Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da nisam.

    Osudio sam svojevremeno ono šta je Ramos uradio. Dakle u prenosu.

    Moje lično mišljenje je da se Liverpul nekorektno poneo prema ovom dečku Fekiru.

    Za Lion... to je odnos dva kluba.

    Različito vidimo situaciju, svako ima neko svoje mišljenje.

    Liverpul je velik klub.

    Ovde kako su se poneli... mislim da je moglo drugačije.

    Ne bih voleo da se mi tako ili slično ponašamo, sada moramo da vidimo i nadamo se da će Sančez proigrati.

    Comment


    • Niko ne komentarise Lukakua,dva gola veceras,lagana egzekucija
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Napredovao je kod nas, to se sada od njega očekuje. I više.

        Moramo mu ipak naći nekog da ga odorimo malo, jer evo vezaće 2 sezone bez pause, a potrošnja je velika.

        Što bi Murinjo rekao "Matiću, žao mi je, ali potreban ti je odmor" u onoj predikciji

        Comment


        • Kakav drugi gol Lukakua Malo me podsetio na onaj dunk LeBrona nad Jason Terrijem... Nista mu ne mogu

          Samo da ima neko da zna da centrira...

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Grizman zakazao konferenciju za novinare danas u 14.30.
            To bi znacilo da ostaje, bar tako kontam.




            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Džastin Klajvert stigao u Romu na potpis.

              15 mil funti.

              Comment


              • Dobro je, kako za njega tako i za Romu a i za nas.

                Veliki hajp se poveo oko tog momka a kod nas jedan Marsijal ne igra koji ke za Klajvert Jr izmislio fudbal.

                Mlad je, imace prostora u Romi da se razvija pa vidjecemo sta ce biti od njega.

                Iznenadjenje mi da niko nece Blinda. Al bi on legao Barsi


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • https://twitter.com/dermotmcorrigan/...837245440?s=21


                  Ne zna ni on sta hoce


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    https://twitter.com/dermotmcorrigan/...837245440?s=21


                    Ne zna ni on sta hoce


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Ahahahahahhaha kakav atenšn hor. Retko odvratan lik.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Sad sam stigo.

                      Jel to zajebavanje ili je tako rekao na velikoj konferenciji za novnare?

                      "Gde ste šta ima, kod mene ništa, a kod vas"... jbt...

                      Ako je tako... bolje da ga ne dovodimo.

                      Comment


                      • Grizman je trolcina

                        United have been looking at Alex Sandro for six months. Juventus will look to sell for around €60m. #mufc [Duncan Castles]
                        Daniel Levy is looking for £75m for Toby Alderweireld. United are happy to walk away and look elsewhere. He is not a top transfer target. #mufc [Duncan Castles]
                        sigpic

                        Comment


                        • Griezmann trol klasican [emoji23]

                          Comment


                          • Cudi me onda da se ne ide po Sandra za tih 60 miliona. Okej, jeste to mnogo ali nam zavrsava posao narednih nekoliko sezona.
                            Ako vec ne vjeruje u Soa, Jang nikako ne smije biti standardan u prvih 11 i sledece sezone.

                            Grizman me je bas razocarao pvakvim ponasanjem, bas bezrelo. Atletiko zavrsava Lemara. Mozda ga je to iznenadilo ali opet bas nezrelo od njega


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Uf... 60... to... da je Marselo, R.Carlos pa da se uzme. Ovako... da nas deru...

                              I ovako smo u problem sa platama.

                              Sve češće nalećem da je Murinjo odlučio da izgura sezonu sa Jangom i Shawom na levom beku.

                              A da se reši problem u igri napred. I još više ono što mi se sviđa da napadnemo Siti i idemo na titulu.

                              Šta je on smislio, samo on zna.

                              Ali mi se sviđa što se ide na titulu.

                              Comment


                              • Manchester United

                                Marselo ti kosta bar 100 miliona.
                                Cijene su otisle u k.... i nema trika da dovedes nekog iz Juvea za sitnis, posebno ne jednog od najboljih na nekoj poziciji.
                                Za Utd i uopste timove iz PL ima posebna cijena. Ako Sandro za neke druge kosta 40, za premijerligase kosta 60 miliona, uz to da za Utd kosta koji milion vise. Vidjeces dolje zbog cega.

                                Ako se odluci za Janga da mu bude 1 opcija onda znamo da od titule nema nista.

                                Vec nekoliko dana vrtis pricu da su problem plate u Utd? Jel imas neki konkretan izvor ili proizvoljno malo o tome?

                                Ako hoces borbu za titulu onda LB, CB i RW i onda mozes da se prica o borbu za titulu.
                                Sa ovim sadasnjim timom i ovakvom odbranom nam treba userska sezona uz tesko raspadanje ostalih rivala da bi uopste i mogli razmisljat o tome.

                                Sandro, Tobi/neko drugi i desno krilo to je vec druga prica.

                                Ako se dovede desno krilo, treba razmisliti o prodaji Mate.
                                Blind i Darmijan su bivsi, jednog od stopera prodati ( Dzons ili Roho ). Prodao bih i Romera i dao sansu mladom Pereiri ali mislim da od toga nema nista.
                                Ako se ne racuna na Andreasa i njega prodati uz buyback klauzulu.


                                https://twitter.com/utdxtra/status/1...327286784?s=21


                                Ja sam prvi za odlazak Portugalca ali ako ostaje onda mu treba dovesti to sto trazi, da ne postoji prostor za izgovore.
                                To si trazio, dovelo ti se a zauzvrat se ocekuje od tebe titula i da budes konkurentan u Evropi i to je to.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X