Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijaš za Đavole ili Čekićare? I još samo da shvatimo i saznamo zašto imaš dva naloga i to vrlo sveža i nova... a to ovde nije dozvoljeno. Ti si i Monkey Harris
    Last edited by miloolja; 06-06-16, 21:55.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ^Odgovorih vam u PP. Tema uzalud u spam odlazi, da ne bi došlo do zabune, objasnio sam vam privatno. Lijep pozdrav.

      EDIT. Izbrišite ove komentare, molim lijepo.

      Comment


      • Ništa se ti ne brini za spam. Uostalom mogao si to javno sve da napišeš.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zaboravih jednostavno. Ispričavam se.

          Eto da znate, od večeras i braću na forumu posjedujete. Čekićara i Đavola. Uživat' ćemo, k'o da gledam.

          Comment


          • Ok... btw odličan avatar, a i dobro nam došao.
            Last edited by miloolja; 06-06-16, 22:06.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Zahvaljujem.

              U inat hejterima, i istomišljenicima glede "nepravde" ka Drinkwateru, Nobleu, i ostatku mega-imena.

              Nasljednik Giggsa, upamtite. Ovakvog igrača ne upratih odavno u Premiershipu, a tek ne u ManU. Fantastičan napadač, na duže staze. Nadam se bar kojem nastupu na Euru, može biti od krucijalnog značaja.

              Comment


              • Di Marzio

                .@ManUtd is going on for #Bailly defender of @VillarrealCF and approaches @ChelseaFC for #Matic #MUFC
                sigpic

                Comment


                • Posto je Di Marzio javio onda mozda Murinjo pokusava da dovede Matica, ali ne vjerujem da ce nam ga Celsi prodati, a drugo prica je bila, mada smo to mogli i da vidimo na terenu, da je Matic neko ko je prodao Murinja, a i Zoze ga je ostavljao na klupi, Fabregasa npr. nije. Ako pak ide po njega onda mu vjeruje i dalje i s njim nema problema logicno. Murinjo ako ide po Baljija, Matica i Ibrahimovica, sve razbijaci i fizikalci. Kicmu ojacava cistom snagom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cudno mi ovo bas za Matica.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Od Pjanica nista, javio Di Marzio da Juventus ima dogovor sa njegovim agentom. Uh tesko bi se bilo odluciti za Pjanica ili Gomesa, obojica su mi sjajni, ali Gomes je fizicki mocniji i mladji, ali i osjetno skuplji. Siguran sam da bi Pjanic bio bolji za narednih par sezona.

                      Mada bih ja najradije Modrica, ali to je nemoguce. On je meni savrseni vezista, tesko da moze bolje.


                      Evo sta kaze Di Marzio o Baljiju

                      Man United is set to close the deal for Villareal defender Bailly for €32 million plus €8 in bonuses
                      sigpic

                      Comment


                      • Koja šteta za Pjanića, ali šta je tu je. Andre Gomeš ako Bog da naš

                        Comment


                        • Murinjo i Martijal



                          Tom se sa PESa prebacuje na FIFAu
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali čemu Matic kada imas Kantea? Plus bi više legao on pored Kerika i Svajnija nego Matic. Manje više još jedan Fela u ekipi?

                            Matic iz prošle sezone i one sezone ipo su ne nebo i zemlja , nego dve udaljene galaksije ili nešto jos udaljenije.. Ako vas ne mrzi neka neko nadje golove koje je Celzi primao i gledajte čoveka. Baš mi je nelogičan potez.

                            Kapiram da bi nam Pjanic bio novi Mata.
                            Tj ne bi smo znali da koristimo majstora najbolje.
                            Last edited by l1m4r; 07-06-16, 05:44.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • ovo oko ibrahimovica i 17 sati, mislim da on koristi ovu medijsku pažnju usmjerenu na njega te da ce tad objaviti da ide u prodaju ona njegova AZ kolekciju ili već nešto slično tome.

                              Sent from my HUAWEI G510-0100 using Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • It's not a presser, it's a launch for his clothing line A-Z. There will be a live stream at 5PM CET (featuring a Q&A with Zlatan) according to the social media linked with the brand.
                                Ipak trač, ništa od objave idućeg kluba. Morati ćemo još sačekati. Nervoza već čini svoje.

                                Matić? NE! Stagnirao je itekako u posljednoj sezoni, više-manje poslužio kao back-up. Samim tim da je Mikel ispred, sve je jasno. Iskreno, u ovom trenutku, mišljenja sam kako više koristi Mou može izvući od Carricka i Schweinsteigera. Uzalud bačen novac, ako se desi, ako ne, nitko sretniji od mene lično.
                                Za nižu svotu pokušati dovesti Lassa, solidna opcija. icon_think.gif

                                Vidjeh Martiala na coveru FIFE. Zaljubih se.

                                Comment

                                Working...
                                X