Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve moze samo da nekako Zoze zaboravi na Lingarda i Felainija sutra mada to ce biti bas tesko...

    Odlicno sto CR7 igra, hocu da gledam uzivo sve te majstore i nadam se pobjedi Utd...

    Sto se Timba tice, odlicno ce mu doci ova pozajmica jer mu treba minuta a ocigledno je da mu Zoze jos ne vjeruje u potpunosti da bi mu dao minute konstantno tako da je odlican posao i za Utd, CP i za samog Timba jer uz konstantnu minutazu moze postati zver kakva se i ocekuje od njega, novi Valensija mada moze i CDM da igra

    Sto se Orijea tice, vidjecemo... Sad vec definitvno da stize neki ograc e da li Orije, Perisic ili obojica ili neko treci vidjecemo

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Jel...pa kako te ne vidim onda?

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Svoj glas dajem Fabinju. Koliko.ga Murinjo vija i želi mislim da će izdejstvovati transfer.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Vozač sam

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Vozač sam
            Ne znam kako nije cula kada oni razdragani navijaci (fanovi ) izmedju ostalog vicu:
            "noto!!!! noto!!! noto!!!??!?!"
            Mora da nije ni odgledala klip.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nije to klip nego uživo, što dovodi do zaključka da ni ti nisi pogledao nego ti neko uživo prenosi s lica mjesta.

              Comment


              • Ali sam cuo "noto! noto!" To mi je bilo dovoljno
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by nine33 View Post
                  Pozdrav svima.


                  Da uzmemo ovaj trofej sjutra. Ocekujem formaciju s Nemanjom, Anderom i Pogbom na sredini, krila Miki i Rash i naprijed Lukaku.

                  Bice dobrog fudbala, misljenja sam da mozemo da dobijemo. Madridjani su van forme, CR ne vjerujem da ce igrati od pocetka, tako da se nadam pobjedi.
                  Niko da ti otpozdravi. Izrazito su negostoljubivi navijači Utd, pogotovu Olja i Vladan. Moraćeš se naviknuti na njih.

                  Comment


                  • Fabinjo ipak mislim da ce u Atletiko,posle dolaska Matica,mada moze on i DR da pokrije,tj to mu je prva pozicija

                    Ali ako dodju Orije i Perisic/Bejl bilo bi to ogromno pojacanje i ako ovi drugi nista ne urade znacajno do kraj prelazno titula u PL nebi izoztala,a mislim da nikom ni u LS nebi bilo lako sa najboljim takticarom na svetu u nokaut fazi...tu mislim na glavne pretendente za osvajanje LS (Real i Bajern)

                    Comment


                    • Uopste ne obracam na vas dvojicu neozbiljnih paznju

                      Naravno nine33 dobro ti nama dosao!
                      I izvini na neuctivosti.

                      Ovaj tt prolupao -.-

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Last edited by miloolja; 07-08-17, 14:27.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Cekaj, mi ako dobijemo ovaj kup, moramo igrati svetsko jel? U tom slucaju bolje da ga izgubimo.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Kolko ja znam prvak Europe igra na svjetskom bez obzira na rezultat super kupa.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Prvak europe igre svjetsko


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Nije pitanje da li je Ronaldo u formi ili ne, nego koliko mu se igra. Koliko god losu utakmicu imao, ako ima zelju, uvek da gol. Lepo smo odigrali na pripremama protiv njih tako da se nadam dobrom rezultatu. Pozdrav za nove clanove

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Last edited by Stevudza11; 07-08-17, 14:34.

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Kolko ja znam prvak Europe igra na svjetskom bez obzira na rezultat super kupa.
                                E onda mozemo opusteno da ih prčimo.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X