Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako mi je žao sto Pep nije imao mu.da da bas preuzme, mislim da bi i od nas za 4 prijelazna roka napravio stroj po svom ukusu i da bi bili dominantni



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • SMS i Murinjo su mi nekako prirodan spoj. Al ne vidim ga kao nekog ko bi bio insant impact i ko bi momentalno ucinio tim boljim. Ja sam za njegovo dovodjenje vise zbog dobre rotacije.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Kako vam se cini ovaj momcic? Mislim da bi lopatanjem para u jedan vagon voza za Nemacku mogli da resimo problem

        Spoiler
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Alkantara ... On je decko-bog-otac, ali cisto sumnjam da bi hteo da dodje u Junajted.
          Last edited by Sandugp; 14-12-17, 09:14.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Njemu bi bilo najpametnije da se vrati u Barselonu, a takodje i Barsi bi bio najbolje resenje za sredinu terena ali ne bi imao nista protiv da dodje kod nas, mada sanse za to su mizerne.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Opet neka kilava utamica, ali ima nekih pozitivnih stvari. Šo, mali Mektominej, Mata... Brutalno drugo poluvreme Šoa, oduzeo lom lopti, agresivan, siguran, učestvuje u napadu. Baš se vidi da nam fali taj čistokrvni bek na obe strane, ne znam šta je Murinjo čekao. Mektominej dosta dobar, moglo bi njemu da se daje više prostora. Mata je bio orkestar svega sinoć, bilo ga je svugde, mnogo bolje rešenje od Mikija trenutno.

              Lukaku osim gola očaj u svakom segmentu, Rašford takođe, čim je ulazio videlo se da je isfrustriran. Bez nekog dobrog poteza otkad je ušao, osim onog šuta.

              Comment


              • Ne može svaka utakmica sa 4 gola u protivničkoj mreži, posebno posle onog poraza u derbiju, očekivalo da to u ovoj utakmici bude kilavo. Pored naše pobjede, kiksali Liverpul i Arsenal, tako da odlično kolo za nas. Za vikend Vest Brom, ja bih prvih 11 kao protiv Votforda i Arsenala (osim što naravno nema Pogbe). Igraju Siti i Totenhem u subotu, i tu kiksa jedan od rivala tako da treba to iskoristiti.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Kako vam se cini ovaj momcic? Mislim da bi lopatanjem para u jedan vagon voza za Nemacku mogli da resimo problem

                  Spoiler
                  Uzmete Goretzku i resite probleme, 190 cm Jose likes this
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Ne može svaka utakmica sa 4 gola u protivničkoj mreži, posebno posle onog poraza u derbiju, očekivalo da to u ovoj utakmici bude kilavo. Pored naše pobjede, kiksali Liverpul i Arsenal, tako da odlično kolo za nas. Za vikend Vest Brom, ja bih prvih 11 kao protiv Votforda i Arsenala (osim što naravno nema Pogbe). Igraju Siti i Totenhem u subotu, i tu kiksa jedan od rivala tako da treba to iskoristiti.
                    Koga briga za njih? Koga briga za drugo mjesto?
                    sigpic

                    Comment


                    • Točno tako @vladane
                      United je najveći eng klub i nikakav uspjeh nije završiti deugi
                      Sasvim je svejedno bio drugi ili 4. Jer te i jedno i drugo mjesto sad vode izravno u Lp
                      Previše smo novca potrošili da bi bilo zadovoljni s drugim mjestom ali jbg Morat cemo tražit svoju šansu iduću sezonu


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Bailly zadobio novu povredu sa reprezentacijom i Jose je rekao da ce biti duza pauza za njega. Stvarno steta, djelovao je odlicno na pocetku ali sad nije mogao da poveze 3 utakmice, novi Jones s povredama.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • pa kad lik mnogo neoprezno, po sebe, i glupo uklizava i ulazi u duele.
                          čim napravi neki start strah me da neće da sjebe nešto koleno, zglob i sl

                          Comment


                          • Jednu stvar da vam kazem, sve dok ne odigramo 20 utakmica od mogucih 20, sa 2 ista stopera, ne treba se nadati tituli.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • To highlight how rubbish United were last season and how much (despite how it seems) things have improved:

                              2016-17: 8 home wins all season
                              2017-18: 8 home wins so far
                              8 pobjeda imali kući za čitavu prošlu sezonu

                              Comment


                              • nama su štoperi i sam defanziva najmanji problem ove godine
                                od City-a smo izgubili posle 2 prekida gde štoperi nisu krivi nego Lukaku.
                                Od Huddersfielda smo izgubili, prvi gol greška Mate, drugi Lindelofa, ali tu smo igrali kao kurac, pa i nismo zasluzili nista, i samo se cekala nasa greska.
                                Tako da ponovo nije tu stvar neke lose odbrane, pogotovo neuigranosti.
                                Mata i nesigurni Lindelof kojeg je zajebao vetar.

                                Protiv Liverpoola su bili dobri, pa smo i sacuvali 0-0


                                Jedino je utakmica sa Stoke-om meč gde smo prosuli bodove zbog štopera.
                                Znači može da se kaže da smo samo 2 boda, eventualno 3 zbog štopera i same odbrane (da nije greške Lindelofa, bilo bi nerešeno protiv Huddersfield-a pa zbog toga kažem 3)

                                Kamo sreće da smo 3 boda iza City-a... ali nije tako
                                Last edited by Busby Babe; 14-12-17, 18:52.

                                Comment

                                Working...
                                X