Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Moze on da uzme 50 ligi sampiona i prvenstvenih titula ali on za mene nije trener nego prevodilac koga prati srecna zvezda,on se odrekao De Brujnea,Salaha,unistio Sevcenku karijeru,na putu je Sancezu da unisti karijeru,ne moze fudbalski talenat da prepozna ni kad mu je ispred nosa.
    Nemoj da pročita ovo, neće moći noćima da spava.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Koliko mrzim nekad kad sam u pravu.

      Da nije ponosa navijača 15 aviona sa "Mou out" bi leteli iznad OT-a.
      Ponos da se po svaku cenu, čak i pocenu totalno iracionalne podrške menadžeru, ga spašava te bruke.

      Moyes-ov Mančester je i van statistike bio 3 puta bolji nego ovaj. Treba biti Special One da ostvariš to.
      Nema dileme, da nemamo trenera, bolje bi izgledali.


      Jedina dobra stvar oko ove priče sa Mourinhom je što neki ljudi, medju kojima sam i ja zbog činjenice da me očekuje start drugog posla, će moći lakše da se posvete drugim životnim prioritetima.

      Obožavam United, ali suludo je nervirati se kad vidiš da se ne odustaje od nekog besmisla. Poodavno je probijena granica besmislenosti.
      Last edited by Busby Babe; 12-12-18, 22:53.

      Comment


      • Meni i dalje Ibra nedostaje
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Te stopere je on i doveo.Verujem da lepo Murinjo spava,trosi tudje milione,igra se menadzera a pojma nema s fudbalom,posao iz snova.Moze da ljubi u dupe Drogbu,Deka,Lamparda i Snajdera,pomogli su mu da zajebe ceo svet da je trenercina,sad se tek vidi u Mancesteru kakav je trener kad mora sam da sklapa ekipu.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Te stopere je on i doveo.Verujem da lepo Murinjo spava,trosi tudje milione,igra se menadzera a pojma nema s fudbalom,posao iz snova.Moze da ljubi u dupe Drogbu,Deka,Lamparda i Snajdera,pomogli su mu da zajebe ceo svet da je trenercina,sad se tek vidi u Mancesteru kakav je trener kad mora sam da sklapa ekipu.
            I Milita, najbolji napadač svih vremena se baš zadesio tad u Interu. Zvezda mu napravila Stankovića, tj. Pižon uzdigao.

            Comment


            • Comment


              • Dajte Real da se igramo

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Samo da ne izvuku Porto, svi ostali su dobrodosli Ja bi nesto volio Dortmund.

                  Comment


                  • Going on up to a spirit in the sky...
                    It's where I'm gonna go when I die...
                    And when I die and they lay me to rest...
                    I'm gonna go on the piss with georgie best!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Jednog dana će i Vučić pasti sa vlasti u Srbiji ali Fil Džons neće napustiti Mančester Junajted. Krpelj, parazit

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Predobra pesma. Treba da se oseti dok je navijači pevaju na OT-u.

                        Comment


                        • Comment


                          • Meni je najjace kako su oni sposobni da ni iz cega daju golove, na kraju onaj promasaj Mate kad se moglo do remija lagano, ali iz nekog razloga nisu sposobni da igraju na visokom nivou tokom ma ne 90 minuta, ni tokom 45.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Ne stima i to je to, ili je on izgubio poverenje u igracima ili obrnuto, ali sada je vec previse. Ne znam sta cekaju sa otkazom ovi idioti.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Manchester United

                                Originally posted by Vladan View Post
                                Meni je najjace kako su oni sposobni da ni iz cega daju golove, na kraju onaj promasaj Mate kad se moglo do remija lagano, ali iz nekog razloga nisu sposobni da igraju na visokom nivou tokom ma ne 90 minuta, ni tokom 45.
                                Ma brate kad damo gol ni iz cega pripisuje se Murinju mastermajndu kad se promasi igracu. Ne funkcioniše ovo jbg. Većina igrača igra ispod nivoa (za to mogu da se krive oni a i trener), neki namerno igraju bez veze (Pogba posle one svađe). To su igrači jbg, forma padne pa se digne, a ovi su konstantno ispod nivoa što može samo Mou da se krivi. Može da se uperi prst u neke igrače, ali glavni krivac je Murinjo i nema tu šta da se priča, koliko god on svaljivao krivicu na druge i pričao o svojim trofejima. Užasno hendluje sve ove situacije, da li iz revolta prema upravi, da li ga njegov ego izjeda.

                                Igrači moraju da daju sve od sebe kakav god trener bio, ali i on treba da daje sve od sebe iako mu uprava nije dovela igrače koje je želeo, a ne da kuka cele sezone.
                                Last edited by HeadBurn3r; 13-12-18, 15:58.

                                Comment

                                Working...
                                X