Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakav presing igra Sancez, kako se samo krece bez lopte, napadacko kretanje mu je haos, kako je izludio Akea juce. Na svakom dijelu terena i to posle povrede i prilico zaradjao, ucestvuje u igri, definitivno mora da je u samom spicu napada, tacno se vidi da je za klasu bolji od svih ostalih igraca u klubu. Jednostavno odise klasom, zalaganjem, zeljom. Pravi profesionalac. Ako moze da se igra nekako sa njim i Lukakuom naprijed jos bolje ali tesko, treba udovoljiti usporenomsnimku i okruziti ga sa dva igraca.
    sigpic

    Comment


    • Zaboravio si napisati
      Ede hvala ti sto si alexisa učinio najplaćenijim igračem u eng lige i jednim od najplaćenijih na svijetu
      Plaćeniji je od hazarda, Suareza, modrica...


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Rekao bih da nije laz. Najplaceniji je Pogbljuc, jer mu je nas genije dao najveca image rights od kad postoji fudbal, ali dobro me podsjeti.

        Ede hvala ti sto si ucinio Pogbota najplacenijim igracem lige i sto si ga platio 105 miliona, isplacuje se stvarno.
        sigpic

        Comment


        • Kakav je sad to haos sto Matic nije imao popi, cvet maka na grudima? Znam navodno zasto nije nosio, ali zar ga nije imao i prethodnih godina?
          Svasta.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Matić <3

            Comment


            • Ljudina.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Oduševio me. To Djoković npr nikada ne bi uradio. Ne razmišlja čovek kao ovca, nego je pametan. A nije ni nešto medijski ispraćeno.

                Comment


                • Samo ne znam gde mu je ta pamet bila do sada.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nikada nije kasno. Zamisli koji totalitarizam ti moraš nosiš nešto, naravno da ne moraš. Matara <3

                    Comment


                    • Ede hvala ti sto nisi poslusao Murinja jer da jesi nama bi trio napred bio Perisa-Lukaku-Vilijan

                      Brrrrr boze me oprosti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kakav je sad to haos sto Matic nije imao popi, cvet maka na grudima? Znam navodno zasto nije nosio, ali zar ga nije imao i prethodnih godina?
                        Svasta.


                        Verovatno nije smeo pre da odbije jer nije znao da za tako nešto neće snositi posledice, pa kad je video od onog iz WBA koji već duže vreme odbija da nosi to i on se dosetio.

                        Bilo kako bilo, ok gest iz kojih god pobuda da tako nešto dolazi. Dosta nedužnih ljudi je palo te 1999. godine.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kakav je sad to haos sto Matic nije imao popi, cvet maka na grudima? Znam navodno zasto nije nosio, ali zar ga nije imao i prethodnih godina?
                          Svasta.
                          Zasto nije nosio?

                          Cujem pominje se bombardovanje 99', samo ne znam kakve veze ima odavanje pocasti stradalima u I ww sa tim bombardovanjem.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ne sporim gest i odluku, samo nije od juce u Kraljevstvu. Ajd sto ovi nasi komentatori nemaju pojma, ali on je u Celzi otisao pre 9 godina, nije prvi put da je nosio popi na dresu u ovom periodu. I oke, ajd nije znao da ne mora, ali cemu navodna drama u svlacionici, ako je zuti nisu izmislili naravno?
                            A ne znam ko to ne nosi iz WBA i zasto?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Zasto nije nosio?

                              Cujem pominje se bombardovanje 99', samo ne znam kakve veze ima odavanje pocasti stradalima u I ww sa tim bombardovanjem.
                              Bulka ili cvet maka je u spomen svim palim Britancima u ratnim sukobima i u nato formacijama, ne samo iz Velikog rata, a u ovom periodu se obelezava vezano za I Sv.rat, jer datira obicaj valjda iz 1921.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Aha, Irac Meklin iz Stouka nije nosio. Njega i vredjali, ovog naseg ce sledeci put, ako ga Zoze ne premesti na klupu zbog dobre forme

                                Spoiler
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X