Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nine33 View Post
    Nevjerovatno da su Rasford i posebno Marsijal odigrali cijelu utakmicu. Ovo sto je Marsijal odigrao treba djeci da se pokazuje na treningu kako da ne igraju.

    Dva puta za cijelu sezonu Sefild je dao dva gola na utakmicu i to oba protiv Junajteda.


    Stvarno nevjerovatno protiv kakvog tima su prosuti bodovi. A Tuanzebe prvo protiv Lestera, sad ova utakmica...
    BB je dobro napisao na live temi, lik se deprimirao jer mu ponisten gol. Ma idi bre u pm...
    Treba po dzepu sve redom u klubu, od menadzera pa do igraca. Kad sam vidio SAF nije mi bilo dobro
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Sve moron do morona. Jezivo.

      https://twitter.com/UtdBobby/status/...715815941?s=19
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Baš loše, najlošija partija od Arsenala. Ništa iskreirano, kod golova loše branjenje.. Marsijal i Grinvud malo šta kao po običaju ove sezone ništa ne urade, Grinvudu tinejdzeru je to opravdano, Marsijalu tinejdzeru od 25 godina i nije. Super je bio prošle sezone, njegova najbolja, ove mrtav, ne kontam šta mu je zaista.

        Ovo je tačka na neku realnu priču o tituli, koliko god da smo i sami očekivali to mada možda malo kasnije. Ide Arsenal koji je zadnjih mjesec dana nahvatao formu i koji inače dobro igra protiv nas.

        Comment


        • De Hea [emoji23][emoji23]

          Ne može se sa takvim golmanom nikad do titule. Kad napadu i ostalim igračima ne ide, golman mora da te vadi. Ovaj to nikad neće moći. Čovek je jednostavno mentalni patuljak, na mali pritisak podleže, pa makar to bio i Šefild Junajted.

          Comment


          • Ispasce da ga slepo branim, ali Megvajer apsolutno nista nije kriv za drug gol, preseko je lepo loptu. Nije je jako nabio ka golu. Iz one situacije tesko da je mogao bolje da reaguje.
            To sto ovaj beskicmenjak i devojcica na golu ne moze da ispuca loptu u aut, nego je mlako na ivicu sesneterca posalje je druga stvar.
            Matic i Martial tu... uzas.

            Mozda na ovom forumu nisam pisao koliko volim Martial-a, i koliko sam slab na njega, od kako je dosao.
            Ali ne mogu vise, ni njega ni De Geu. Nije to taj karakterni materijal. Materijal je nevidjeno talentovan igrac, ali jebes sve. On se totalno iskljuci cim se desi nesto sto mu se ne svidja, neka okolnost. Koncetracija na 0. Elana nigde. Nesigurnost.
            De Gea je za mene gotov. Jedva cekam da ode.

            Svaku utakmicu strepim od njega, i imam nesigurnost pribojavajuci se zbog njegove nesposobnosti da bude musko na golu.


            Btw. samo nastavite da vorsipujete Bruna. Pa se onda nervirajte i cudite sto se ponasa kao primadona. Covek je za godinu dana napravio leverage kao niko do sad. Ni Ronaldo ni Messi ne bi napravili takav leverage.
            Njemu se moze sta hoce sad. Da se kurci, da odbija da ga trener odmara, da vrsi pritisak da ga slucajno neko ne vadi iz igre, da se secka, da se izmotava...
            Sve mu se moze, on je saviour... neka bude i primadona.


            Neka izgubimo svaki mec kad nam igra jebeni Matic.


            Ovaj mec je bio izmisljen da od pocetka igra VDB. Da se sunja i da koristi svoj off the ball. Sa te pozicije nam nije bio neophodan neki build up from the deep.


            Ispizdeo sam, ovo je gore nego ono protiv Turaka, ili protiv Lajpciga...

            Comment


            • Ae pa da se pokaze dobro i da se proda na ljwto. Srecno Dzesi

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Vidim da su mnogi Junajtedovi navijaci/simpatizeri ljuti na Nemanju Matica. Nisam gledao mec, zar je zaista bio toliko ocajan?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Vidim da su mnogi Junajtedovi navijaci/simpatizeri ljuti na Nemanju Matica. Nisam gledao mec, zar je zaista bio toliko ocajan?
                  Svi su bili ocajni ali ne smiju da uvrijede primadone Rasforda, Marsijala i ostale pa po Maticu i Tuanzebeu.

                  Sve bih ih rebnuo oduzimanjem plate za 2 nedelje
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Last edited by HeadBurn3r; 29-01-21, 08:22.

                    Comment


                    • Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Jos jedan 0-0 rezultat u derbijima ove sezone[emoji106]

                        Kakva jebena nedelja, uzas
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • To sto se godinama prica za Pogbu, to rade sada svi igraci ispred njega, izuzev Cavania.
                          I Rashford, i Martial, i Bruno.

                          Mrsko mi je malo da ih gledam.

                          Koliko bez energije su igrali njih trojica, pogotovo Rashforda i Bruno.
                          Ja ne znam koj kurac.

                          Jednostanvo su preumorni. Puca i koncentracija i energija tela, spusta se elan.
                          Mnogo nemamo klupu.

                          Comment


                          • Jebeni PES Master Liga ne moze da se igra, cak i da su stalno raspolozeni, bez da ih ponekad odmoris.

                            Comment


                            • 1 od 6 bodova protiv Šefild J. i Arsenala, a 4 je morao biti neki minimum. Loše ali i realnost je borba za top 4, uvijek bila (koliko god da je ovaj januar do prije par dana bio super, bar na nekoliko kola smo izgledali kao ozbiljan kandidat za titulu), zapravo da bi bio napredak u odnosu na prošlu top 4 ne smije dolaziti u pitanje.

                              Naredne su Sautempton i Everton kod kuće..

                              Comment


                              • Bice jebeno za top4.

                                Istroseni smo skroz. Previse takmicenja smo igrali. Koristimo maltene 13 non-gk igraca. Mnogo puta smo trosili snagu da se vracamo nakon primljenog gola, i -1.

                                Tek ce da bude jebeno...

                                Comment

                                Working...
                                X