Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mauricio Pochettino will hold talks after the @FIFAWorldCup with Toby Alderweireld, Mousa Dembele and Danny Rose to resolve their futures at Tottenham Hotspur. #THFC
    Ako i dovedemo Alderveirelda to će biti posle SP. Nadam se kao posljednje pojačanje.

    Comment


    • E da nismo doveli Sanhceza pa da se sad pominje Hazard, i barem da se nadam oko toga, bez obzira na šanse...

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        https://twitter.com/utdreport/status...962470400?s=21

        20 meleona? Auu ode sve u k...


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Trebalo bi i vise. Kad krene da baca midzete po terenu, prosetace se do titule
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • BB, razumijem te u potpunosti


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Azar mi sve vise i vise pada u ocima. Bas nije lik koji ce da povuce kad ne ide. U poslednjih par godina cesto ima te periode od po 2-3-4 meseca gde ga nema na terenu.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Pa ja da sam na njegovom mestu, odbio bih da igram. On je jedini igrač u ligi koji je više najebao od De Gea-e, odnosno da je mnogo više zaslužio od tima za koji igra.
              Još je gameplan Chelsea-a bio, 3 štopera, 2 wingback-a, 2 defanzivna veznjaka koji ne vole da prelaze centar, i onda Hazard mora sve u napadu da im gradi.
              Povuče se po loptu na 40,50 metra od protivničkog gola, napravi višak na malom prostoru, protutnja, poremeti protivnika, i onda ponovo imaju 3v7 fudbal, gde on ispred sebe ima 2 opcije.

              Ne znam tačno koji meč, ali tu kraj sezone, bila je jedna situacija koja najbolje opisuje Chelsea. Hazard se povuko po loptu, izbacio 2,3 protivnika, ušo u sredinu, prešo tu odbranu, trči ka golu, odbrana izlazi na njega, on baca pas na levu stranu(20m od gola) na kojoj nema nijedan protivnički igrač, a tamo nijedan njegov saigrač.

              Ako neko igra u ligi sam, to je on. Totalno je Chelsea zloupotrebio činjenicu da niko u ligi na pravi višak kao on, a to im se na kraju i obilo o glavu, jer ne može baš sve sam. Niti je baš savršen igrač...

              Ali nemam dileme da je najbolji igrač u ligi.
              Last edited by Busby Babe; 05-06-18, 13:58.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Pa ja da sam na njegovom mestu, odbio bih da igram. On je jedini igrač u ligi koji je više najebao od De Gea-e, odnosno da je mnogo više zaslužio od tima za koji igra.
                Još je gameplan Chelsea-a bio, 3 štopera, 2 wingback-a, 2 defanzivna veznjaka koji ne vole da prelaze centar, i onda Hazard mora sve u napadu da im gradi.
                Povuče se po loptu na 40,50 metra od protivničkog gola, napravi višak na malom prostoru, protutnja, poremeti protivnika, i onda ponovo imaju 3v7 fudbal, gde on ispred sebe ima 2 opcije.

                Ne znam tačno koji meč, ali tu kraj sezone, bila je jedna situacija koja najbolje opisuje Chelsea. Hazard se povuko po loptu, izbacio 2,3 protivnika, ušo u sredinu, prešo tu odbranu, trči ka golu, odbrana izlazi na njega, on baca pas na levu stranu(20m od gola) na kojoj nema nijedan protivnički igrač, a tamo nijedan njegov saigrač.

                Ako neko igra u ligi sam, to je on. Totalno je Chelsea zloupotrebio činjenicu da niko u ligi na pravi višak kao on, a to im se na kraju i obilo o glavu, jer ne može baš sve sam. Niti je baš savršen igrač...

                Ali nemam dileme da je najbolji igrač u ligi.
                Ne sporim ja da njega Celzi nije zasluzio. Al vidi, uporedi ovu sa proslom sezonom. Cemu tolike oscilacije u formi? Ili kod Zozea pretposlednju sa poslednjom sezonom.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Da, samo što ja mislim da ove godine totalno nisu imali igru, i da su ove godine bili najviše alibi ekipa. Pritom su ove godine bez Coste, koji je predobar igrač, a još više je perfect match i za njihovu ekipu i za njihov stadion(teren). On je tu isto dosta vuko. Morata nije takav igrač.

                  Više nego ikad su ove godine imali "Da ne primimo gol, a napred će nešto Eden da izmisli"

                  Comment


                  • Diogo Dalot to Manchester United is done. The 19-year-old has complete his medical and agreed personal terms. Official club announcement in due course. Norwood
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • https://twitter.com/manutd/status/10...810652672?s=21

                      Dobrodosao


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Fred the red, dobrodosao
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Prva 2 pojacanje 25 i 19 godina.

                              Starce dovodi Murinjo.

                              Comment




                              • Dobrodosao. #FredIsRed
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X