Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mete mi se bas nesto i ne svidjaju, osim eto Laporta. Ove ostale mete su ok ali moze to bolje svakako.
    Bolje da su pokusali za 60m da dovedu Mouru nego Andersona.
    Brzo i prodorno krilo nam je bas potrebno, kao i jedan odlican napadac. Uz to jedan CB i sve je reseno.

    Comment


    • Miranda je doktor pa usudjujem se reci za 99% stopera u PL. I sigurno ne bi bio skup i ne bi trazio veliku platu. Laport je oko 45-50 miliona eura, vrlo vjerovatno da ce biti Barsin prioritet, on i Smoling bi mogli da budu zastrasujuci tandem. Ipak imati Mirandu umjesto Blinda je samo po sebi vanzemaljski napredak.
      sigpic

      Comment


      • Demantovao ovo Lacio. Odlično! 60 miliona za nekonstantnog igrača je mnooogo.

        Comment


        • Odlicno, sve preko 40 je ludost, za 80 se dovodi Grizman, a ovamo bi Andersona 60 da uvale.
          sigpic

          Comment


          • Upravo to, apsurdno je za Andersona dati 60 kada je Grizmanu otkupna klauzula oko 80. Kad jos na to dodamo kako je Atletiko zainteresovan da plati za Matu oko 40, onda ne vidim razlog zasto se ne bi islo na neku razmenu. Inace prva zelja prelaznog roka mi je Antonije Grizman.
            sigpic

            Comment


            • Samo da dodje Murinjo, on prvi obozava Grizmana
              sigpic

              Comment


              • Ma za to se vise i ne postavlja pitanje, to se tesko moze nazvati i javnom tajnom posto svaka dva dana neko novi potvrdi tu informaciju. Samo se verovatno ceka da ovaj gospodin za kojeg se ispostavilo da nema obraza i da ne zeli sam da ode i matematicki izgubi sansu za top 4 pa da mu daju otkaz bez placanja penala, posto svi znamo kako Glejzeri i Drvo gledaju na svaku funtu.
                sigpic

                Comment


                • To bih uzeo sa rezervom, prije ce biti da Murinjo nece da dodje do ljeta(nije lud), a da Gigs nece da bude interim. Mada mi ima logike i to da je isplativije dati mu otkaz ako ne uspije da obezbijedi TOP 4, ali su ozbiljni izvori govorili da je nudio otkaz koji nije prihvacen, ako je tako onda je apsurdno njega kriviti. Mada i da nije, 5-10 pa i 20 miliona vise klubu je nista, a u decembru se mogla spasavati sezona. Lakse je juriti LS kad imas jos 19 kola do kraja, a sama LS ti vrati pare koji si dao za otkaz. Ko zna sta se sve desava unutar kluba, Gigs jebote odbija pjeske poslove, zasto? Murinjo mora da se zavrsi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Ma za to se vise i ne postavlja pitanje, to se tesko moze nazvati i javnom tajnom posto svaka dva dana neko novi potvrdi tu informaciju. Samo se verovatno ceka da ovaj gospodin za kojeg se ispostavilo da nema obraza i da ne zeli sam da ode i matematicki izgubi sansu za top 4 pa da mu daju otkaz bez placanja penala, posto svi znamo kako Glejzeri i Drvo gledaju na svaku funtu.
                    Ponudio 10x ostavku do sada. Ali je drveni odbio. Vise veruje njemu izlapelom nego svezem Gigsu.


                    Ako dodje Murinjo a ostane Gigs, pitam se koliko moze da se promeni!? A i plasim se da Moa ne sustigne ista sudbina kao i prethodnike. Verujem da nace ali strah je tu negde... Jebes ga..
                    Last edited by l1m4r; 22-02-16, 16:16.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Nisam mislio na to da Murinjo dolazi pre leta, bar ne sad kad se vise nista ne moze spasiti, nego na zvanicno objavu da ce trener od sledece sezone biti Murinjo. To za Gigsa jeste malo neobicno mada mozda ni on ne zeli sad da preuzima neku ekipu nego zeli od leta da sa ekipom prodje i pripreme i prelazni, dok ce verovatno imati priliku da vodi junajted u neka 3-4 kola pre kraja prvenstva.

                      U svakom slucaju dati Gigsu sansu pre Murinja je ravno samoubistvu.

                      Anketa sa RC-a:

                      Who would you prefer?

                      Mourinho 1,008 vote(s) 91.7%
                      Giggs 91 vote(s) 8.3%
                      sigpic

                      Comment


                      • Van Gal je pogrijesio sto nije doveo svog asistenta, Klajverta, odnosno sto je prihvatio da mu Gigs bude asistent. Sto se mene tice Gigs treba da ide nedje i bude trener, smatram ga vrlo odgovornim za sva ova desavanja isto, ali bih razumio ako bi u klubu zeljeli da ostane dio trenerskog tima, no Murinjo bi bio lud ako prihvati da mu i on bude asistent.
                        sigpic

                        Comment


                        • @limar Iako su neki stvarno pouzdani izvori preneli tu vest o odbijanju ostavke, isti taj LvG je demantovao tu pricu i rekao kako on nije i nece podneti ostavku i kako bi bilo ruzno da zavrsi trenersku karijeru otkazom, tako da sam misljenja da je i nije podneo. Do duse mozda i gresim ali me toliko nervira covek da mi je lakse ubediti sebe da je najgori u svakom pogledu.

                          Ne smatram Gigsa nesto preterano odgovornim za fijasko koji se dogodio, ali ako zelimo zdravu sredinu za rad kao i da se te struje u klubu smire mora se opredeliti za jednu stranu, a ne ciniti kompromise gde na kraju dodjemo do situacije da svi gube. Lepo se zahvaliti Rajanu za sad i pozeleti mu srecnu trenersku karijeru sa zeljom da kroz par godina dodje da vodi Mancester Junajted.
                          sigpic

                          Comment


                          • Za deset, nadajmo se da ce se Murinjo nedje smiriti i da ce to biti u Mancesteru
                            sigpic

                            Comment


                            • Potpisujem.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X