Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Od Freda očekujem da bude novi Skols kada se uzme u obzir transfer, a još više plata.

        Comment


        • Momak je placen 44 miliona funti plus osam miliona eventualnih bonusa i ima platu od 85k funti, je li se ti sprdas?
          sigpic

          Comment


          • Zar neko nije napisao da mu 500 000 mesečno.

            Comment


            • U da jbt, jeste.
              sigpic

              Comment


              • Sta ako dovedemo SMSa i igramo dijamant?

                Matic

                Fred Pogba

                SMS

                Lukaku Sancez
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Zar neko nije napisao da mu 500 000 mesečno.
                  5 miliona godisnje. Pa gde ce prvi ugovor da mu bude 500 mesecno...
                  Nego sad posle Sancheza ce mozda i da budu price da svakog placamo 500k nedeljno.

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Sta ako dovedemo SMSa i igramo dijamant?


                  Matic

                  Fred Pogba

                  SMS

                  Lukaku Sancez
                  Meni se ta ideja svidja, i dosta mi se svidjala Liverpulova igra, kad je tu bio Suarez. Sustinski tu nemaš prava krila, pogotovo ta moderna koja su blizu gola. A oni mogu lako da budu loše izolovan deo tima prilikom postavljanja. Uz dobru sinhronizaciju i pokretnost tima, diamond moze da bude dojaja taktika.
                  Mora samo dobre bekove da imas i da su ti napadaci mobilni, da obojica mogu da utrcavaju po stranama, dijagonalno od gola.
                  I onda nemas suprotno krilo koje moze da bude zatoceno na 2,3 pasa dodavanja od lopte.
                  Ovako ako ode lopta na jedno krilo, tebi je napadaca sa te strane to krilo, a drugi je centralni, jer ulazi ka sredini. Sredina je gusca i za napad i imas vise opcija za pas, a u odbrani kad stisnes oko lopte imas guscu postavku. Bukvalno kao u kosarkaskoj zoni, zonskom presingu, kad usmeris presing ka jednom autu, pa imas vise igraca oko lopte. Laksa je transormacija za to zatvaranje uglova protivniku oko lopte.

                  Frka je sto to mora da se lepo sinhronizuje i da imas tim za to. U suprotnom moze da bude impotentna taktika.

                  Meni se mnogo svidja i Simeonov 4-4-2. To je nekakva replika Fergusonovog i one nase generacije, samo naravno ne toliko mocna. Njima je Koke nesto sto je bio nama Beks, obojica su fenomenalni trkaci, a znaju fudbal. I mi smo imali Giggsa koji je orao gazio teren, kao njima neki Saul npr (naravno slabije je to).
                  Ali mi nemamo takve igrace sad. Nemamo igraca ni koji moze da bude MR niti ML.
                  Mnogo je lakse da se uvali pas iza ledja odbrane kad se igra sa 2 napadaca. Jedan drugom kretnjama otvaraju prostor i navlace odbranu, i imas vise strana za tu loptu...
                  A i kad se lopta dijagonalna ka aut liniji, napadac lakse ima kome da odigra...
                  Last edited by Busby Babe; 05-06-18, 23:40.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post

                    Matic

                    Fred Pogba

                    SMS

                    Lukaku Sancez

                    Divna vremena dosla ako Junajted spadne na jednog-dva Engleza u prvom timu Evo odma da kazem, poserem se ja na takav tim.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sta ako dovedemo SMSa i igramo dijamant?

                      Matic

                      Fred Pogba

                      SMS

                      Lukaku Sancez
                      Moze ako cemo da dovodimo Marsela i Danija Alvesa

                      Originally posted by Powerslave View Post
                      Divna vremena dosla ako Junajted spadne na jednog-dva Engleza u prvom timu Evo odma da kazem, poserem se ja na takav tim.
                      Poserem se ja na danasnje engleske igrace. Od onog tima koji su poveli na svetsko, Lingard je peske u top 3 igraca te ekipe. To ti najbolje oslikava trenutnu situaciju engleskog fudbala. Koga mi da dovedemo od engleza? Britku sablju Dzordana Hendersona ili da damo Leviju nekih 200 miliona za Kejna? Ili mozda onog vazda povezivanog sa nama imbecila, Barklija?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Sessegnona

                        Ma Rashford, Lingard su tu da se bore, a priliku su dobili i Jones, Smalling, pa i Shaw da budu vazniji.
                        Istina je da treba da se da sansa i Gomesu, pa mozda i tim ostalim engleskim klincima Warrenu,RoShaun Williamsu, Gribbinu, Barlowu... ali ne samo zato sto su nasi igraci, nego da stvarno radom napreduju do te sanse.

                        Comment


                        • Naravno da za dijamant treba vrhunska disciplina i sto je najvaznije bekovi koji pisaju krv u oba pravca ali ako bi to uspjelo da se sprovede u djelo bili bi masu kompaktniji i bilo bi jebeno tesko igrati protiv sreidne koja u svakom trenutku ima cetiri igraca na sredini, pritom dva napadaca koji mnogo rade i nazad, a takvi su i Sancez i Lukaku. E sad pitanje je moze li Pogba da igra kao LM, a Fred kao RM. Pogba najbolje funkcionise na lijevoj strani ali je dosta nedisciplinovan, ako bi sve svaljivao na lijevog beka to bi bila muka. Volio bih svakako da vidim formaciju sa dva napadaca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja ocekujem od Pogbe da se malo posveti igri i da pocne da igra kao sto je to nekada bilo. Iza sebe ce imati Matica tu je i Fred da trci,znaci samo kefalo,disciplina i igra napred. Normalno,neka normalna defanziva,da isprati igraca i ostalo,pritom da hoce covek da se upgraduje mogao bi da bude odlican igrac u oba pravca,imajuci u vidu njegovu konstituciju,visini u tezinu.

                            Mislim da je i on svestan da mu je ova polu-sezona,sezona kljucna da bi postao vrlo vazan sraf u igri Junajteda. U suprtonom,goodbye.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Inace ja bih odmah neki straight-swap uradio, So-Sesenjon. Ali bi mi taj Sesenjon bio zalog za buducnost. Dovedes dva ozbiljna beka koji ce nam pruziti dobre 3-4 godine a Sesenjona i Daloa postepeno uvoditi u pricu. Mada ne znam koji je fazon sa Sesenjonom, sve vise vuce na neki Geret Bejl put, od levog beka do desnog krilnog napadaca.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Kad vec pomenuh englesku repku, sta mislite, da li je Sautgejt dovoljno glup da stavi Lingarda na klupu zbog Alija?

                                I ko bi od nasih igraca mogao da odigra odlicno svetsko?
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X