Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao, ali mi je toliko drago sto smo ih pospremili u njihovoj stali... hmm, pardon, htedoh reci stadionu.

    Bogami, moram priznati da sam iznenadjen preokretom. Ljigo portugalska, svaka cast na ovoj pobjedi. Nadam se da je napokon ukapirao kakve igrace ima u napadu i koliko stete ovi momci mogu napraviti kad ih pusti da igraju slobodnije.

    Jedi govna gade celavi!

    Comment


    • Nego, jbs derbi, jel ste videli sta radi Mejson Grinvud?

      Lik ima 16 god, samo da napomenem. Taman ce da stasa kada Murinjo ode.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Počeo Carrick vježbat za budući posao trenera


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Nego, jbs derbi, jel ste videli sta radi Mejson Grinvud?

          Lik ima 16 god, samo da napomenem. Taman ce da stasa kada Murinjo ode.
          Sabija mali i levom i desnom. Da ga ne ureknem kao Wilsona, za kog sam mislio da će biti naš Shevchenko...

          Originally posted by reddevil96 View Post
          Počeo Carrick vježbat za budući posao trenera


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Paul Pogbi fali majkl kerikštine da bude najbolji veznjak by miles, i najbolji igrač na Svetu.
          Od uticaja Majkla na Pola, tj koliko će se dopustiti Majklu dati prostora da utiče na Pogba, i koliko će Pol biti zreo da sluša Majkla, zavisi njegova karijera.
          Ne može da ima boljeg mentora za sebe od Majkla.
          Pol ima odlične obe noge, visok je, kao i Majkl, samo što je Carra the best two footed igrač u istoriji PL-a.
          Sve što mu je potrebno je Carra composure, anticipation i odluke...

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Sabija mali i levom i desnom. Da ga ne ureknem kao Wilsona, za kog sam mislio da će biti naš Shevchenko...



            Paul Pogbi fali majkl kerikštine da bude najbolji veznjak by miles, i najbolji igrač na Svetu.
            Od uticaja Majkla na Pola, tj koliko će se dopustiti Majklu dati prostora da utiče na Pogba, i koliko će Pol biti zreo da sluša Majkla, zavisi njegova karijera.
            Ne može da ima boljeg mentora za sebe od Majkla.
            Pol ima odlične obe noge, visok je, kao i Majkl, samo što je Carra the best two footed igrač u istoriji PL-a.
            Sve što mu je potrebno je Carra composure, anticipation i odluke...
            Da ali Vilson nikada nije imao fizikalije za ozbiljan fudbal + njegova all around igra nikada nije bila na nekom ozbiljnom nivou, cak i u mladjim kategorijama.

            Ovaj lik je daleko daleko ozbiljniji, vec sada. Mislim da je i na visem nivou nego Rasford u istim godinama. On sa 16 godina nosi Akademiju do titule gde imas Gomesa, Bukharta i Conga, izmedju ostalih.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Nego, jbs derbi, jel ste videli sta radi Mejson Grinvud?

              Lik ima 16 god, samo da napomenem. Taman ce da stasa kada Murinjo ode.
              Nisam ga gledao, je li po tebi veći talent od chonga i gomesa?


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Po meni nije ali je veci radnik od pomenute dvojice.

                Stvarno je odlican, mora se njemu i ostali uskoro dati sansa.
                Pozicija 2 prakticno obezbijedjena.

                Jos sam pod utiskom, koja smo mi ekipa pa to nema nidje. Treba neko da nas razbije da bi poceli igrati fudbal a kad pocnemo igrat fudbal onda smo jebeno dobra ekipa.

                Daj DDG koliko oce pare, nevjerovatan golman


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by reddevil96 View Post
                  Nisam ga gledao, je li po tebi veći talent od chonga i gomesa?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Ne znam sta bih ti odgovorio. Mislim da je Cong tu najspremniji da ga testiras u I timu ali mislim da ce Grinvud biti bolji igrac od obojice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Geri Nevil tvrdi ne samo da je Jang napravio penal nad Aguerom već je trebao pazariti direktan crveni karton.
                    Možda je legendarni bek video nešto što mi nismo, iz više uglova što sam pogledao pokupljenja je čista lopta. Sada dal je posle toga zakačena Kunova noga to je već do sudijskog uverenja.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Da ali Vilson nikada nije imao fizikalije za ozbiljan fudbal + njegova all around igra nikada nije bila na nekom ozbiljnom nivou, cak i u mladjim kategorijama.

                      Ovaj lik je daleko daleko ozbiljniji, vec sada. Mislim da je i na visem nivou nego Rasford u istim godinama. On sa 16 godina nosi Akademiju do titule gde imas Gomesa, Bukharta i Conga, izmedju ostalih.
                      Uf, ne znam...

