Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fasovace otkaz, siguran sam.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Da smo Siti, sigurno.

      Comment


      • Samo mi nije jasno zasto mu je ugovor produžen vec u 1/2 mj jbt a city tek sad pepu produžio iako je i tad bilo jasno da je osvojio naslov a mi sad toliki ugovor dali i sad u slučaju otkaza odšteta ce biti bar 20 Mil€


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Dugo se najavljivala druga sezona. Svaki drugi trener bi dobio otkaz, ali to nece biti slucaj sa Murinjom.

          Comment





          • Nije sve tako crno.

            Comment


            • Hoce li neko okacit komedije od izjava Portugalca?

              Ko o cemu k... o postenju. O Boze Boze


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Last time United finished second in the league and lost the FA Cup final in the same season was 1995 and Fergie ripped up the squad that summer. Promoted Class of 92 and won the double 12 months later.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Znaci prosle sezone smo igrali raspad fudbal, zavrsili 6i, osvojili jedva najjadniju LE ever za LS, pa sezona nije bila totalni dizaster.

                  Ove sezone smo igrali raspad fudbal, ispali od Montele Vicenca u LS, igraci su nam ubijeni u pojam, 19 bodova smo iza sampiona, osvojili smo najbolji od najgorih trofej a za pravi trofej smo izduvali.

                  Zlatan
                  Baji
                  Pogba
                  Mikitarijan
                  Lindelof
                  Matic
                  Lukaku
                  Aleksis

                  Ko je sa ove liste pogodak pojacanje, ko igra ispod mogucnosti a ko greje klupu?

                  I neko hoce da mi kaze da bi gledali ovog lika i sl sezone i dali mu 300 mil da sprzi?

                  Rili?
                  sigpic

                  Comment


                  • Da se nadovežem malo...

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Kod kojeg se igrao najbolji fudbal od 3 velicanstvenih sa slike?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • LVG je taman bio na tragu da napravi nešto. Ali popi otkaz zbog loših rezultata.

                        To je neki moj utisak, hteo je da gurne klince i tako... nebitno je sad.

                        Miki, trik ti je pitanje.

                        Comment


                        • Kakav crni otkaz, budite ozbiljni, od kad je otisao stari Murinjo je jedini koji je uradio nesto i priblizno tom nivou, osvojio evropski trofej i osvojio korektan broj poena. Ako ga poredimo sa Van Galom i Mojesom on je deset puta bolji od Holandjanina i jedno 50 puta bolji od skota. Pa nece FA kup finale da odlucuje o sudbini jednog menadzera valjda. Van Gal je osvojio FA kup i sjutra dan je dobio otkaz, je li neko od nas bio zadovoljan tom sezonom? Naravno da nije. Je li neko od Arsenalovih navijaca bio zadovoljan prosle sezone sa FA kupom? Tesko, trazili su otkaz Vengeru, je li neko bio zadovoljan kad smo mi bili cetvrti kod van Gala? Napredak smo svi podrzali ali jesmo li bili zadovoljni? Naravno da nismo. Takva je i ova sezona, niko nije zadovoljan ali napredak je tu, liga nikad ne laze. Od kad je otisao stari najvise pobjeda, najmanje poraza, najvise datih golova, najmanje primljenih golova i ubjedljivo najvise bodova. To je napredak. Je li to dovoljno dobro za Mancester Junajted? Naravno da nije. Celsi ima sezonu kakvu smo mi imali sa Van Galom samo je Van Gal tada bio cetvrti pa peti i osvojio FA kup dok je Konte bio sampion pa je sad peti i FA kup , to je uzasan downgrade. Murinjova druga sezona je ipak upgrade. Kapiram ja sve, fudbal se igra za trofeje i to je naravno tacno, ali nijedan ozbiljni klub ne ulazi u sezonu da osvoji kupove, vec da osovji LS i ligu. Mi nismo osovjili nijedno ni drugo i to po automatizmu ne moze da se smatra za uspjesnu sezonu.

                          Siti je ove sezone svijet za sebe, ali ako Liverpul za nedelju dana osvoji LS onda su oni najbolji, imaju bolju sezonu i od tog Sitija, ako pak ne osvoji titulu u LS onda sigurno nisu zadovoljni sa sezonom ali su napravili korak naprijed, napredak je tu. A sad ako neko kaze finale LS je uspjeh, ne finale je uspjeh samo ako osvojis titulu, oni porazi od Barselone me i dalje bole i savrseno mi puca sto smo bili u finalu, a tamo se nismo pitali dva posto s glavom. Sta ti donosi vicesampionska titula? Apsolutno nista, isti je kurac jesi li ispao u grupi ili u finalu, na kraju kup takmicenja ostaje jedan, niko u rezimeu ne pise i ne fali sa finalima, vec sa titulama. A 18 je iza nas ove sezone, 19 mozda, vidjecemo, ostaje samo jos da se vidi je li Liverpulova sezona najbolja od engleskih predstavnika ove sezone ili je treca po redu i to je to.

                          Ipak Murinjo mora da bude nemilosrdan ovog ljeta, mora da se oslobodi balasta, a ima ga dosta.

                          Originally posted by Miki28 View Post
                          Kod kojeg se igrao najbolji fudbal od 3 velicanstvenih sa slike?


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Kod Murinja naravno prosle sezone. Mada tu je najzasluzniji Ibra da se ne lazemo ipak. Koliko je sansi stvarao i u koliko je sansi ulazio ono nisu bile istine
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislim da Murinjo neće ostati jer je upravo sada na konferenciji izjavio kako će u toku odmora čitatati šta je od novinara pisao o njemu.

                            Comment


                            • Na otkaz sledece sezone sam mislio.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Posle ove izjave novinari će da mu traže glavu.

                                Ne može u Engleskoj niti bili gde u EU, itd da se izjavljuje. Šta je on Staljin.

                                Comment

                                Working...
                                X