Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Levi, koliko rece za Tobija? Moze, nije problem

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • On Javier Ribalta, it’s no surprise he has left after a year. Told he had ‘no power’ and club played down his role. #mufc
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Od kad ja pratim klub, onako svesno, da nisam bas dete/klinac a Vladanovo sam god, mislim da je ulazak u ovu sezonu najdepresivniji i nekako najsmoreniji bez ikakvog optimizma, cak i onog laznog, nerealnog, navijackog. Ako se klub polako raspadao dolaskom Glejzera a ubrzao odlaskom Fergusona kao da su sve greske (a bilo ih je zilion, od vrha pa na dole, svi snose kolektivnu krivicu, neki vise neki manje) slile u ovaj prelazni rok kada vec pocinj polako sve da se ocigledno raspada.

        Mnogo smo truo klub, na vise nivoa a sve polazi od vlasnika, koncepcije, strategije, pa onda na vise i nize nivoa menadzmenta.
        sigpic

        Comment


        • Sve polazi od trenera i njegove energije i struke.
          Para ima ali očigledno je uprava shvatila da od prevodioca nema ništa i neće više da mu ispunjavaju muzičke želje tipa Mkitarijan, Lindelof, Bai.


          Najbolji igrači hoće da odu, igra je sranje, zbog čega bi bacali pare, videli da je sezona već završena i vrv bistre neke opcije za narednu sezonu.

          I bogu hvala da je tako.

          Neka pušta Pereiru, Fosu Mensu, Čonga i ostalu omladinu, ako je trener svetske klase morao bi barem kup UEFA da izbori.
          Last edited by Krojf; 23-07-18, 18:36.

          Comment


          • Pereira moze lagano na desnom krilu inace.

            Da je Gvardiola bio nas trener Vudvord bi mu sve dovodio, kapiram i Klopp. Zasto, to su druga pitanja.

            Ali mrzim kad ovako cmizdri po konferencijama, jadan on nista mu ne nose od pojacanja. Uvek place, takav je on.

            Jos jedna sezona u nizu da ne ulazimo u pripreme kompletni, to je uzas. Siti vec 2 godine prolazi pripreme kako treba, Liverpul doveo sve sto mu treba ove sezone i sada mogu da se pripremaju, mi igracemo 3 utakmicu za koji dan i jos fale bar 2 igraca, najvise levi bek.

            Sve u svemu, Murinjo je vrv spremio sve alibije kad popusimo na svih frontova, tako da kulijana. Al bar ove sezone su mi najmanja ocekivanja, tako da i najmanje razocarenje

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Bljucnucu

              Niko ne zeli da igra za Murinja, najbolji igraci zele da odu(Martijal najbolji igrac hahahahaahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah) ovo je rupa bez dna, tunel bez kapi svjetlosti
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by reddevil96 View Post
                @vladane
                Po tebi je Ed za sve kriv u klubu
                Shvati da su vlasnici kluba Glazeri a ne on i on je njihov potrcko i treba imati dopuštenje od njih za sve važne odluke
                Tako velike firme posluju a nogometni div ima jednaku hijerarhiju jer je ovo postao vise biznis a ne samo nogomet


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Ne zanosi se, Vudvord je glavni, Glejzere boli kurac za fudbal, oni gledaju kompaniju, a Mancester Junajted je za njih fabrika para, a te pare im donosi Edvard Vudvord, tako da on ima odrijese rupe. ALi ni on nije iz fudbala, on ne moze da shvati zasto bi doveo Vilijana ili Perisica, a ne Bejla, shvatas njemu je bolje da dovede Di Mariju nego Matuidija jer on ne gleda samo fudbalski aspekt. Njemu su Aldevereld i Megvajer isti sto se fudbala tice, a sa Murinjom se uvijek znalo, podrzi ga i rezultati ce doci. Murinjo bi sa Mendezom doveo koga god pozeli ali je sam rekao da se on nista u Jujnajtedu ne pitao oko pojacanja, njegovo je da predlozi samo, da listu, Vudvord glumi Pereza, ali Perez se na kraju opametio, opametice se i ovaj, ali trebace vremena.
                sigpic

                Comment


                • Vrv misli na Pogbu

                  Marsijal moze da ide po meni, ne funkcionise jednostavno to izmedju njega i Murinja, bolje za obe strane. Osim ako prezivi ovu sezonu, Murinjo da ode pa onda sa nekim drugim trenerom i drugom filozofijom mozda i klikne.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Od kad ja pratim klub, onako svesno, da nisam bas dete/klinac a Vladanovo sam god, mislim da je ulazak u ovu sezonu najdepresivniji i nekako najsmoreniji bez ikakvog optimizma, cak i onog laznog, nerealnog, navijackog. Ako se klub polako raspadao dolaskom Glejzera a ubrzao odlaskom Fergusona kao da su sve greske (a bilo ih je zilion, od vrha pa na dole, svi snose kolektivnu krivicu, neki vise neki manje) slile u ovaj prelazni rok kada vec pocinj polako sve da se ocigledno raspada.

