Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra pobeda sinoc. Igra diskutabilna, ali pobeda je pobeda. Ne znam cemu cudjenje ljudi na Murinjovu reakciju. To je Murinjo, normalno je za njegovo ponasanje.
    Nervira me ovo igranje na foru Vengerovog Arsenala, tj. nekonstantnost. Danas pobeda protiv jednako jakog kluba, sutra poraz protiv davljenika, preksutra neki remi sa prosekom, onda unatraske. Odavno ne mogu da kazem za neku utakmicu: ovo glatko dobijamo. Ni ne ocekujem to protiv LFC ili Celsija, ali protiv Hadersfilda ili Kardifa da.
    Ove rotacije igraca koje Murinjo izvodi, samo on zna na cemu su zasnovane.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Ako dobijemo i građane poletjet cemo od euforije


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Evo sta kratkorocni fixevi poput Matica rade, da na leto opet moramo da trazimo zadnjeg veznog...

        A sad zamislite da smo dali Marsijala za Perisica kao sto je Murinjo zeleo...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Ako dobijemo i građane poletjet cemo od euforije


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Ako?

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Evo sta kratkorocni fixevi poput Matica rade, da na leto opet moramo da trazimo zadnjeg veznog...

            A sad zamislite da smo dali Marsijala za Perisica kao sto je Murinjo zeleo...
            Perišić je mnogo bolji igrač od Marsijala. Ako si nekada gledao, znaš i sam. Kod njega nema kao kod Marsijala da centrira u bunar nigde nikoga i slično, mnogo konkretniji i opasniji po gol.

            Za Matića sam i sam pričao da nije nešto ali je ljudina pa mu se sve prašta.

            Comment


            • Ovo je vrv, mnogo bolji igrac Nemoj molim te.

              Comment


              • Perišić mašina baš sam ga gledao neki dan, oseća se opasnost od njega konstantno. Marsijal je nekonstantan za takve visine.

                Comment


                • Perisic na Marsijalovim godinama se vukao po Brizu, I bio rotacija u Dortmundu.

                  Kad su obojica na svojem najboljem nivou, Marsijal je 3x bolji I opasniji igrac od Perisica, to je smesno I diskutovati.

                  Comment


                  • Jeste opasniji ali samo kada mu se igra. 10 puta u godinu dana. Mislim da bi trebali da rade Marsijal i Rašford one vežbe za fokus što radi bokser Lomačenko, čisto malo da poprave razmišljanje jer to su za mene dva tikvana. Gde bi Marsijal bio da uključi malo mozak a i Rašford ima brutalne fizikalije.

                    Comment


                    • Slazem se, Marsijal cak I nije toliko los u decision making, s obzirom koliko je brz s loptom. Ali Rashford je tele, to je vec opsto poznat fakt. On je samo brz I ima dobar sut, I ume da odigra dupli pas. Ali decision making, da posalje neki pas, da zavrsi 1 na 1, to nema. Marsijal kaznjava uvek 1 na 1, to mu je rutina.

                      Comment


                      • Zamisli da stvarno, ali ono stvarno mislis da je Perisic bolji igrac od Marsijala...
                        sigpic

                        Comment


                        • Manchester United

                          Ddg-Shaw lindelof boateng young
                          Matić Fella (Fred) pogba
                          Perišić lukaku william

                          Zamalo ovakva postava [emoji3]


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Boateng bi svakako bio upgrade. Ali mozemo bolje I od Vilijana I od Perisica.

                            Comment


                            • Vilijan i Perišič su top igrači i Sančez u napadu, Mata iza, a iza Mate Matić i Pogba, to je već štogod.

                              Ja ne gotivim nešto Matu ali taj Mata pokazuje da nije loš uopšte.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Boateng bi svakako bio upgrade. Ali mozemo bolje I od Vilijana I od Perisica.
                                Bio bi upgrade ali i on je sklon kiksevima zadnje 2 sezone
                                A ove sezone pogotovo
                                Tako da bi i on bio kratkoročno rjesenje samo



                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X