Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je rucao Jose dns? Koliko je puta bio u toaletu?

    Comment


    • Lazanju. Cetiri puta.
      sigpic

      Comment


      • I pio crno vino se SAFom

        Comment


        • Ajde bas mi je drago, nek samo pazi da puno zvace, bit ce laksa probava

          Comment


          • Comment


            • Paddy Crerand confirms on MUTV that Michael Carrick has renewed his contract. #MUFC
              Zamenik kapitena na moje veliko zadovoljstvo ostaje jos godinu dana.
              sigpic

              Comment


              • Sve odradjeno kako treba, Murinjo, produzeni ugovori Keriku i klincima. Jos Ibra ako je moguce.
                sigpic

                Comment


                • Jedva čekam neki opširniji intervju sa njim, nadam se pre svega da će što pre završiti sve transfere. Mada su sada igrači mahom uz reprezentacije ali se nadam da će napraviti čudo.

                  Ako pogledamo (bar ja tako vidim) realno i trenutno Mančester ima sličniju ekipu onom što Murinjo traži nego što je imao u Čelziju kada se vratio, ima dovoljno čvrstih igrača na sredini za ono što voli da igra još ako dovede Matića i eventualno neku zujalicu poput Kantea pa nebo nam je granica
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Vlajko, aj pošto će biti vesti sad dosta celo leto, da radiš quote i copy paste teksta uz twitter kod.

                      Kad vidim ovako post, samo što me šlog ne strefi. Samo mi fali još to, na ovu vrućinu

                      Eto tako kao Srki što radi.

                      Sent from my m2 note

                      Comment


                      • Ok, nego zaboravim jbg

                        sigpic

                        Comment




                        • Last edited by Lord Aleksoni; 31-05-16, 00:59.

                          Comment


                          • Daley Blind and Juan Mata both face exit this summer as both are expected to not feature in United's plans under Mourinho according to SSN.
                            Iako je rec o Skaju pa sve treba uzeti sa dozom rezerve po meni je ovo potpuno ocekivano, pogotovo za Matu dok sam za Blinda mislio da ima nade zbog mogucnosti igranja na vise pozicija ali izgleda da Murinjo ne zeli Galovog ljubimca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jel ima istine da bi mogao Mochi da vam dodje kao DoF?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Bas pre pola sata jedan od ljudi koji radi kao staff kod Di Marzia, javio da on ipak nece u Utd.
                                Ne bi me cudilo da dodje kod nas, jer se nesto stalno povezivao, a i ima logike jer nama Ayre ide iz kluba.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X