Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko jedva čekam da dodje neko i da proda pola ekipe balvana.

    I da nemoj da pričamo kako je ovo Poketino dobio i te fore.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Telegraf nista ne zna o desavanjima u Junajtedu od odlaska Mojesa. Ogdena je Mojes informisao, od kad je dosao Van Gal Telegraf i Gardijan nista dobili nisu, tako da sto god oni da pisu ne treba uzimati ozbiljno. Samo MEN i BBC naravno od Britanaca. Holandski Telegraf je vec dobro obavijesten o desavanjima sa Van Galom.
      sigpic

      Comment


      • Nije kriv Blind, kriv je onaj sto ga gura tu. Zar ne moze jednostavno da odbrana bude Valensija Smoling Mensa(Rojo) Blind(Rojo), jel to toliko tesko ?

        Kad je izasao Rashford, morao je Jang na krilu, a Marsijal u napadu. Dupla opasnsost. Jang je trcao kao muha bez glave, nikakve kretnje nema za napadaca, ali opet i on nije kriv.

        Comment


        • Ako krenem dalje da pišem biću banovan zbog psovanja.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ako krenem dalje da pišem biću banovan zbog psovanja.
            Nemoj limeni, ceka nas borba za :vinjaksmajli:
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • LvG nam je pokazao po ko zna koji put da nije bas najsjajniji sa upotrebom mozga, hvala mu na podsecanju ako ima onih koji su zaboravili zasto je trebao da ode jos u Decembru.

              Nego da se osvrnem na nesto pozitivno iz danasnje utakmice, brat Timoti je nevidjena zverka i samo da se nije teze povredio, bila bi steta da prekine da igra u ovih zadnjih sest kola zbog povrede. Decko je jedan od najvecih talenata u svetu definitivno, ovakve fizikalije da ima decak tih godina je nesto nestvarno, sa pravim radom samo je nebo granica.
              sigpic

              Comment


              • It's laughable that Van Gaal is getting credit for TFM or Rashford's performances this season and for giving youth a chance. He had no other option but to play youth and it just worked out for him. He's played like 6-7 youngsters so far and couple of em look good.
                Sa RC.

                Throwback
                "Nisam igrao mnogo u predsezoni. Dobijao sam najmanje vremena na terenu i pomislio sam da trener ne računa na mene. Van Gal i njegovi asistenti su se ponašali prema meni i igračima kao da smo deca, stalno su vikali na nas. Nisam želeo da se neko tako ponaša prema meni. Ja sam profesionalac, treniram svaki dan, ne radim ništa loše, pokazujem svoje kvalitete na treningu.
                'Moraš dodati loptu ovako' , 'Hajde, šta čekaš, bla, bla.'
                To je ludost. Teško je igrati fudbal u takvim uslovima, zato što je to instinktivna igra. Kod njega nisam imao slobodu na terenu, osećao sam se kao robot.
                Sada kada pogledate, ovaj Mančester nije ni deo staroga." - Nani
                Verovatno ovako misle i pola prve postave, samo ne smeju nista reci...
                Last edited by Ser Gagi; 10-04-16, 18:49.

                Comment


                • O Č A J
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Jesse Lingard vs Tottenham Spurs: 0 shots on target 0 chances created 0 take ons 0 crosses [Squawka] #MUFC
                    Sva sreca pa igra svaku po 90 minuta.
                    sigpic

                    Comment


                    • E to je ono sto frustrira, samo treba da batali sa ovim inacenjem nekim i da stavi na klupu one koji ne igraju dobro trenutno.

                      Jbt Memfis dok se raspadao i nista nije radio kako treba stalno mu je igrao, kad je pronasao formu, kad je poceo da igra odbranu ne zapinje mu ga. To su nevjerovatne stvari. Ali ovo danas je vec sprdnja klasicna, Jang napad, Marsijal krilo
                      sigpic

                      Comment


                      • Pazi Nani da ima slobodu?! Zamisli da se javi Kleverli ili Anderson ?! A svi se secamo utakmice u Liga Kupu.. Plus se taj moralni patuljak javlja, koji je imao 1000 sansi u Unitedu. Mogu da razumem da se Cica javio, ili Evra, Rio, ali Nani!? Nemoj da kacis Gagi takve stvari vredjaju nas sve ovde.

                        Zasto se nije Timoti stavio pored Kerika i Morgana?! Zasto?! Zasto?! Ko god da igra sa Kerikom on mora da stoji iza njega. Ne sme da igra presing jer ovaj to ne moze da isprati. Nije njegova to greska. On ne sme da igra vise od 60min nikako. I to zadnjih 5 sezona. Dobro mozda ne bas 5. ALi kazem svi to vide plus danas sa Alijem i Musom, Lamelom i Eriksenom ti izadjes sa njih dvojicom. Debilno.

                        Nisu meni problem ekperimenti kada su ti igraci povredjeni ili suspednovani. Pa moras da se krpis. To podrzavam. ALi ti imas spremne ljude na svojim pozicijama i ne pustas ih!? To je kretenizam.
                        I da ono izvodjenje prekida sa Kerikom i Morganom, treba isti onaj autobus da ga pregazi. Ili oni njemu to rade iz inata.

                        Lingard se raspada vec 5 tekmi i igra stalno, celu sezonu kasni da izbaci iz tima igrace koji nisu u formi. Celu jebenu sezonu.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Nemam reci...
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Jos se Jang danas vratio posle duze pauze, znaci skoro je vracen u puni trenazni proces i sto post nije trenirao da bude napadac. Nego je njemu danas na poluvremenu palo na pamet

                            Hm Jang bi mogao da igra u napadu. Da, da, Esli ulazis, Markuse izlazis.

                            Idem lijevo, a Entoni u napad?

                            Ne, ne, ti si napadac

                            Ali, ja nikad nisam igrao napadaca?!!!

                            Kakve veze ima, ja nikad nisam vozio avion ali mislis da ne bih umio da mi neko pruzi tu priliku? Ovo je tvoja prilika Elsi, prigrli je, ti si napadac, mozda ce sjutra svi pricati o tvojim nevjerovatnim napadackim sposobnostima, a mojim genijalnim taktickim zamislima. DOnesi mi slavu Janze. Ovaj, donesi timu slavu Janze. Ti si najbolji napadac na svijetu, idemo po tri boda. Ajde Esli napadacu moj najrasniji, idi i daj het trik.

                            Dobro
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako u jednoj slici predstaviti filozofiju LvG-a.

                              sigpic

                              Comment


                              • Sa ekipom koju mi imamo trenutno mi nismo u top4. Apsolutno njegova greska. Na kraju sezone lepo da podnese ostavku. Oterati sve iz staba sem trenera golmana.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X