Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toliko o klincima.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ibra moze samo da pomogne Martijalu i Rasfordu, skine sav pritisak sa njih, Martijal ce svakako biti starter kod Zozea, kao i Sou, Rasford i Memfis rotacija, a Fosu Mensa je ubica, Murinjo obozava takva igrace, koristice ga masu kao i Sancesa koji kapiram da dolazi, a ima 18 godina.
      sigpic

      Comment


      • Nenormalno i ravno samoubistvu bi bilo da ih ne koristi, po meni, malo sam se našalila na onaj niz od Ibre, Švajnija i Runija.

        Samo da Tomotije bude stalni, da računaju na njega, od ovih što si nabrojao ne sumnjam, ali samo Timi.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • TM može da bude sve.

          Samo sto pre da mu se nadje stalno mesto.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Svi su fizicki jaki, brzi i sto je kod Zozea najvaznije, disciplinovani. Svi sem Memfisa, ali dovesce ga u red.

            Murinjo ipak drugacije igra od Van Gala, ima vise prostora za krila. A i Sou ce nadajmo se biti spreman, taj sam drzi cijelu stranu.

            Znaci Skaj je neki dan radio boks, pricao sa Zozeom i sad on dolazi do ove price oko Ibre. Murinjo
            sigpic

            Comment


            • Dodje Ibra da kompletira sve titule koje ima
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Samo me brine Ibra i ne igranje u LS, ali valjda su mu PL, Junajted i Mou dovoljno jaki motivi da ne razmislja o LS bar u prvoj godini ugovora.
                sigpic

                Comment


                • To je meni potpuno nejasno, covjeku je san LS, samo mu to fali u klupskom fudbalu i bas ne znam sto bi trosio sezonu na ekipu koja nije u LS, a on bas i nema jos mnogo sezona u nogama pa da moze da zrtvuje jednu tako lako. No opet ko zna, nevjerovatno je fizicki spreman, ne zavisi od brzine i ekslpozivnost, a tehnika je fascinantna za igraca te visine.

                  Ipak, mogao bi pjeske da ode u Real i napadne LS. Mada bi ga Ronaldo nedje iznervirao pa bi muka bila
                  sigpic

                  Comment


                  • Martijal za Ibru

                    It would be nice to play alongside him
                    sigpic

                    Comment


                    • A i svi znamo koliko on ceni Runija

                      He runs a lot, he fights a lot, he sacrifices a lot," he added.

                      "When he played with Cristiano Ronaldo all the work was done by Wayne Rooney but he didn't get the credit because Ronaldo was scoring all of the goals.

                      "I'd prefer to have him in my team than play against him. I've not been lucky enough to play with him but I enjoy seeing him on the pitch - if I cannot play with him, I will watch him.
                      Last edited by l1m4r; 11-04-16, 13:59.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ovo bi bilo odlicno

                        De Hea/Romero(Dzonston)

                        Darmijan/Valensija Smoling/Naldo novi stoper/Fosu Mensa Sou/Blind(Roho)

                        Snajderlin/Erera Svajnstajger/Sances

                        novo krilo/Lingard Runi/Mata(Pereira) Martijal/Memfis

                        Ibra/Rasford
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Zamislite samo Murinjo, Ibra i Svajni u Mancesteru. Jos bi mi falio samo Bejl
                          A zaboravio si Robena

                          Comment


                          • Pomirio sam se sa od njega nema nista onog trenutka kad su glavasi Bajerna rekli posle prodaje Svajnija, nece nijedan igrac iz Bajerna preci u Mancester ne samo ovog ljeta, nego ni narednog
                            sigpic

                            Comment


                            • Mene vec odavno brine Darmijan, covek sjajno poceo i posle raspad - ne moze da se sastavi mesecima (uvazavam povredu kao opravdanje ali opet... brine me).
                              Samo da vidim Shawa pod Mou kako sparta po levoj liniji... Mou ce znati kako to da iskoristi.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Darmian je u odbrani dobar standardno. U napadu je kriminalan

                                Fosu u sredinu pa da gazi kao Jaja i bolje od toga

                                A novo krilo Rojs haha
                                Last edited by l1m4r; 11-04-16, 14:42.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X