Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sanse, Hok je Van Galov covjek, nece ostati.
    sigpic

    Comment


    • @Limar

      Ovo sto sam kacio za Nanije me je interesiralo samo zbog nacina rada, a ne zbog samog Nanija, shvati tako. I Cicarito se zalio na Van Gala.

      Comment


      • Niposto mu ne dozvoliti da sam ode, zasluzio je otkaz i treba da ga dobije.
        sigpic

        Comment


        • Meni je krivo sto Naniju nije barem sansu pruzio, ali Nani nije radnik i sigurno se nije pretrgnuo na treninzima. Ali mi je zato izuzetno drago sto je prodao Cicarita. Kakav Cicarito, sprdnja od igraca. Velbek je rodjen za Van Gala, predstavlja sve ono sto je Mancester Junajted, tu je veliki kiks napravljen.
          sigpic

          Comment


          • Meni je to bolesno. Časna reč. Ok i sva njegova ekperimentisanja u prošlosti, sećam se za Švajnija, one ostale što si naveo i ne baš, ali i važnije stvari ne pamtim (u fudbalu mislim), ajd i ovde neka početna eksperimentisanja da skapiram, da vidi kako stvari stoje da ih upozna, oseti igrače, možda vidi neke stvari koje kroz njihove dotadašnje karijere nisu izbijale u prvi plan... ali da sve ovo radi posle skoro dve godine, u ovoj fazi da mu Jang nesrećni igra napadača... samo ludilo ili totalni amaterizam, odnosno nepoznavanje prave filozofije fudbala. Nema treće.
            Jede ono što se ne jede, da prostite.
            Last edited by miloolja; 10-04-16, 19:12.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • There's no use trying to understand what goes on in LVGs fecked up mind.
              sigpic

              Comment


              • Sto ne proba malo da eksperimentise sa napadackim fudbalom?

                Ajmo eksperimenti svuda, hocu da vidim

                Darmijan Smoling Rojo Blind
                Snajderlin - Mensah - Erera
                Depaj - Rashford - Marsijal

                Stim sto ce se Marsijal i Depaj rotirati.

                Au tezak ovaj eksperiment u pm. Bolje Blind krilo, Rashford ce se pobrinuti za kornere, Darmijan moze stoper, a sto ne bi mogao Smoling kao desni bek? Igrao je to kod SAFa.

                Comment


                • Napadacki eksperiment izgledao bi ovako nekako.

                  Runi

                  Depaj Erera Marsijal Mata

                  Roho De Hea Valenija

                  Blind Felaini Smoling .

                  Naravno Runi izvodi sve prekide.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Napadacki eksperiment izgledao bi ovako nekako.

                    Runi

                    Depaj Erera Marsijal Mata

                    Roho De Hea Valenija

                    Blind Felaini Smoling .

                    Naravno Runi izvodi sve prekide.
                    slazem se..samo romero umesto de hee
                    MESSI 10

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Ova, stvarna, ne izgleda ništa bolje


                        Attached Files

                        Comment


                        • Zamislite da je Jang dao gol i da smo pobedili, svi bi glorifikovali Glavonju kao da je izmislio fudbal. Od toga on živi. A izmena je krajnje nelogična, ne zbog toga što je Rašford izašao (mali je mnogo sebičan i nezreo) već zato što je Jang morao na krilo a Marsijal u napad.

                          Eto danas je samo Fosu ta neka svetla tačka tima, a ostatak tima kao i tokom čitava sezone, bez herca i preplašeno. Moraju od malog pozajmiti malo srca i naučiti da igraju agresivnije. Uostalom, igrači oslikavaju trenera, čim on igra ziheraški to pređe na igrače. Snajderlin je u prvom bio odličan, onda se raspao kao i ostatak tima. Rekao bih da je Kerik završio s prvom postavom, jer nema više onog što ga je krasilo, a to je sigurna pas igra. Počeo je opasno da im predaje lopte, a da ne pričam o tome da ceo život igra preplašeno. Danas je bio neprimetan.

                          Comment


                          • Zaista mi je zao sto matori nije uspeo kod nas ali sam za jednake arsine "pa i na svojoj kozi".
                            Shefe ako si dosao na krilima Ajax - Barca - Bayern e sada lepo i kurcevito popi gorku casu...
                            Slazem se, ne da on podnese ostavku, nego da popije otkaz !
                            Sve razumem... i godine i zelju, hoces da se zajebavas, hoces da izmisljas igrace, da im izmisljas pozicije AL` TO KOSTA BRATE !
                            Poraz vise manje, ali imas sansu da posle ocajne sezone dograbis CL. a ti do 70.min. imas jedan sut na gol to je nedopustivo.

                            Ono sto mi je drago u svom ovom ocaju je to sto igraci nisu izdali trenera pa namestili poraz - kako to obicno biva u 99% slucajeva.
                            Ovde se kristalno jasno vidi da se niti jedan igrac nije za dve godine navikao na LVG filozofiju, sto je sramota za predavaca filozofije tj. za LVG.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Po Elku... LVG je odbio savez Holandije jer navodno zeli da radi sa klincima Ajaxa.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment





                              • Sent from my G3 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X