Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Cekajte, cekajte, Godin koji bukvalno cera Grizmana da ostane, sad ce da ode iz Atletika? Kakav jebeni trol

      Inace treba ici po njega odna svim silama.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Nije nam odbrana niti popunjena niti zategnuta. Jedino da Baily i Lindelof naprave veliki iskorak tj Baily da ostane zdrav. Dosta je bilo Roha i Dzonsa, mora se presjeci.

        Problem kod LB je taj dok god su Jang i So opcije, Portugalac ce uvijek dati prednost Jangu i to je veliki problem. Znaci treba nam novi LB da bi Jang postao rezerva, tad je koristan ali da bude prva opcija je nedopustivo u timu koji puca na najvece titule. Valensija se moze jos ove sezone iskoristit a i da vidimo da li na Dalota moze da se racuna.

        Sto se krila tice, mi u timu imamo resenje za to ali igra na pogresnoj strani, ocigledno nece na desnu stranu.

        Prevideo sam ovaj post.
        Slažem se, greška je što nisu prodali Šoa, sad on konkuriše za levog beka a bezvredan je, bolje da staviš nekog iz akademije.


        To desno krilo trener traži od kad je došao, još prošle sezone je fiksirao Perišića navodno, ja sam bio apsolutno za do pre nedelju dana i ustaškog derneka, sada baš ne bih voleo da dođe makar se menjali Mata i Lingard čitavu sezonu.

        Ima još desnih krila naravno ali ovo je zgodno za Murinja taman da prebaci odgovornost. Sa druge strane i ako ga dovedu biće zadovoljan a krivicu će potražiti na drugom mestu tako da win-win situacija za njega a mi da se nadamo nekim boljim vremenima.

        Comment


        • Ako je Juve zaintersovan odda ce ga dovesti. Jbt on i Kjelini[emoji123]
          Steta sto je Djidji otisao.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Vladane, Sta ti znaci "Jebenom Bastijanu Svajnstajgeru"?

            Da mu se moze sve? Ma koliko ne pravdao neke poteze Murinja, to sa Svajnstajgerom mu je jedan od najboljih.
            Igrac koji nema vremena za gubljenje nego mora da radi maks profesionalno kako bi odrzao formu i jedan odredeni nivo je proveo sezonu kao najveci i najjadniji papucar. nezainteresovan za klub a sve je to lazirao jefitnom aktivnoscu na socijalnim mrezama.

            To posle sto se posle dozvao pameti me zabole. Doveden je na 2/3 godine, da tokom celog ugovora bude profesionalan.
            Zazuljalo ga kad je stavljen toliko na stub srama, pa se onda opametio zarad toga da trenira i bude posveceniji poslu.
            Pa on je nas prvi osramotio. Nista manje od onoga nije zasluzio. Lomi nam se sezona, najavljuje se njegov oporavak, prica se stalno "danas bi trebalo da krene da trenira i da vraca kondiciju, povreda je iza njega'.
            On baja na drugom kraju Evrope, stavio naocare za Sunce, gleda curku kako gubi tenis meceve i odradjuje sponzorske ugovore, glumi mangupa sto mu je zena Ana Ivanovic.
            Nahvatao lepu devojku, pa ajde da budem sad maks pacenik i papucar. Da mi ne pobegne...
            Jadnik neopevani. I debeli...
            Last edited by Busby Babe; 19-07-18, 13:23.

            Comment


            • Manchester United

              Originally posted by Krojf View Post
              Prevideo sam ovaj post.
              Slažem se, greška je što nisu prodali Šoa, sad on konkuriše za levog beka a bezvredan je, bolje da staviš nekog iz akademije.


              To desno krilo trener traži od kad je došao, još prošle sezone je fiksirao Perišića navodno, ja sam bio apsolutno za do pre nedelju dana i ustaškog derneka, sada baš ne bih voleo da dođe makar se menjali Mata i Lingard čitavu sezonu.

              Ima još desnih krila naravno ali ovo je zgodno za Murinja taman da prebaci odgovornost. Sa druge strane i ako ga dovedu biće zadovoljan a krivicu će potražiti na drugom mestu tako da win-win situacija za njega a mi da se nadamo nekim boljim vremenima.
              E ne vala da dodje bilo ko od njih pa makar mi Portugalac ostao jos 3 godine na klupi Utd. Nek uziva u Interu
              Last edited by Miki28; 19-07-18, 13:22.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Eno ukralo nam i Rebića, opet smo izgubili igrača radi Mourinha.

                Nego, ako iko zna šta se događa sa transferima u svijetu fudbala, onda je to Tancerdi. Provjeren frajko.


                Usput jedna ozbiljna stvar, smatram poziciju lijevog beka najkritičnijom, desnog će izgurati Valencija, sa zamjednom Dalotom, a i desno krilo se može koliko toliko zakrpiti. Lijevi bek je must buy i nema sumnje da će dovesti nekoga.

                Comment


                • Manchester United

                  Dobro je

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Nemojte Lingardinja na krilo molim vas. Nema on sta tu da trazi. Ono sto njega najvise istice je taj njuh za prostor i intuicija, sto je najbolje iskirisceno kad igra iza napadaca. Dobar je i u tesnim prostorima, ume na prvu da igra, kombinuje. Ako ga sklonis daleko od tih situacija u kojima trajvuje, gubis ga. Neozbiljno bi bilo poceti sezonu sa njim na krilu. Njega ce Mou ove sezone najvise koristiti kad se bude jurio rezultat, najverovatnije ce ulaziti umesto Matica.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Jbt došli smo u situaciju kako nam vest dana bude dobijena viza Alexisa za američku turneju a ne promocija novih ljudi.
                        Valensija želi Fosu Mensaha na pozajmicu sa pravom otkupa.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 19-07-18, 17:40.

                        Comment


                        • Bogdanovic solidan

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Protiv Meksicke Klub Amerike u 04:00h posle ponoci, prvi mec, da vidimo magiju Chonga i drugova.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Na HRT2 poceo dok. Rio Ferdinand - Kako biti i mama i tata
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by nine33 View Post
                                Protiv Meksicke Klub Amerike u 04:00h posle ponoci, prvi mec, da vidimo magiju Chonga i drugova.
                                Prenos MUTV Ko ostane budan ili se budi,tu smo da pratimo
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X