Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Kakva je kršina onaj Žoze Murinjo, da kažemo isto i za LVG-a.
    Al je osvojio sa Interom pred Hrista pa sta mu mozes

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • McTominay (12.47km) and Fred (12.38km) covered more distance than any other player on the pitch last night.

      To je to.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Imagine it was a José team today

        “You ask me about tonight ... in Paris .... I ask you? How many injuries? I think seventeen. I have to play the kids against. ... er er an EXCELLENT team. But you expect me to win? 0-2 first leg? 2? When I see 2? I see TWO shampoinz league titles” Rezpect

        Comment


        • Odigrali su muski, posebno Skoti. Jos ne vjerujem da nije dobio zuti karton jer je bas u jednom periodu meca krenuo da rusi sve pred sobom, sjeckao igru. Mislim 4 ili 5 prekrsaja u tipa 15 minuta da je napravio pocetkom 2 pol[emoji23]

          Nema sta, ekipa je pod Oleom pokazala karakter. Posle kiksa sa Barnlijem smo se vratili na pravi put iako smo i na tom mecu pokazali karakter i dosli do boda, posle poraza od PSG smo se vratili na pravi put, preokrenuli Soton, sad izbacili jednog od favorita na njihovom terenu. Svaka cast
          Last edited by Miki28; 07-03-19, 13:53.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Comment


            • I dalje ne kapiram sta se desilo sinoc

              Koliko nam znaci Smoling posebno sad kad i Lindelof ima nivo, a Sou pogotovo. Nema trunke dileme, Dzons mora ostati prije Baljija, Dzons ima nivo u sebi, samo je uzasno nekonstantan, Balji nema vise nista u sebi, kao amater izgleda na terenu.

              Mudato da mudatije ne moze Rasko sutnuo, spas sto Labilni nije igrao, em bi se guzio pola dana da sutne, em bi promasio vjerovatno.

              Jang je odlicno defanzivno odreagovao u nekoliko situacija u drugom.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Marsijal, Lingard, Matic, Mata, Alexis itd itd. Tim

                Dosta bivsih igraca King Eric, Evra, Rio, Berbatov, Saha, Brown, Palister itd.

                Pobjednik veceri Owen[emoji23][emoji23][emoji23]

                Eto i za Marsijala se pričalo da ne poštuje klub a vidi emociju...pre će biti da je izgubio poštovanje za 1 čoveka, no dobro.



                PSG's chiefs were furious at Patrice Evra, Pogba & other members of United's delegation as they celebrated the win in the tunnel area. PSG president Nasser Al-Khelaifi destroyed a door in his post-game fury. [men]
                Verovatno nije tačno ali volim da mislim da jeste tako bilo

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Sančo se dosta spominje u zadnje vrijeme
                  Za 100 miliona sto je suludo, on tek ima jednu u sezonu u nogama, pritom je Pulisic koji je mnogo formiraniji igrac prodat za duplo manje. Sanco gazi ove sezone ali je mlad, njemu treba jos jedna, mozda i dvije godine razvoja i ludacnih partija da bi mogao da ga platis 100 miliona. Pritom nabiti nekom tako mladom breme sedmice plus da opravda takvu cijenu, meni to suludo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahahah vrh. Nejmar pored terena i nevjerica, neprocenjivo
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Polako sa Bajiem, i Shaw je bio ovakav.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ne znam sta se njemu (Bajliu) desilo. Secam se kako je kidao kad je stigao, a vidi ga sad.
                        Bas me zanima na kog cemo da naletimo u cetvrtfinalu.

                        Comment


                        • Originally posted by scylla98 View Post
                          Ne znam sta se njemu (Bajliu) desilo. Secam se kako je kidao kad je stigao, a vidi ga sad.
                          Bas me zanima na kog cemo da naletimo u cetvrtfinalu.
                          Kako nas ide zrijeb ocekujem Barsu ako prodje, Atletiko/Juve ili City
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by scylla98 View Post
                            Ne znam sta se njemu (Bajliu) desilo. Secam se kako je kidao kad je stigao, a vidi ga sad.
                            Bas me zanima na kog cemo da naletimo u cetvrtfinalu.
                            Bai igra fudbal bez razmišljanja a potreban je neki minimum jbg.

                            Preoštar je, njegovi startovi su rizični i za protivnika i njega samog, često ostaje na ničijoj zemlji, gubi se u taktičkim zamislima.

                            Mnogo je sirov a nije toliko mlad. Veliki znak pitanja.

                            Comment


                            • Originally posted by scylla98 View Post
                              Ne znam sta se njemu (Bajliu) desilo. Secam se kako je kidao kad je stigao, a vidi ga sad.
                              Bas me zanima na kog cemo da naletimo u cetvrtfinalu.
                              Nije mu se ništa desilo, samo nas je u početku prevario tim pravovremenim suludim uklizavanjima, izletanjima i tehnikom na lopti. Posle skontas da je to više bila sreća u početku i da je njemu anticipacija takvih situacija surovo loša. On prečesto loše ceni takve situacije i ispada. Na lopti ima tu aroganciju kao da je Zidan lično, i istina da je odlično kontroliše al on baš predstavu nikad nema šta da radi sa tom loptom. No neću ja od njega još odustati kao što nisam ni od Lindelofa, a malo mi je falilo. Razlika je što se kod Lindelofa videlo da je psihički problem u pitanju, što je i potvrdio partijama na svetskom. Dok se kod Bajia ne vidi problem samopouzdanjem, mada mu je body language malo čudan, ne izgleda samouvereno kao kad je došao, deluje malo zatvorenike. Al opet nije to kao problem koji je Viktor imao.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ako Baji nije zaslužio još jednu sezonu priliku u klubu gdje se Džons vuče 8 godina iako je povrijeđen 6 onda zajebi sve. Još je pokidao prvu sezonu, druga i treća problematične ali ne bih ga prodavao još.

                                Comment

                                Working...
                                X