Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzaludna je cela priča o pojačanjima dok je Murinjo sa ovom taktikom tu...

    Da dođe i Messi, njega bi stavio na zadnjeg veznog, a Sančeza na levog beka...

    Comment


    • Ja se bojim za De Heu. I ako tvrde iz kluba da ostaje, nisam baš spokojan kad znam da će Perez invaziju da izvrši na sunarodnika.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Manchester United

        Ako se ovako nastavi, Marsijal ode...
        DDG ne vjerujem mada sta ce nam golman, Zozeu zavrsava posao Dijego Lopez, moze on i bez najboljeg golmana svijeta


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Last edited by Miki28; 23-02-18, 09:32.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          Toby hoce da ostane u Londonu, pricao sam o tome. Bice navala za njega na leto
          Pa on ako ostane u Londonu samo moze u Spursima da ostane. Ovako moze da ode ili u neki od dva Mancestera ili u Real/Barsu/PSG. Sigurno nece u Celsi/Arsenal...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Ako se ovako nastavi, Marsijal ode...
            DDG ne vjerujem mada sta ce nam golman, Zozeu zavrsava posao Dijego Lopez, moze on i bez najboljeg golmana svijeta


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Naravno da moze. Diego Lopez je vec mator ali Dubravka lagano zavrsava posao.

            Comment


            • Bojim se da će Murinjova arogancija i glumljenje "gvozdene ruke" više naškoditi u borbi za neka buduća pojačanja. Mora se strogoća i drvenje k***a svesti na razumnu meru.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ako uradi sa Pogbom kao sto je sa KDB-om i Salahom i otjera ga slobodno moze da se nosi u 3 lijepe i da ode iz kluba. Takodje sam ga maksimalno podrzavao ali ovo u zadnjih nekoliko utakmica je katastrofa, bukvalno da se ne mili covjeku da sjedne da pogleda utakmicu, zna sto ce da bude, bez prave sanse, akcije, nista. Drugo mjesto, fa cup, ls, tu smo i dalje za sve ali ako nesto brzo ne preokrene zavrsicemo svoje.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Ma jebes to, meni LVG sezone bile smislenije za pracenje.
                  Ovo je baš mučno.

                  Comment


                  • Bar se znala neka igra, znas da je to Junajted koji pratis tokom sezone, kontrole utakmice u 90% ali nista konkretno. Ovo je beda, novo dno.

                    Comment


                    • http://www.index.hr/mobile/clanak.as...ort&id=1027723

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ja sam bio stavio tu odjeljak tog teksta
                        Stvarno odlican tekst i bas sve pogođeno
                        Pogotovo zadnji dijelovi


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by nine33 View Post
                          Ako uradi sa Pogbom kao sto je sa KDB-om i Salahom i otjera ga slobodno moze da se nosi u 3 lijepe i da ode iz kluba. Takodje sam ga maksimalno podrzavao ali ovo u zadnjih nekoliko utakmica je katastrofa, bukvalno da se ne mili covjeku da sjedne da pogleda utakmicu, zna sto ce da bude, bez prave sanse, akcije, nista. Drugo mjesto, fa cup, ls, tu smo i dalje za sve ali ako nesto brzo ne preokrene zavrsicemo svoje.
                          I Širlea, koji je zaboravljen.

                          A ima ludačku statistiku, imao je i u Čelziju broj minuta i datih golova, kao i Salah.

                          Ali je igrač ofanzivnih karakteristika.

                          Ako je deo Nemačke reprezentacije, i to nešto govori.

                          Od starta sezone Marsijal je u 5. planu, izborio se dečko sa 10-15 min po tekmi.

                          Tako što je rešavao utakmice golom ili asistencijom. Naš najbolji igrač ove sezone.

                          Isto kad bi se video odnos minuta i golova i asistencija - ludački bi bilo. A sve asistencije i golovi su bili za po 3 poena umesto 1.

                          Comment


                          • Žoze potvrdio Ererino odsustvo na nekoliko sedmica.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Pogledaj tvit korisnika @utdxtra: https://twitter.com/utdxtra/status/9...0%7Ctwterm%5E0
                              Pol Pogba

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Pogledaj tvit korisnika @utdxtra: https://twitter.com/utdxtra/status/9...0%7Ctwterm%5E0
                                Pol Pogba

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Šta je ovo jbt?

                                Bio u hašiš baru pre. Pogba mnogo duva.

                                Comment

                                Working...
                                X