Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za tih 20 danas neces dovesti deset igraca, nego jednog, eventualno dvojicu, tako da tvoja ekipa ne gubi maltene nista, samo moze da dobije. Desi se povreda u tih 20 dana, odu ligamenti koljena kljucnom igracu, godina dana pauze, i kako da dovedes zamjenu? Ne mozes jer ti je istekao prelazni rok, fakat najdebilnija odluka ikad.

    sigpic

    Comment


    • Dovodi mu 2 igraca

      Tobi stize kapiram, i ili Viljan ili neko iznenadjenje

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Slazem se totalno sto se prelaznog tice. Teska glupost

        Comment


        • Po meni je ideja kao ideja ok. Ali ovo sto je samo PL skratila rok je nevidjena glupost. Sami sebi su pucali u noge, pogotovu sto je godina Svetskog Prvenstva i vreme je dodatno skraceno. Dolazis u situaciju da drhtis da li ce Barsa, Real ili PSG da napadnu tvog najboljeg igraca do kraja njihovog prelaznog roka.
          Last edited by mark !t zer0; 01-08-18, 14:24.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ma ovakav princip prelaznih rokova je glupost, ja bi drzao otvorene prelazne rokove u vecem toku sezone, tacnije zatvarao bi iste samo od februara do kraja sezone. Svejedno se gledaju i ganjaju igraci citave godine pa samim tim ne znam zasto se to ne bi moglo i zvanicno raditi.

            Ova odluka PL je verovatno najgluplja ikad.
            sigpic

            Comment


            • Bolje da se pomerili start lige,ukinuli bezpotrebni miki maus kup,nego sto skratili prelazni rok(razumeo bih mozda odluku,da je tako u ITA,SPA,al znalo se da oni to nece izglasati),al sta drugo i ocekivati od Engleza

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • @Anthony Martial's professionalism

                  Moraju malo odstupnicu da naprave, ipak je on najgora investicija i najgore dovođenje nekog igrača u istoriji promašenih investicija i promašenih igrača, kada se gleda "bung for buck". Tipa ma dali bi mu oni još jednu šansu ali on je ludak/nezreo i mora da ide.

                  A odgovornost na bačenih 58 miliona funti, nikom ništa?
                  Last edited by La Jugoslavia; 01-08-18, 15:19.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment




                  • Prodje leto trideseto
                    Godina mi zao nijeeeee [emoji445]

                    (on peva, ne ja)

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ko je mogao tada da zna na sta ce ispasti. Pokazao je da ima potencijala ali dzabe kad nema glavu. Bio mi je jedan od omiljenih igraca do skoro. Ali posto nema kraja glupostima, neka ide kuda mu volja. Ima ko hoce da igra

                      Comment


                      • Ovo sto radi Martial nije ok.

                        I necemo umreti bez njega, problem je sto mogu glavu da dam da se sve ovo ne bi desavalo u nekom drugom klubu.
                        Ovo su nekad igraci radili u Totenhemu, sada bi tamo bio drugacija prica.
                        I naravno otici ce negde, sabrace se tamo, i pokazati svoj pun potencijal, koji je ogroman.

                        Jednostavno nisam siguran da smo najzdravije tlo u ovom trenutku za takve igrace.
                        Nisu ni kod Fergija dolazili svi sa bistrom glavom, ali su poprimali osobine sredine, sto je i kljucna stvar za neki kolektiv.

                        Comment


                        • Ok je ako prodamo Marsijala a dovedemo nekog istih godina i potencijala a ne Vilijana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Ok je ako prodamo Marsijala a dovedemo nekog istih godina i potencijala a ne Vilijana.
                            Pa sto da ne? Uzmemo onog koji ce da da neki max SADA...Vilijan je u formi, odlican igrac i ovog trenutka nam je potreban, iskoristimo to onda.. iako proizvoljno pricam, blage veze nemam da li ima ikakvih izgleda da dodje. Sta ce biti sa nekim mladjem, ako gledamo na duze staze, zapravo da li je potrebo da gledamo na te duze
                            Promeni se trener i ko kaze da ce da odgovara njegovoj koncepciji. Ovako uzmemo sada ovo sto mozemo da iskoristimo, i cao. Od Entonija nikakve vajde na klupi, ocigledno iz mnogo razloga, ne ide, ne mozes na silu. A i mislim da je davno proslo vreme kada smo gradili tim za buducnost. I sa ovim nasim mladim potencujalom pitanje sta ce biti i kako ce i koliko na njih treneri (sadasnji, buduci) da racunaju.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Manchester United

                                Nastavite sa pljuvanjem

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X