Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek lepo kad bilo ko drukne skauzere, kamoli bratski klub.

    Comment


    • E Kalco fanovi, kakav je ovaj Sampin stoper, Joakin Andersen?

      Vidim da ga ultra redovno skautiramo.
      sigpic

      Comment


      • Vrijeme je da se češće kupuje iz Italije. Kulibali, Škrinjar, Ikardi (ma koliko ga ja ne gotivio, igračina, gazio bi kod nas).

        Comment


        • Kulibali, i ako ga kontroverzni De Laurentis ceni 100 milki, pitanje trenutka kada će u bogatiju i jaču sredinu. Milina gledati kako igra.
          Škrinjara dosad nisam skautirao [emoji3] ne znam šta može se očekivati od njega. Osim da se stručnjaci pohvalno izražuju na pominjanje njegovog imena i prezimena.
          Ikardi je TOP napadač i koga ne bi voleo u svojim redovima.
          Od sve trojice realno jedino će možda Škrinjar kod nas.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Jose Mourinho: Football Association to contest decision not to charge Man Utd boss
            The FA are appealing a decision from the independent regulatory commission, after they cleared Jose Mourinho of improper conduct
            Ja komedije
            Last edited by BorisUnited99; 07-11-18, 17:56.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Kulibali, Škrinjar
              Odlični igraci, ali prije njih trebalo bi probat dovesti De ligta


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • ...

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Herrera očekivano u prvoj postavi
                  Povratak i lingarda
                  Martial i Alexis u napadu


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Najebao je Juve a nek se spreme i komsije, vcrs samo zagrijavanje za nedelju

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • ubice nas

                      Comment


                      • Ideja:

                        Damo Sitiju dva gola fore.

                        Edit: sad sam se setio da smo to uradili prošle godine.
                        Last edited by bici; 07-11-18, 21:58.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Drago mi je za ovu reakciju Murinja na kraju.

                          Nikakav class ne mogu da stavim u istoj recenici sa Juventusom, uvek bilo i bice. Tako da ono, ako su ga jos prozivali, neka je. Pritom mislim da je posle gola bilo uzvika podsmeha, dok su se dodavali.

                          Potrebno nam je ovo, makar izmisljali fiktivne neprijatelje....

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Tako da ono, ako su ga jos prozivali, neka je.
                            Vrijedjali su ga zestoko na Old Trafordu njihovi navijaci, pocev od njega samog pa do porodice mu. Vjecno ce te hardkor navijace Juventusa boljet Interova tripleta

                            Comment


                            • Martijal pregazio, doktorska utakmica. Ovo je vec jedan duzi niz u kojem on igra dobro ofanzivno, ali sto je vaznije igra dobro i defanzivno, prati igrace konstatno, vraca se u odbranu i pomaze Sou, to treba pohvaliti. Sancez i danas krv propisao, igrao zadnjeg veznog u dobrom dijelu drugog poluvremena. Lindelof imao dva ozbiljna kiksa, jedan je kaznjen, drugi srecom nije. Smoling doktor, Sou fantasticna partija. Pogba opet najslabiji na terenu, stvarno uzas kako se krece, odnosno ne krece, koliko je spor, koliko loptu gubi, duela. Ipak za svako je psotovanje njegova reakcije nakon gola.

                              Generalno dobro postavljena utakmica, ali su oni nakon gola imali tri sanse da ubiju utakmicu.

                              Majstorske izmjene Murinja, Mata maestro standardno, kad se sjetim one price ko je bolji on ili Mikitarjan lol, cim je doslo do onog slobodnog bilo je jasno da on to nece propustiti, a Felaini je najbolji dzoker na svijetu, kakvo silovanje mocne Juventusove defanzive.

                              Ovo na kraju od Murinja ne znam sta bih rekao, ne opravdavam, ali to je pravi Murinjo, valjda ima jos zivota u njemu. Dobar period, kupio je sebi sad vrijeme, ali i dalje mora nesto da uradi sa Pogbom i sredinom, imamo precesto igraca manje.

                              I ovdje da napisem bas mi je milo sto je Ronaldo onako slavio gol, posebno zbog mnogih navijaca Junajteda koji ga smatraju legendom, koji svrsavaju na njega i ne zamjeraju mu ono govnarsko i cigansko ponasanje prema klubu, a i posle odlaska je srao po klubu fino, izvlacio ugovore na svakih godinu i po dana.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X