Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozete da prestanete da kacite te raspale izvore, Zoze je upravo rekao da su spekulacije oko odlaska Pogbe lies and bullshit
    sigpic

    Comment


    • Murinjo na KZN pred Hadersfild dotakao se "teme Pogba" i njegovog eventualnog bunta/nezadovoljstva. Celu farsu i priču oko njihovog odnosa nazvao je čistom laži.
      Francuski L' ekip prvi je preneo navodne probleme unutar Uniteda, britanski novinari jedva dočekali i doselili što je Murinja itekako iznervirao, čekala se samo njegova reakcija.
      Mene samo nervira što Žoze ne prihvata kritike, pa je tako potkačio bivše legende na čelu sa Skolsom.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Jasno je da Pogba ostaje makar bio na tribinama.

        Ne znam za Skolsa sta je rekao.

        Skols je uvek bio covek na mestu, nije nikad kenjao nesto sto nije.

        Comment


        • Murinjo pizdi što Skols, Hargrevs, Geri Nevil... vide isto što svi mi, da se Pogba i Matić guše jedan drugog pa ga javno kritikuju. A znamo odlično kako Portugalac voli da ga drugi "savetuju" [emoji3]

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • David De Gea since his Premier League debut for Man Utd in 2011:

            [emoji736] Games: 300
            [emoji736] Clean sheets: 90
            [emoji736] Saves: 620
            [emoji736] Save ratio: 74%
            [emoji736] Mins per goal conceded: 95

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Murinjo pizdi što Skols, Hargrevs, Geri Nevil... vide isto što svi mi, da se Pogba i Matić guše jedan drugog pa ga javno kritikuju. A znamo odlično kako Portugalac voli da ga drugi "savetuju" [emoji3]

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
              To je standardno.

              Mislim drugo je to sto u Chelziju nije imao ko da ga kritikuje

              Comment





              • Jbg... Ipak je O Sej igrao sve pozicije LOL
                Last edited by MarkoNFL; 16-02-18, 19:12.

                Comment




                • Comment


                  • Mourinho says Tahith Chong has been training with the United-first-team and a youngster could be named on the bench at Huddersfield. #mufc
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Neka ubacuje malo klince i na teren.

                      Cesto vidim od njih vece zalaganje i energiju.

                      Ne treba trositi reci na Unitedovu skolu.
                      Eno i Klop ubacuje klince, mislim da L`pul ima 2-3 trenutna prvotimca iz svoje skole, a sve ih je vise koji dolaze.

                      Comment


                      • Inace zanimljivi su komentari u onom klipu gore.
                        Svi vide isto. Oni, mi, legende kluba.

                        Rece jedan lik - Mi nismo jebeni Stouk, ovo je Man United.

                        Kao i jedna zena za Murinja, kako on zivi u Londonu i putuje i ne moze da oseti duh grada, kluba, povezanost svega toga.

                        Nisam znao da Zoze zivi u Londonu.

                        Comment


                        • Zivi u hotelu Lowry u Mancesteru ali mu je zena u Londonu pa cesto putuje


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • 18:30h protiv Hadersfilda. Liepa sansa da se osvetimo za onaj poraz u ligi, bas bi bilo dobro da ubaci u drugom poluvremenu Chonga da debituje.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Ubacice ga ako bude povoljan rezultat u zadnjih par minuta...

                              Izvesce jak tim, mislim da ce ici na osvajanje FA kupa


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Paul Pogba will miss today's @EmiratesFACup tie at Huddersfield due to illness. U23s midfielder Ethan Hamilton has taken his place in the squad. #MUFC
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X