DEVETNAEST poena manje od Livera, posle samo SEDAMNAEST meceva!!
                  Mada ne znam ni 6.kako smo uopste, doduse ovi ispod u bod-2-3....dno dna broj 2

                  Ko da mi nije dosta ovog ovde.
                  Samo da idu, sto vise njih, to bolje.
                  Kakvo ponizenje bokte!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Hahahahahhahaha

                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ma budala. Jeste srecne golove dali, a drzali loptu sve vreme i imali 36 udaraca, a mi 6.
                      Idi bre covece dok te nisam omrzla do koske. Idi jbt! Idi!!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Manchester Utd - 41.7% win rate u svim takmicenjama


                        Comment


                        • Ja bih voleo da čujem izjavu samo jednog čoveka, sto se cele ove situacije tiče. Danasnjeg derbija i generalno ove polusezone...

                          A taj čovek je Sir Aleks Ferguson. Iako znam da ne bih izjavio ništa epohalno, jer ne bi zeleo da blati Murinja niti klub.

                          Ali sve bih dao za jednu njegovu izjavu, onako off the records.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Nego, ko je danas najebo kad nema Pogbe?

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma budala. Jeste srecne golove dali, a drzali loptu sve vreme i imali 36 udaraca, a mi 6.
                              Idi bre covece dok te nisam omrzla do koske. Idi jbt! Idi!!
                              Koga briga za 36 suteva sa 25+ metara, pa to je i Real radio u osmini onomad, a sansu iz igre stvorili nisu. Liverpul je igrao mnogo bolje u prvom poluvremenu, ali u drugom sto su nabijali suteve za statistiku, to veze sa zivotom nema. To nisu sanse, to nikad ne moze da udje. Ustvari njima moze jer ih nevidjeno sere trenutno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa vece su sanse da ce uci kad se branimo sa 11 igraca ispred 16, kad oni sutiraju iz daljine

                                Comment

                                Working...
                                X