Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde brate da budeš ono što nam fali i ono što već neko vreme čekam, pa ću da te worship-ujem big time

    Comment


    • Malo strpljenja za Freda i Dalota. Veliki je iskorak od Ukrajine do Engleske i od generalno ne igranja za prvi tim do Engleske

      Trebace im vremena sigurno da se naviknu.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Od Dalota samo očekujem da bude bolji od Darmiana u prvoj sezoni, i da napreduje posle toga.
        Od Freda očekujem da ne bude Kleberson i da eventualno bude bolji od Fernandinha, i da bude komplementaran za našu igru.

        Neophodno je da dodju barem još 2 legit pojačanja, kako bi i Fred i Dalot bili pod manjim pritiskom...

        Comment


        • Srecno prvo pojacanje i srecan Fred svima koji slave.

          FredisRed
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Fred bi trebao da bude Erera na steroidima, tacno nam to i treba
            sigpic

            Comment




            • Jesmo li mi to zavrsili sva pojacanja tokom sezone ili ovaj kao Perisa proslog ljeta zeli svim silama da dodje u Mancester
              sigpic

              Comment




              • edit. Tek sada videh da sam zakasnio.
                sigpic

                Comment


                • Jbga Sergej, sad nema mesta za tebe
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Dovedemo SMS i Veratija, a damo PSZu Pogbu, ja sam totalno za.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Jbga Sergej, sad nema mesta za tebe
                      Ima ako ode Pogbisa, ili da Fred ide na DMa ali sumnjam da ce Mo poslati Matica na klupu
                      sigpic

                      Comment


                      • Nema sanse, Matic je dm i tu je zakucan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ima smisla samo ako Pogba ide ali to je malo verovatno, jedino ako se Real ili PSG zakace za njega.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sad ce Fred da bude flop kao Miki pa da se trampimo sledece sezone Fela za Freda, od mene moze

                            Comment


                            • Vazno da se vi dobro pojacavate, stigao Lihstajner od trista godina da donese brzinu i poletnost
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako Psz zeli Pogbu da dovede, onda po Sergeja momentalno ali da Sergej i Pogba budu zajedno, ta ideja mi se nikako ne svidja.

                                Sad vidjeti da se prodaju neki igraci a onda posle SP ici po ostatak.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X