Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Alexis u timu za Yeovil.

    Vrvt da mu nekad nedostaje Spanija ali nikako ne bi bilo dobro da ode pa makar dobili i Krosa i lovu za njega. Treba pokazati da ne prodajemo najbolje igrace i da pravimo vrhunsku ekipu sa mnogo WC igraca. DDG nije moguce tako lako zamijeniti osim ako i ne mijenjas kompletnu odbranu sa vrhunskim stoperima. Ima i on gresaka ali ne smijem da zamislim koliko bi golova Romero primio u LS i PL kad su ispred njega Dzons, Smoling, Roho, Lindelof.

    Mnogo znaci imati takvog golmana jer si u startu u prednosti u odnosu na vecinu protivnika jer znaju da brani DDG. Nesto sto rutinski zavrsavaju protiv vecine golmana DDG moze da skine zbog nevjerovatnih refleksa i to itekako ima taj i taj igrac u glavi kad se nadje u sansi protiv DDG. Koliko je samo frustrirajuce bilo za igrace Arsenala na onom mecu

    Evo iz mog ugla kao kladionicara, koliko sam samo puta odigrao Bajern da ce primiti gol, dva od kad nema Nojera a ne padne mi na pamet da to isto odigram kad je tu Nojer. Jednostavno se i napadacu skupe m... kad vidi ispred sebe Nojera, DDG, Bufona za razliku od Ulriha, Romera, Scesnija a da ne pricam koliko prisustvo takvog golmana utice i na odbrambene igrace


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Miki28; 25-01-18, 13:50.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Donurama ove godine ima klauzulu 50 milki i ako dodje do odlazka Davida on je idealna zamena.

      Naravno za prodaju sam samo ukoliko DDG zeli da ide, a verujem da je takva situacija.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • “Alexis is a player that becomes more than a player because of his multi-functionality,” Jose says. “I say he can play in four different positions in attack.”


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Bas ne vjerujem da sad zeli da ide, De Hea prica kako je zadovoljan u klubu, u sjajnim je odnosima sa vecinom igraca, dodje Murinjo i javno kaze kako je cilj zadrzati ga sto duze u klubu, na sajtu to objave, sto generalno nikad ne rade. Pritom se De Hea razocarao sto ga Real nije vise zelio onog ljeta, dok mu je Mancester pokazao privrzenost i ucinice ga najplacenijim golmanom svih vremena, najplacenijim igracem kluba. Pritom ima ugovor do 2019. i klub cim udje u poslednju godinu ugovora ima pravo da mu produzi ugovor do 2020. godine, a pare Mancesteru ne trebaju. Real nije mogao da se bori sa PSZom oko Mbapea, sad tarze da se uvede FFP2, da bi doveli De Heu morali bi da plate barem 100 miliona funti i da mu pritom daju platu od barem 300k funti, a kod njih to ne ide tako lako. Na ljestvici platnog budzeta Ronaldo je daleko prvi, Bejl daleko drugi, ostali su daleko, daleko. To bi poremetilo kompletnu strukturu, pritom su strasno zategnuti odnosi izmedju Pereza i Mendesa, a De Hea je Mendesov igrac. Po meni treba cudo da se desi da ode na ljeto, a i ako ode posto opet Mancesteru ne trebaju pare, trazice jednog ili vise igraca u zamjenu, nekog od- Varana, Kovacica, Bejla, Krosa, Modrica, ili zacepiti cijenu od 200 miliona funti. Real ima mnogo precih stvari da rijesi od golmanske pozicije. Pritom imaju Kurtou kojem istice ugovor za godinu i po dana i Celsi koji je bas omeksao u poslednje vrijeme, kojem svakako trebaju resursi.

          Ali meni ta pozicija najmanje bitna, no kad ga je Van Gal zadrzao i Murinjo ce. Mendes je i Murinjov agent, nema tu previse zajebancije. Ove sezone on je ubjedljivo najbolji golman planete. Prosle nije bio ni blizu ovog nivoa npr. Pa Romero nista nije primao, a branio je na velikom broju utakmica. Mene je brinulo sta ce biti sa De Heom od odlaska Van Gala i samim tim i Hoka, jos David i Hok nisu bili u dobrim odnosima uopste. I prosla sezona je bas sumnju dizala do maksimuma, je li dobar jer je stvarno dobar, ili je dobar jer je Hok bio tu. Murinjo ima Luora s kojim De Hea mnogo bolje funkcionise iako je Hok broj jedan u svom poslu, Luoro mora biti medju tri najbolja trenera golmana na svijetu, jer dje god ide Murinjo, Louro je tu i zato Murinjo nema nikakav problem sa golmanima tokom karijere. Sta god da bude Zoze ce dovesti zamjenu ili ce napraviti od Pereire cudoviste.

          sigpic

          Comment


          • Jose on @Alexis_Sanchez: “We’ve got one of the best attacking players in the world. I think he'll be very important for us because we want to have the best players possible.” #MUFC
            Jose Mourinho confirms that @Alexis_Sanchez will be part of #MUFC's squad travelling to Yeovil for Friday night’s @EmiratesFACup clash.
            “Alexis is a player that becomes more than a player because of his multi-functionality,” Jose says. “I say he can play in four different positions in attack.” #MUFC
            WE WANT TO ACHIEVE BIG THINGS
            In a stirring declaration, Jose said: "We want to improve all the time, we want to be better and better. We want to achieve big things. We are not going to stop until we do that and the evolution of players is very important."

