Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naš'o dobru vutru [emoji16]

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • 0 - None of Romelu Lukaku's 12 Premier League goals this season have come against teams currently in the top eight. In games vs top eight sides, he's played 900 minutes and attempted 17 shots without scoring. Au.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • To je ta prica, nema ga jednostavno protiv jakih samo trpa "male"

        Comment


        • Nema Lukakua? Koga ima? Nisam ja zadovoljan njegovim kvalitetima al smesno je zamerati mu sto ne daje golove protiv top 8 kad nista ne funkcionise iza njega. CR bi dao golova koliko i Lukaku da igra na njegovom mestu.

          Problem je sto mu Murinjo trazi da igra nesto sto on ne zna, a i da zna, ne bi imalo poentu obzirom na to sta igraju oni oko njega.
          Last edited by bici; 23-02-18, 17:48.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Smesno je napadati Lukakua sto ne daje golove protiv TOP8, kad smo mi u 95% utakmice u svom sesnaestercu. A meni se sve vise svidja Lukaku, jer radi na svoje nedostatke, samo on napreduje uostalom.

            EDIT: Dolaskom Sancheza mi smo izgubili i Lingarda i Marsijala. Nazalost. Nije Sanchez kriv.
            Last edited by Ser Gagi; 23-02-18, 17:52.

            Comment


            • Ako je Mou vec zapeo za 4-2-3-1, onda moramo da probamo sa Sancez-Lingard-Mata iza Lukakua, to jedino ima smisla ako ih vec pusta da igraju sta god zele.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Comment


                • Vidi Skolsa sto odmahuje glavom, u stilu "daj bre trgnite se sta je ovo"

                  Comment


                  • Comment


                    • Ja ne znam kako ovi nasi igraci razmisljaju... Ja da igram za Junajted i da znam da me Fergi gleda, pa mislim da bih krv propisao na terenu

                      Comment


                      • Comment


                        • Kakva festa fudbala nas ocekuje sutra, pravi spektakl[emoji23]


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • 0:0 zagarantovano.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • 0:0? 2 takve napadacke ekipe i 0:0? Nemoguce[emoji23][emoji23]

                              Salu na stranu, nekad sam se radovao derbijima, posebno na OT jer znas da ce biti dobrog fudbala. Sad tesko sranje


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Legenda kluba Denis Lav danas puni 78. godina. Šta je bolje da mu klub poželi i uruči za poklon nego sutrašnja pobeda protiv Konteovog Čelsija.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X