Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Engleska treba da igra dijamant, i u njemu ce imati mesta i za Lingarda i za Alija.

    Verujem da niko nece imati bas odlicno prvenstvo, eto Lingard ako dobija vise minuta ima sanse da odigra odlicno.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Manchester United remain confident that they will agree a deal for Toby Alderweireld, although negotiations have stalled since Tottenham began asking for in excess of £55m. (source: @sjstandardsport) #MUFC
      ....
      Last edited by BorisUnited99; 06-06-18, 11:55.

      Comment


      • Englezi igraju 3-4-1-2 ili 3-4-2-1, zavisno od protivnika, nema dijamanta. Sterling i Kejn su zakucani u bilo kojoj od te dve formacije tako da ostaje samo pitanje hoce li igrati Lingard ili Ali. Nejasan mi je skroz Sautgejt, hoce da igra neki possesion based fudbal, sporiji od Van Galovog, zato nije ni Smolinga zvao, a sa druge strane Dier i Hendo u vezi najverovatnije, sto je po meni previse oprezno i dosta tu nedostaje kreativnosti, bar je Vilsira trebao povesti. Istina da se takav setup i igra sa defanzivno orjentisanim i opreznim veznjacima ali obicno se to nadomesti sa kreativcima ispred, a to nisu ni Lingard ni Ali, Sterling tu i tamo, mada nece ni on moci da radi ono sto radi u Sitiju.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • https://twitter.com/utdxtra/status/1...063801345?s=21

            https://twitter.com/utdxtra/status/1...229371904?s=21


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Comment


              • Manchester United

                Dobrodosao nam



                https://twitter.com/sistoney67/statu...380657664?s=21

                https://twitter.com/sistoney67/statu...570472449?s=21

                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by Miki28; 06-06-18, 14:14.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Lepo je krenulo uh kad bi Bale dosao jos... Zelim ga 10 godina vec xD jos kad sam ga kupio u Fifi 2008 hahahah

                  Comment


                  • 17.8m funti Dalot.
                    Nice...

                    Ajde barem jos levi bek i jedan game changer (cb/mc/rw)

                    Comment


                    • De su klaviri, gitare, vatromet, sisate čirlidersice? Nestalo para
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Fred ne zna da svira klavir...

                        Comment


                        • Neka,ne mora klavir,ja sam i ovako zadovoljan sa njim.

                          Da deli minutazu sa Valesijom. Da udje sa klupe,nekad da startuje,kupove da igra celu i to je to.

                          Ajde cekamo levog beka. Svidja mi se ovo za sada.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • For those who like us had no clue about what type of player Diogo Dalot is, three of the Portuguese posters at RedCafe shared their thoughts about him(2 Sporting Lisbon fans and 1 Porto fan).






                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • The last time United signed a Portuguese and a Brazilian player in one window, it was on the back of a season where we lost the FA Cup Final 1-0 to Chelsea at Wembley and Liverpool reached and lost the Champions League final. The following season we won the Champions League and the Premier League.

                                This season we also lost the FA Cup Final 1-0 to Chelsea at Wembley while Liverpool lost the CL final.

                                Last time was in 2007 by the way, when we bought Anderson and Nani, two players that went on to win a measly 21 trophies between them at the club.
                                To je to
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X