Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kosjerac View Post
    Sta ce nam Bejl,eno ljudi hoce Ronalda da puste da ide
    Krenuli su u rekonstrukciju tima. Uključujući i Ronalda.

    Ali je Zidan uhvatio maglu.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Dobro, drugo je sad šta Junajtedu treba. Više sam mislio onako generalno. Ako ostane zdrav, super bi vam legao kao krilo.

      E sad je pitanje koliko je staklen i da li je preveliki rizik dovesti ga za tolike pare.

      Ja bi radije doveo Williana i još jednog igrača za te pare ili čak doplatio malo nego Bejla. Ali to sam samo ja.
      Willian je pravo krilo za Portugalca, volio bih i ja da ga dovedemo ali mislim da je realnije Bejl/Grizman nego Willian. Ako nam i Williana prodaju onda ce to biti cudo.

      MarkoNFL, gdje ces Grizmana ako se ide 4-3-3? Desno, lijevo? Covjek najbolje igra kao lazna 9 ili kao drugi napadac, iza Koste, u ovom slucaju Lukakua.
      U 4-2-3-1, Pogba bi vjerovatno bio ta 10-ka i onda opet Grizman/Sancez lijevo desno jer Fred nije doveden da bude na klupi vec uz Matica da igra.

      Bejl upada u svaku kombinaciju, moze desno, moze lijevo, moze kao drugi napadac tako da bi on bio logicnije resenje.

      Kad vec imamo Sanceza i Lukakua Grizman je u tom slucaju luksuzno pojacanje koje nam ne zavrsava posao iako ga obozavam ali isto tako mislim da Portigalac ne bi znao sa njim. Ako dodje necu se naravno buniti, bicu odusevljen ali mislim da nam je Bejl potrebniji ili Willian jer se ta pozicija mora konacno rijesiti


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Bold 1: Dont like it
        Bold 2: dont like it
        Ako je ovo tačno onda sam protiv Bejla, jer ima da ne dovedemo lijevog beka i štopera ili dovedemo neke alternative trenutnim metama.

        Bejl u Realu nije opravdao očekivanja, prema tome samo ludi Junajted može platiti za njega koliko je Real dao Totenhemu, samo na osnovu majstorskog gola u finalu LŠ. Kod nas ni to ne bi uradio jer nećemo doći do tog finala.

        Daj Vilijana za 40 miliona, Tobija za 50ak i Sandra za 50-60 i kompletni smo. Ima Vilijan u sebi još taman 2-3 sezone.

        Comment


        • Miki, znaš kako, ja sam za to da dovedemo kvalitet.

          Grizman je top kvalitet.

          Čovek rešava kontre 1 na 3. Nije savršen. Ima ogroman radijus. Igra i beka kada se brane.

          Nema potrebe da se sada zamaram formacijama, prosto ovakav igrač se ne propušta.

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Ako je ovo tačno onda sam protiv Bejla, jer ima da ne dovedemo lijevog beka i štopera ili dovedemo neke alternative trenutnim metama.

            Bejl u Realu nije opravdao očekivanja, prema tome samo ludi Junajted može platiti za njega koliko je Real dao Totenhemu, samo na osnovu majstorskog gola u finalu LŠ. Kod nas ni to ne bi uradio jer nećemo doći do tog finala.

            Daj Vilijana za 40 miliona, Tobija za 50ak i Sandra za 50-60 i kompletni smo. Ima Vilijan u sebi još taman 2-3 sezone.
            Bejl nije opravdao ovekivanja u Madridu? Covjek za velike utakmice, daje golove u finalima, daje golove u derbijima. Dosta toga osvojio i to bitan doprinos. Itekako je ispunio ocekivanja s tim da mozda nije svoja ovekivanja ispunio jer je mozda u sebi mislio da moze da zasijeni Ronalda.
            Isplatio se on Realu itekako i naplatice ga dobro jer covjek ima jos par godina vrhunskog fudbala u sebi.




            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Miki, znaš kako, ja sam za to da dovedemo kvalitet.

              Grizman je top kvalitet.

              Čovek rešava kontre 1 na 3. Nije savršen. Ima ogroman radijus. Igra i beka kada se brane.

