Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ispromašivasmo se i u drugom.

    Drugo poluvreme smo igrali bez desnog krila. Ja ne znam da li je neko na 5 sekundi držao mesto desnog krila. Mata koji je kao desno krilo je 60,70 posto vremena igrao levom. Nije da krivim njega, ali onda treba da neko sa njim switch-uje.

    Valencia je u prvom poluvremenu držao u nekim momentima sam desni bok, ali nije on prime Roberto Carlos pa da ceo meč sam drži celu stranu.


    Ali da ne cepidlačimo, odlična utakmica, rutiniranje at its best...
    Pogba fenomenalan.

    Comment


    • Zao mi one Matine sanse iz okreta, bas bi bio spektakl, pogotovu posle Pogbinjove sjajne lopte.

      A kada bi sad usli u neki pre svega igracki kontinuitet, jer ovo danas je skroz ok, narocito da se ocuva bar do sledeceg vikenda

      Papucuca

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • MVP današnjeg trijumfa

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Vaaauuuu...na debiju...Bravo matori!

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jedan od najboljih napadaca ikada...

            Lav[emoji123]


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Koliko mi je žao što taj momak nije imao sreće kod nas i što nije podigao trofej koji nas nadam se čeka bar sledeće godine.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • To je to... sledece sezone LS je nasa 100%

                Comment


                • Prekinuo je niz kada je otišao iz PSGa

                  Comment


                  • Čim agent Martijala spominje Juventus kao moguću destinaciju njegovog klijenta mislim da se kraj Francuza na OT primakao. Nema svrhe silovati nešto što ne ide.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Da ne bude samo za tri godine slučaj Pogba.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Čim agent Martijala spominje Juventus kao moguću destinaciju njegovog klijenta mislim da se kraj Francuza na OT primakao. Nema svrhe silovati nešto što ne ide.

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                        Nazalost čini se da ce to biti istina
                        Ocito mou zaboravlja slučaj kdb-a i salaha(ok za to postoji razlog zasto nisu igrali puno) ali ne postoji razlog da martial ne igra u prvoj postavi ovakvog Uniteda
                        Hvalili smo se tu prije par mjeseci minutaži martiala i rasha a otkad je dosao sanchez minutaža nikakva
                        Sramota


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Da se ja pitam trpeo bi Martijalove hirove jer momak može aždaja da postane. Usijana glava je nešto što može da se reguliše i smanji na podnošljivu meru. Kvalitet je neosporan i slažem se da Francuzu treba kontinuitet. Njegov najveći problem je što zna da će jednu igrati a onda sledećih par družiti se sa klupom.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ma kad je netko takav talent onda mu moraš pružiti utakmice u kontinuitetu bez obzira kako odigra jer ako loše odigra jednu sigurno ce iduće 3 odigrati odlično
                            Nemojmo zaboraviti da je prije nego je Alexis dosao zabio u 3 utakmice zaredom i onda odigra jednu utakmicu s alexisom i završi na klupu


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Da mi ganjamo trofej pa i da ima rezona ovaj Murinjov potez. Ovako....
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Zavrseno je sa Marsijalom u Utd.

                                Jurice Bejla i te pare ce obezbijedii prodaja Marsijala


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X