Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi imao nista protiv da radi na dovodjenju mladih talenata u klub i da se bakce oko akademije generalno, za to je covek majstor, ali ne vidim da ce se tako nesto desiti.

    Sto se tice dolazaka verujem da ce Mou pokusati dovesti Ibru, to ce biti jednostavno jace od njega, uz to ocekujem da se dovede Sancez, neki stoper(iskreno nemam pojma koji), Andre Gomes i neka bomba u vidu Bejla/Hamesa u zavisnosti koji ce biti dostupan. Sto se odlazaka tice prvi u redu cekanja je Mata, zatim Felaini, Blind, mozda Kerik i verovatno Dzons uz mnogo odlazaka na pozajmice.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam gde sam citao (lupam El Pais) da su Murinjove mete 2 stopera (two defenders, mozda ne striktno stopera), dominantni veznjak, brzo desno krilo i spic. Renato Sancez sigirno nije dominantni veznjak, ali ga klub skautira celu sezonu intenzivno + Murinjo pokusao da ga dovede na pocetku sezone u Celzi. Ali Andre Gomes moze da se nazove dominantnim veznjakom. Msm da se ja pitam doveo bih Musu i upario ga sa Morganom. Murinju nije toliko vazna pas igra (kao VG-u). On ce ionako protiv jacih igrati na manji posed i kontre.
      sigpic

      Comment


      • Sledeca sezona ce biti Termopilski prolaz pa ako ginemo daj da ginemo kao ljudi.
        Ozbiljno naoruzavanje za sledecu sezonu i te sile "koje krecu na nas" pocinje sa ova dva prva koraka.
        1. Murinjo na klupi
        2. Novi igraci u odbrani - odmah i prvo
        Svaki drugi scenario je zabusavanje, neozbiljnost i rizikovanje naseg postojanja... izginucemo svi a nase zene i decu ce odvesti...

        Danas mi nesto prozuja po glavi kako mozda Van Gal izdominira sledecu sezonu... al` ne, onda se puknem po celu i kazem da sam potpao pod uticaj ove reprezentativne pauze pa da sam "zaboravio" na onaj ocaj iz kola u kolo.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • A šta ćete na leto, drugari.

          Comment


          • Leto nama počelo odavno, mislim raspust, raspušteni i to...
            Last edited by miloolja; 31-03-16, 23:27.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nocas se bas rasirila prica twom da je Berta odlucio da napusti Atletiko i predje u Junajted kao sportski direktor. Atletiko zeli Branku, vidjecemo je li zvanicno. To bi bio kraj price dolazi li Murinjo ili ne. Berta, Zoze i Mendes + Vudvord koji zeli Galaktikose i ne zna sta ce od para, i sad moze da se fokusira samo na donosenje para u klub. Bice jako zanimljivo. Nije Mancesterov put definitivno.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • 150 miliona eura na tri stopera. Boli ih kurac.

                    Sta mislis oko Berte i to sto Murinjo zeli sportskog direktora da mu ispunjava zelje?
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da je tu vise Vudvordova zelja a da Murinjo nema nista protiv, ili da zeli da radi iskljucivo sa njim, mozda zbog veze sa Mendesom. Ma ako stvarno dodju njih dvojica, klub ce nam upravljati Mendes, bukvalno. Uzimacemo samo njegove igrace, razigravacemo njegove talente itd...
                      sigpic

                      Comment


                      • Onda si Erice protiv svega to? Bolje Gigs i deca iz kluba?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Mislim da necemo samo njih, ali da ce Mendesovi klijenti biti prioritet svakako. I da mi se svidja dati toliku moc Mendesu i ne bas. Jer on prvo sebe i profit gleda, boli ga da pomogne Junajtedu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jbg, jasno je da je dil sa Murinjom pakt sa djavolom. Jos sada kada je (takoreci) u blagom padu sa karijerom i kada je poceo malo da gubi kompas i kontrolu.

                            Ali opet sam uvek za to ako je jedina alternativa romanticarenje sa Gigsom, ustvari Fergusonovo upravljanje iz senke.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Jer on prvo sebe i profit gleda, boli ga da pomogne Junajtedu.
                              Naravno da ga boli. Nisam ni mislio drugacije. Prosto cemo biti jedan veliki biznis entitet. E sad, ko ce tu profitirati - mi ili Mendes, vrv malo i jedni i drugi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo mu ih klijenti

                                http://www.transfermarkt.co.uk/gesti...ma/berater/413

                                Nista, da uzmemo Tijaga Silvu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X