Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve bi bilo mnogo lakse da nismo doveli Freda vec nekog od omladinaca Sahtjora. No dobro, izvukosmo se nekako.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Sve bi bilo mnogo lakse da nismo doveli Freda vec nekog od omladinaca Sahtjora. No dobro, izvukosmo se nekako.
      Mislis da se uprava Sahtjora i dalje smeje
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Mislis da se uprava Sahtjora i dalje smeje
        Trenutno ne. Zaspali su mrtvi pijani nakon treceg boksa najfinijeg ukrajinskog sampanjca.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Meni je malo dosta ovoga i trenera i igraca i fudbala kojim me terorisu iz kola u kolo. Svih.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Trenutno ne. Zaspali su mrtvi pijani nakon treceg boksa najfinijeg ukrajinskog sampanjca.
            Jbg tako ti je kada ostvaris ekstraprofit Klub jos zivi od tih neocekivanih 30 miliona, svaki dan bahacenje.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Baš dobro drugo poluvrijeme, odavno nisu bolje odigrali, osjetio se gol u zraku čitavo vrijeme. Odbrana katastrofalna, Young daleko najgori, jebeno ga ne mogu gledati više, a Rashfordu je i dalje dok je na terenu, mozak u ladici kući. Koliko glup dečko.

              Comment


              • One promašene šanse Rašforda me uopšte ne iznenađuju, koliko li ih je promašio u zadnje vrijeme i za Englesku i za Junajted. Meni nije jasno kako nije uspio da pretrči Akea koji trči na petama.
                sigpic

                Comment


                • Boli koliko je los defanzivno Jang i koliko nista ne kapira.

                  Ono sto je Sancez uradio kod gola Lukaku nikad ne bi mogao jbg. A psoto imamo takvu ekipu i dva prilicno inertna igraca sredine moraju svi da ucestvuju u gradjenju napada.
                  sigpic

                  Comment


                  • Al sto Pogba je uvek uklucen u svaki Fergi tajm gol...

                    Comment


                    • Ono sto daje makar neku draz dok Murinjo sedi na klupi jeste sto igraci koji su najvise hejtovani ovde - Marsijal, Pogbcar pa i Ras, nastavljaju da spasavaju Murinjovu guzicu iznova i iznova.
                      sigpic

                      Comment


                      • Trojka je donekle i kriva što je Murinjova guzica tu gde i jeste.
                        Da su oni bili na nivou ne bi sada ovako pisao.

                        Comment


                        • Murinjo je sam kriv sto je tu gde jeste. Tj Vudvord, trebao je posle Sevilje kao dzukelu da ga najuri zauvek iz kluba, sa sve posterom preko celog Traforda Not Welcomed.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ander odličan posao obavio, pokazao je našim veznjacima kako se obavlja posao na sredini terena
                            Očekujem ga protiv citya u prvoj postavi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Ede hvala ti

                              https://www.football365.com/news/rep...igning-martial

                              https://amp.reddit.com/r/reddevils/c..._sell_martial/


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Ede hvala ti sto zadrzavas igraca koji dva puta brise sve sto ga povezuje sa klubom.
                                Ede hvala ti sto zadrzavas igraca kojeg si kaznio zbog nediscipline.
                                Ede hvala ti sto zadrzavas igraca koji nije zelio da trenira za klub koji vodis.
                                Ede hvala ti sto zadrzavas igraca koji je dobio dozvolu da ode sa priprema ali se nije vratio.
                                Ede hvala ti sto ces dati takvom igracu 220+ funti nedeljno koji nema ni k od konstantnosti
                                Ede hvala ti sto si rekao za Soua da su jebeno bacene pare da bi mu na kraju dao 200k funti nedeljnu platu.
                                Ede hvala ti sto si utakmicu iskoristio da promovisemo knedle.
                                Ede hvala ti za post SAF eru, odlicno ti ide.
                                Ede hvala ti sto si platio vise za Felanija od klauzule.
                                Ede hvala ti za ono brukanje sa Ererom.
                                Ede hvala ti za sramotan otkaz i zavlacenje van Gala.
                                Ede hvala ti sto stalno nesto leakujes medijima.
                                Ede hvala ti sto bi nam doveo Varana.
                                Ede hvala ti sto nam ne bi doveo Aldeverelda.
                                Ede hvala ti sto Perisic nije dovoljno dobar za Junajted i za procjenu da ne vrijedi 50 miliona eura. Pa sta ako je vicesampion svijeta i jedan od najboljih igarca Mundijala.
                                Ede hvala ti sto si se posrao po SAFu i vratio igraca koji je pljuno na SAFa.
                                Ede hvala ti sto saradjujes sa agentom s kojim SAF nikad u zivotu ne bi saradjivao vise i koji je isto tako najstrasnije pljunuo na SAFa.
                                Ede hvala ti sto si produzio Murinju ugovor u januaru, a nisi mu dao podrsku u junu.
                                Ede hvala ti. Samo te molim nemoj vise. Ne mogu da ti se zahvaljujem ovoliko, neprijatno mi.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X