Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ce igrati spica onda, Rashford? Bice teska utamica...

    Nadam se Pereira Fred Erera na sredini, ako i Matic nije tu.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Pereira ide na pozajmicu u Setubal, nazalost u kakvog god golmana da izraste nece braniti standradno u Junajtedu, jer nikad ne moze skinuti De Heu, na pripremama je imao i dobrih i losih momnenata i u ovom trenutku je Grant za klasu bolji od njega ali bice on dobar i pozajmica je prava stvar za njega.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ko ce igrati spica onda, Rashford? Bice teska utamica...

        Nadam se Pereira Fred Erera na sredini, ako i Matic nije tu.

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Rasko ili Aleksis, Felaini mora startovati tu utakmicu, Pereiru mozda probati na krilu, ali ako Smoling i Sou ne budu spremni najebali smo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Ko ce igrati spica onda, Rashford? Bice teska utamica...

          Nadam se Pereira Fred Erera na sredini, ako i Matic nije tu.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Alexis, Mata i Marsijal je bio plan. Sad vrvt Rasford umesto Marsijala.

          Sredina naravno Mektominaj, Erera i Fred
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Rasko ili Aleksis, Felaini mora startovati tu utakmicu, Pereiru mozda probati na krilu, ali ako Smoling i Sou ne budu spremni najebali smo.
            Zar se ne vraca Fela kad i Lukaku?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Vraca ali bice spreman kapiram, a i prica se da je Murinjo trazio da ranije dodju, pa ako ce neko da ga ispostuje to ce biti Maruan, mislim tesko mi je da zamislim da krenemo sa sredinom Pereira, Fred i Erera, bez dovoljno fizicke snage na samoj sredini, znaci ili Tomi ili Maruan moraju poceti.
              sigpic

              Comment


              • Daj onda Maruana na 9

                Kaze Romero da ne jurimo Minu.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Vidio sam, nadam se da je u pravu, mada se dosta isprosipao od proslog ljeta. Suludo bi bilo dovoditi Minu stvarno, to je bas nepotrebno i nejasno, ako to nije smokescreen ne znam sta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Strasno su bezobrazni ovi igracu koji su jos na odmoru. Sezona samo sto nije pocela, oni jos ni trening nisu odradili.
                    To se radi planski da ne bi u novembru mirisali cveće sa pogrešne strane.
                    U tom kontekstu nisam siguran da nije "povreda" Nemanje Matića u stvari instruisani produženi odmor od strane Murinja, da bi imao spremnog igrača za start Lige šampiona.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Manchester United

                      Tobi dolazi. Mina je dimna zavjesa, kakav crni on

                      Pogba, Lukaku, Felaini i vrvt Lingard dolaze polovinom sledece nedelje. Nece igrati prvo kolo.
                      Last edited by Miki28; 31-07-18, 13:59.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Konacno da se slozim u necemu s Vladanom stvarno bi dolazak Mine bio totalno nejasan potez, dao je 2,3 gola glavom i odma 50 milki, imamo mi nasih Mina na izvoz ako treba. Samo Tobi ili mali iz Ajaxa De Ligt.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Prvo Megvajer pa sad Mina, dvije dimne zavjese pred dolazak Tobija.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Ako ipak dodje Mina, Portugalac ima da dobije nervni slom
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • U koliko sati igrate protiv Reala po nasem vremenu?

                                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X