                      Wilson je meni najbolji mladi napadač kojeg sam gledao, i tvrdim da je talentovaniji od Rashforda ali je mnogo slabiji karakter.
                      Dominirao je Wilson u svakom smislu kao klinac, fizički, tehnički, brzina, obe noge... I to posle povrede, on je pre debija za prvi tim već imao problema sa povredama.
                      Jednostavno nema dovoljno gladi, mnogo se povredjuje, povraća na sred meča.


                      Inače Chong me po igri, pokretima, načinu na koji vodu loptu, balans, ulazak u loptu, mnogo podseća na Januzaja, za kojeg sam tvrdio da je zlatna lopta materijal po fudbalskom talentu, ali je sisurina i mnogo rdjav radnik. Videćemo... Tahith posle tako zajebane povrede se vratio i kida, nadam se da to govori o njegovom karakteru.

                      Nama treba igrač kakav je Gomes. Takvu 10 bolje da napravimo nego da kupimo, lakše ćeš da ga držiš u rotaciji, bolje ćeš da kanališeš njegov razvoj. Klinac ima fudbal u nogama, videćemo kako će se razvijati.

                      Treba istaći da je ovaj U18 zaista impresivan, tu je i Garner, Burkart. Žrtvovan je u23 tim, što se meni svidja. Ranije kad smo imali te pobedničke u23, te igrače od 20,21 god koji tu kidaju ali nisu dovoljno dobri za prvi tim.

                      Comment


                      • Da BB, ovo bi mogla biti opasna generacija koja ce izbaciti bar 3-4 prvotimca.

                        Ja uzivam da gledam te klince, moraju im se dati sanse u buducnosti. To je nas DNK.

                        Od Januzaja sam mnogo ocekuvao ali smo svi vidjeli da je glava problem. Steta takvog talenta.

                        Jel bi vratio Pereiru? Bas bih volio taj decko da uspije


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pominjanjem Varana i ostalih eventualnih transfera defanzivaca otpada povratak Fosu Mensaha na OT. Žao mi je jer sam verovao da tamnoputi mladić može predstavljati budućnost kluba.
                          Iskreno, Januzaj me nikada nije preterano privlačio niti sam bio fan njegove igre. Oduvek me nerviralo što je lak ko perce pogotovo za jake premijerligsške braniče. Da nije igrač velike klase pokazuje i u San Sebastijanu gde više greje klupu nego što pokazuje raskoš svoga talenta.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Virtuoz u rukavicama DDH [emoji123][emoji123][emoji123]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Uf, ne znam...

                              Wilson je meni najbolji mladi napadač kojeg sam gledao, i tvrdim da je talentovaniji od Rashforda ali je mnogo slabiji karakter.
                              Dominirao je Wilson u svakom smislu kao klinac, fizički, tehnički, brzina, obe noge... I to posle povrede, on je pre debija za prvi tim već imao problema sa povredama.
                              Jednostavno nema dovoljno gladi, mnogo se povredjuje, povraća na sred meča.


                              Inače Chong me po igri, pokretima, načinu na koji vodu loptu, balans, ulazak u loptu, mnogo podseća na Januzaja, za kojeg sam tvrdio da je zlatna lopta materijal po fudbalskom talentu, ali je sisurina i mnogo rdjav radnik. Videćemo... Tahith posle tako zajebane povrede se vratio i kida, nadam se da to govori o njegovom karakteru.

                              Nama treba igrač kakav je Gomes. Takvu 10 bolje da napravimo nego da kupimo, lakše ćeš da ga držiš u rotaciji, bolje ćeš da kanališeš njegov razvoj. Klinac ima fudbal u nogama, videćemo kako će se razvijati.

                              Treba istaći da je ovaj U18 zaista impresivan, tu je i Garner, Burkart. Žrtvovan je u23 tim, što se meni svidja. Ranije kad smo imali te pobedničke u23, te igrače od 20,21 god koji tu kidaju ali nisu dovoljno dobri za prvi tim.
                              Ma gde, on je bio prebrz i odlican egzekutor. On je bio odlican napadac ali za mladi tim. Nije porastao dovoljno, nije ojacao dovoljno da njega i razmatras za neku pricu u I timu.

                              Sto se Rasforda tice on je posle Ravela vrv najtalentovaniji igrac koji je izasao iz Akademije. On je bio odlican dribler, vrhunske tehnike, cak je i tada bio fizicki impresivan. A pogledaj samo koliko se on nagruvao za 2 sezone. Znaci imao je mnogo veci fizicki potencijal.

                              Ova ekipa je dobra, samo ako prodju 2 igraca to ce biti vrhunski uspeh. Levit, Bars, Pigmal, O'Konor... Ima tu potencijala
                              sigpic

                              Comment


                              • "I think we are a bit better than people think," said Mourinho.

                                "The players are a bit better than people think and I am a bit better than people think.

                                "We deserve a bit more respect than people give."
                                Ziva istina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X