              Nema potrebe da se sada zamaram formacijama, prosto ovakav igrač se ne propušta.
              Slazem se da je top kvalitet, vrhunski igrac. Ipak po meni jedina prednost u odnosu na Bejla je zdravlje jer ostalo je po meni na strani Velsanina. Covjek je stvoren za terene PL.
              Mnogi su zaboravili sta je radio u Totenhemu. On je sad mnogo bolji igrac nego kad je otisao ali kao sto svi znamo i rizicniji zbog tih silnih povreda.

              Naravno da nam treba kvalitet, to i sam kazem ali nam isto tako treba sistem a ne da dovodimo s brda s dola i onda da to nekako uklopimo jer Portugalac to ne umije, nece, ne zeli da uklapa. Kod njega se jasno zna sa koliko fidbalera voli da raspolaze, koliko u kojoj liniji tima, po pozicijama i to je to. Nije on Pep da je sposoban da to sve nekako ukomponuje i zbog toga sam radije desno krilo bio to Bejl/Willian ili neko treci jer sa Grizmanom pravimo veliki problem.
              Opet kazem, ako dodje dobrodosao je jer je svetska klasa od igraca ali mi djeluje u ovom timu Utd da je luksuzno pojacanje a ne ono koje nam je bas potrebno


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Mi možemo da uzmemo oba igrača. E sad... koliko bi to bilo pametno...

                Opet nije nemoguće.

                I Ronaldo je bio u ponudi pre nego što je Zidan otišao.

                Kada bi se iz ekipe izostavili Matić i Pogba moglo bi da se skocka.

                Da... stalno sam u tom fazonu Pepa da se uzme kvalitet, a posle uklopi. Ali kao što kažeš to nije Murinjo.

                Problem je što on vuče na jednu stranu, a Vudvord na drugu...

                Ali Murinjo nema šanse da će se odreći Matića.

                Comment


                • Fred se povrijedio na treningu Brazila danas.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Zajebavaš?

                    Comment


                    • Manchester United new boy Fred looks devastated after suffering injury in Brazil World Cup training

                      Fred could be seen gritting his teeth before heavy strapping was applied and he sat out the rest of the session.

                      It is not yet clear how bad the damage is, with the Brazilian FA so far silent on his condition.


                      Na slici urliče od bola.

                      Comment




                      • Otišao zglob...

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Bejl nije opravdao ovekivanja u Madridu? Covjek za velike utakmice, daje golove u finalima, daje golove u derbijima. Dosta toga osvojio i to bitan doprinos. Itekako je ispunio ocekivanja s tim da mozda nije svoja ovekivanja ispunio jer je mozda u sebi mislio da moze da zasijeni Ronalda.
                          Isplatio se on Realu itekako i naplatice ga dobro jer covjek ima jos par godina vrhunskog fudbala u sebi.




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Nije, iako je doduše do povreda velikim dijelom, mada nebitno, igrač koji toliko vrijedi ne smije se toliko povrijeđivati. Doveden 2013, tada su 100 miliona evra bile velike pare, i sad su, a tad naročito. Bitni golovi njegovi su onaj Barsi u kupu u svojoj prvoj sezoni (mada koliko je bitan kup Realu), Atletiku u finalu i sad protiv Liverpula gdje je zaista zablistao. I za to svaka čast, jeste majstor i to ni ne sporim, mada sam mišljenja da je to finale rješeno povredom Salaha.

                          Ne znam, za mene on nije uradio ono što smo svi očekivali od njega u Realu. Da li je razlog Ronaldo, povrede, pritisak igranja u Realu, vjerovatno jeste sve to zajedno, ali uglavnom nije. I pored toga je majstor i zablistao bi u Junajtedu kao glavni, ali pod uslovom da se ne povrijeđuje. Međutim ne želim da radi jedne zvijezde sjebemo ostala pojačanja, doveli smo i 2014. Di Mariju i Falkaa ali smo bili šuplji na dosta drugih pozicija.

                          Comment


                          • Krenulo je...

                            Comment


                            • Casemiro moron mu startovao na zglob

                              Comment


                              • Nije nista strasno izgleda

                                So #MUFC bound Fred limped out of Brazil training today. Team doctor did not seem too worried:

                                "Today Fred had trauma in his ankle but it is too early to say anything about it.

                                "Tomorrow we watch to see what happens and then decide if we need to do any exams or not."
                                Ima i video, prolazi kao kroz sir

                                http://www.skysports.com/watch/video...razil-training
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X