Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislila sam da ne moze gora da bude ova tema, ali ono kao i uvek u zivotu.... od goreg ima gore. Postala je prava kanta, ma kakva kanta...kontejner.
    A jeste bila nekada najbolja, cisto za ove koji ne znaju ili su zaboravili. No, valjda je mnogo lako kada ide i kada dominiras, ima tu puno slicnih primera.

    Sto se tice Junajteda, na stranu igra, nekompletnost i ostale "trivijalne" stvari, ali ako trener, koji je najbitnija karika, nema mogucnost da radi, vezane su mu ruke, sabotiraju njegove zelje i ciljeve, i ne libi se da trubi o tome na sva usta, pa majkovicu, ne znam sta on trazi na jednom takvom mestu? Meni je to neverovatno. Sta je on novi Don Kihot ili Mesija? Sta tacno?
    O njegovim sve nenormalnijim izjavama, malo je reci da su i vise nego degutantne, nemam reci.
    A kao sto sam vec pomenula, na stranu igra, forma, sastav, nova sezona.... to cak mislim i da moze nekako da se sredi, kako tako.
    Mnogo mucnih i mucenih situacija sada, a sta ce biti onda post scriptum....
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Murinjova izjava kako se nada dvojici pridošlica pred početak sezone, a da zna kako će dobiti samo jednog, i da je upravi dao spisak sa pet novih igrača i da još uvek čeka, jasno potvrđuje da ga Glejzeri i Ed buše i iz nekakvog razloga oglušuju se o njegove zahteve/želje. Zašto je to tako postaje misaona imenica. Ako je već status kvo na relaciji prvi trener/glavni operativac zar nije najbolje prekinuti ovakvo mučenje i jednostavno prekinuti sarađivati. Ovako, njigova tvrdoglavost šteti samo Unitedu i navijačima.
      Početak sezone biće baš jeben. Pored Lukakua koji zbog SP i odmora propušta startni ogled, naš Matke zbog problema sa zdravljem takođe neizvestan za start.
      Do 6.avgusta i kraja pazara poput ozeblog sunca vapimo za novim akvizicijama koji će kvalitet momčadi dići na veći nivo.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Sta vam je uradio onaj preokret protiv Sitija. Da su vas razbili sad bi mislili o uklapanju novog menadzera i tima. Izjave su mu sramne, unistava samopouzdanje tima i mladih igraaca. Sto nisi stavio na gol De Heu, alibi menadzeru? A tek je dosao na pripreme jer kasni nekoliko dana a ovamo javno napadas Marsijala za dan dva vise. Stani iza svih svojih igraca menadzeru.
        Marsijalu bi bolje bilo da ode bilo gde, samo se talozi taj gnev koji moze ostaviti ozbiljan uticaj na karijeru.

        Pravite losu atmosferu pred sezonu a sve mislim da je Murinjo tu vise kriv. Moze to da se odrazi na naredne sezone u klubu. Ko garantuje da Murinjo proslo leto nije dao spisak i dobio 100% onoga sto je trazio. U svim linijama po ozbiljnog igraca. Bez odlazaka. Ko garantuje da Sanceza nije uzeo po svaku cenu zimus. Ko garantuje da sad nije trazio 4 igraca i ostanak Felainija. Dobio je 2. Treba li svako leto da dobije po jednog stopera beka veznjaka i krilo?
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Bice to osjetno bolje kada se vrati 70% ekipe.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Nema šta, borba za opstanak, kako smo već i najavili, a ova supervažna utakmica je to i potvrdila. Liverpoolu čestitke na tituli, ovo je njihova sezona.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Pričamo o Marsijalu? Dečku kome kurcobolja drugo ime i prezime. Nabroj mi koliko puta nas je Marsijal oduševio i ostavio bez texta? Na prste jedne ruke možemo navesti takve slučajeve. Stalno se upire prstom u Murinja. A šta rade gazde? Šta radi čovek kom je pos'o ispunjavati menadžerove zahteve? Što ste napravili dill i saradnju sa Murinjom ako nećete 100% stati iza njega i njegovih želja.
                  Liverpulovci vidim slave, Klopa porede sa Bogom, biće sjajno videti još jednu sezonu kiselih osmeha i razočarenja na, koje su, doduše, navikli.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Liverpul osvaja ove sezone PL,bas imam jak osjecaj da ce se to desit.Ako ne on onda Siti.Dijelom temeljim svoja ocekivanja i na tome sto su Andjus i Djuka najavili sigurnu titulu MU.

                    Comment


                    • Ali ona izjava Murinja da je ovo bila utakmica Junajtedovih mladih nada(prosek godina tima koji je izveo je 26) protiv najjačeg prvog tima Liverpola(prosek godina 25) je samo zakopavanje i traženje alibija, najiritantniji menadzer oduvek jedva cekam da ode opet u neki Porto, jer za bolje nije sa ovakvom igrom on nema sta da trazi vise u nekom top klubu.

                      Comment


                      • Samo se vi sprdajte. Ja nas ne vidim u borbu za titulu ni ove sezone, cak sta vise boricemo se za TOP4. Nemamo rutinu dobijanje malih (kako da imamo pobogu, jednu akciju ne umeju da izmisle), u derbijama nemamo sta da trazimo.

                        Comment


                        • Ako kojim slučajem budemo šampioni ŽOZE MURINJO biće najveći trener posle SAF-a u povesti Uniteda.
                          Sačekajmo sezonu pa sudimo na osnovu nje...

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Ako kojim slučajem budemo šampioni ŽOZE MURINJO biće najveći trener posle SAF-a u povesti Uniteda.
                            Sačekajmo sezonu pa sudimo na osnovu nje...

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Nemoj ovu pickicu bez trunka hrabrosti da stavas u istu recenicu sa SAFom, molim te.

                            Bez grama mjda

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ed samo njih dvojicu čekamo pa na crtu Cityju, L'pulu i ostalima...

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ako kojim slučajem budemo šampioni ŽOZE MURINJO biće najveći trener posle SAF-a u povesti Uniteda.
                                Sačekajmo sezonu pa sudimo na osnovu nje...

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Malo se informisi o jos jednom treneru prije nego stavis Portugalca tu.

                                Sramota ne poznavati istoriju ekipe za koju navijas.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X