Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apparently, the Old Trafford door is still open for Morata and he's determined to 'keep fighting' for a transfer.
    Runi bas blizu Evertona prica se.
    sigpic

    Comment


    • Jel Murinjo igrao ikad sa dva napadaca vise od jedne - dve utakmice?

      Pitam zato sto ja ne vidim Moratu ako se dovodi na krilu. Mislim guras Marsijala na krilo, kupujes centarfora jos jednog, kojeg hoces da forsiras na krilu

      Comment


      • Rekao bih da je bolje prosao Atletiko sa Kostom, nego vi sa Lukakuom

        Comment


        • Tri puta bolje, Lukaku i Lakazet zajedno nisu dobri kao Kosta
          sigpic

          Comment


          • Pa ako bi dovodili i Moratu, onda bi jedino ovo moglo da se gura:
            Matic?
            Herera Pogba
            Miki
            Morata Lukaku

            Svakako bolje nego li bilo koja kombinacija sa Perisicem od 50 miliona.
            Last edited by Lion; 06-07-17, 16:13.

            Comment


            • Zasto Miki prije Mate? Mata imao duplo bolju sezonu. Mada zaboravite na to, Murinjo ce igrati sa jednim napadacem i sa krilima. Sem ako ne bude igrao sa krilnim bekovima. Sto bi znacilo 3-4-3 ili neka slicna varijacija
              sigpic

              Comment


              • Uvek Miki pre Mate, ne sme da se ljuti Rajola

                Comment


                • Originally posted by Cylokin View Post
                  Nisam nigde rekao da ti Ivana dižeš bilo gde, a za Lukakua, lik koji konstantno u manjim klubovima trpa svake sezone konstantno, obema nogama, glavom, slobodnjake itd...ako je on "najgore moguće rešenje za napad" onda ja stvarno živim u nekom alternativnom univerzumu.

                  Jedina slaba tačka mu je prijem koji može koliko toliko da ispegla jer je relativno mlad.

                  A za novac, ja ne znam koliko puta treba da se ponovo da United jednostavno mora sve da preplati. Kukanje oko novca kao da iz vaših džepova ide.
                  Dozvoli da mi se ne sviđa Lukaku od 80 meleona.. Hvala..

                  Comment


                  • Samo ja kapi ne vjerujem Morati vise od Raska i Martijala, stavise ubijedjen sam da je fokusurani i smireni Martijal veci nivo od Morate. Ako sva trojica budu tu bice tu svega i briljantnosti i frustracija. Lukaku je nekonstantan, ozbiljne ekipe ga lagano stave u dzep ali ce davati golove, koliko ce ucestvovati u igri je pitanje. Ali sad Perisic jos vise ima smisla, Lukaku je vrhunski poacher ako nista drugo, a ovaj moze da pakuje i pakuje
                    sigpic

                    Comment


                    • Opet osecaj... Meeehhh
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Videcemo sve uskoro

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Onda se i Ibra se migoljio po dzepovima na Old Trafordu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                            Jel Murinjo igrao ikad sa dva napadaca vise od jedne - dve utakmice?

                            Pitam zato sto ja ne vidim Moratu ako se dovodi na krilu. Mislim guras Marsijala na krilo, kupujes centarfora jos jednog, kojeg hoces da forsiras na krilu
                            U Interu. Neka 3-4-1-2 formacija, ali je izgledala prilicno asimetricno zbog Maikona.
                            Last edited by bici; 06-07-17, 17:01.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Abel View Post
                              Onda se i Ibra se migoljio po dzepovima na Old Trafordu.
                              Šta ti misliš o ovom transferu, dobri druže Tomo? 😀

                              Comment


                              • Nervira me Roman, zar ces dozvlliti da ti se sprda Vudvord, a vec si zapakovao Lukakua Romane, samo je masnica falila. Uleti i uzmi sto je tvoje

                                Jep, sve su Zlatana po dzepovima metali, nista kukavac nije mogao da iskreira i stvori, Lukaku ce biti bolji. Ali barem se nece vise susretati sa nocnom morom zvanom Smoling ili ipak oce
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X