                    Mnogo smo truo klub, na vise nivoa a sve polazi od vlasnika, koncepcije, strategije, pa onda na vise i nize nivoa menadzmenta.
                    Pa kod Fergija nismo mogli imati ovoliko negativne energije oko kluba. Nije se ni on pretrgao od dovodjenja igraca, znamo svi za epizode oko zamjene za Smajhela pa zamjene za Kina pa zamjene za Ronalda i jos mnogo cega ali jednostavno znas koliko god da je lose, SAF je imao neki plan i vjerovali smo u njega.

                    Dosao Mojes, dali smo podrsku, nije islo i cao. Dosao LVG, dali podrsku, nije islo i cao.
                    Dosao Portugalac, veliko odusevljenje i podrska. Uzeli LE, Liga kup uz losu igru ali eto, 1 sezona, treva da rascisti ekipu. 2 sezona uzas, mnogo negativnih stvari i sad se prenijelo i na ovo ljeto, nista pozitivno se nedeljama ne desava. Sto to kazes makar neka lozana, ej dolazi Ronaldo, dolazi Bejl, dolazi ovaj onaj ali vise nema ni toga.

                    Rekao sam, ima moju podrsku ovu sezonu ali ocekuje se titula. Nema izgovora.
                    Ako je nema, da se ne ljubimo, putuj igumane.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Vrv misli na Pogbu

                      Marsijal moze da ide po meni, ne funkcionise jednostavno to izmedju njega i Murinja, bolje za obe strane. Osim ako prezivi ovu sezonu, Murinjo da ode pa onda sa nekim drugim trenerom i drugom filozofijom mozda i klikne.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Cekaj Pogba zeli da se vrati u Juventus da bi igrao sa Ronaldom, isti Pogba koji je odbio Real prije dvije godine, tada nije zelio da igra sa Ronaldom? Hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahah ahahahaha

                      Ja ne mogu, mislim ako me trolujete evo kapa dolje, ali ako stvarno mislite ovo sto pisete, a siguran sam da mislite, onda klasicna lobotomija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Cekaj Pogba zeli da se vrati u Juventus da bi igrao sa Ronaldom, isti Pogba koji je odbio Real prije dvije godine, tada nije zeli oda igra sa Ronaldom? Hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahah ahahahaha

                        Ja ne mogu, mislim ako me trolujete evo kapa dolje, ali ako stvarno mislite ovo sto pisete, a siguran sam da mislite, onda klasicna lobotomija.
                        Cekaj brate ko je spomenuo to za Pogbu i Ronalda jbt, ja gledam sta se desava na terenu i nije islo najbolje, vidi se da se ne slazu najbolje sa Murinjom i to je to.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Dodje Ribalta i kaze kako jeste i onda dodje ova budala od Lakhrsta i kaze nesto sasvim drugo. Kome li cu vjerovati, Havijeru ili Samujelu? Nemojmo, molim vas nemojmo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Cekaj brate ko je spomenuo to za Pogbu i Ronalda jbt, ja gledam sta se desava na terenu i nije islo najbolje, vidi se da se ne slazu najbolje sa Murinjom i to je to.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Pa danas Marka, on ne ide po njima jer se ne slaze sa Murinjom, vec sto zeli da igra sa Ronaldom znas.
                            sigpic

                            Comment


                            • Marka Kurir je pouzdaniji xD

                              Ja gledam sta se desava na terenu, i kako se proces odvija, ne ide na dobro, nikakav Ribalta nece uticati na to, da smo bas losi

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Murinjo u kom god klubu je radio bio je omiljen kod igrača. Upravo ta drama njegova i kukanje je jer je uvek bio šmeker i navlačio gnev na sebe i skidao pritisak sa igrača. Ja sam rekao prošle godine na pola sezone da imate nikakav tim, vi ste meni slabiji i od Arsenala igrački, koji je ispod Totenhema, Liveprula i Čelsija. I završite drugi. To samo Murinjo zna kako.

                                Ja pre spomenem Marsijala kao nemača pojma, vi mi kažete potencijal je kao Mbape. E pa nije. Valensija, Jang, Rašford, pa i Lukaku šta je igrao dobar deo sezone. Misterija kako je Mančester Junajted završio na drugom mestu.

                                Treba vama neki Van Gal da igrate lepo i budete 7. na tabeli. Malo otrežnjenje da padne.

                                Čak i Pogba je totalan prosek bio s vremena na vreme. Ništa.

                                Krila, bekovi, štoper, veznjak tipa Naingolan-Vidal-Tiago, Freda ćemo tek videti.

                                Ćelavi plače za Žoržinjom, sad će mu pljunuti keš za dvojicu od po samo 50-60 milki, da dođe do polufinala LŠ max i ispadne ali je igrao lepše.
                                Last edited by Cassius Clay; 23-07-18, 19:02.

                                Comment

                                Working...
                                X