            ALEXIS INCREASES COMPETITION
            "This is life in big clubs,” the boss stated. “In big clubs, you have big players, competition and responsibilities – you have to try to go to every competition in a serious way. You cannot do that with 11 players, so the players at big clubs know that the squad is made of 20-something players where everybody wants to play and where there is space for everybody. Alexis is a very important addition for us. If the players are on the bench one day and they don't like it, I'm happy with that."


            NO HENRIKH REGRETS
            The boss continued: “Could he have performed better for us? Could I take more from his talent? Maybe. Could he also have given more to try to adapt to us? Maybe. But I don't think regrets. In our history, he did important things for us, so a good feeling for everybody and a very specific transfer between two rivals in the same country is something that should happen more."

            MICKI WILL BE EVEN BETTER AT ARSENAL
            On Henrikh Mkhitaryan’s move to Arsenal, Mourinho said: "I lost a fantastic player, Mr Wenger lost a fantastic player. I got a fantastic player, Mr Wenger got a fantastic player, so it was a great deal for everybody. I believe Micki is going to be even better than for us. Why? Because one-and-a-half years in England, adapted. Because of the way they play. That's why I'm also happy for him.”

            WHERE WILL ALEXIS PLAY?
            Having worked in Italy, Spain and England at the same time as Alexis, Jose knows his new capture “very, very well”. “I saw him play on the right, the left, as a striker and behind the striker, he said. “I saw him play in different systems, I saw him successful in every country. He becomes more than a player because of that multi-functionality. He can play in four different positions."

            BOSS RESPONDS TO RONALDO RUMOUR
            Cristiano Ronaldo has again been linked with a return to United in some sections of the media. Jose said: "Real Madrid is a club I care about, so I am the last one to add [to the] fire. To put some water on the fire, I would say Cristiano is the kind of player that everyone wants, but only one manager can have and only one club can have – Zidane and Real Madrid. That's my feeling."

            SANCHEZ WILL BE IMPORTANT FOR US
            Asked what Alexis will bring to his squad, the boss said: “He showed already the quality he has so we've got one of the best attacking players in the world. I think he'll be very important for us because we want to have the best possible players."
            Jose also spoke about @Cristiano "I think with the moment @realmadriden is having now I think I should be the last one to add some fuel to the fire, Madrid is on fire, the results are not good. Cristiano is kind of player every manager + club wants but Zidane + Real Madrid have."
            Jose: "I'm also happy for @HenrikhMkh. Could he perform better with us, could I take more from his talent, maybe, could he give a little more also to adapt to us, maybe. But I don't think regrets, he's in our history."
            Jose: "Alexis changed from a fantastic club to a giant club and Mkhi changed for a fantastic club, so was a great deal for everybody. (Alexis can play) everywhere, in the attacking positions"
            Au sto Zoze svrsava na Aleksisa
            sigpic

            Comment


            • I'm really happy and I have to say also with some pride, the evolution of Lingard, Martial, McTominay - these kind of young guys. But at the same time, you need also a combination with the kinds of Matic, Alexis, people with more experience, with more know-how who were before in positions where we want to be - fighting for titles. It's a very important addition for us.
              Rasforda ne pominje, nije zadovoljan njegovim napretkom sto se i vidi u njegovoj igri.

              Comment


              • Ma rasford je preocajan poslednjih 10 utakmica

                Comment


                • Evo je Karasko dostupan vec u januaru za transfer. Bas je pao ali Erikova velika zelja bio
                  sigpic

                  Comment


                  • Srecan Jose svima koji slave.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment




                    • Valjda mu dovede jos nekog za ovu nedelju

                      Comment


                      • Znaci dogovorili se za pojacanja.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Odlicno, novi ugovor, pritom nije dugorocni, pa za dvije godine moze potpisati novi ako svi budu zadovoljni, sve kako treba.

                          Sledeci je De Hea kapiram.

                          Prvi menadzer posle SAFa koji je produzio ugovor, no to je bilo i ocekivano.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Moze jedan Dybala da se proslavi kako dolikuje?[emoji23]

                              Sto kaze bici, sigurno su pricali o pojacanjima i dogovorili se


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Klasa od igraca, jedan od najboljih napadaca za mog zivota sto sam vidio.

                                Ostaje zal sto nije dosao ranije u Utd ali i u ovim godinama je ostavio trag. Ibrahimovic iz vremena Juvea, Intera da igra u danasnjoj PL bi bilo surovo, ovo sto radi Kejn ne bi bilo ji blizu onoga sta bi im Ibra radio.

                                Dosta vrhunskih napadaca koje sam volio gledati u drugim klubovima su i zavrsili u Utd kao sto je Ibra, RVP, Berba,Falkao. Jedino omaleni Argentinac iz Atletiko Madrids nije zaigrao za crveni dio Mancestera a uzivao sam ga gledajuci


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Sve potpisujem!

                                Messi je Messi, ali ne znam...

                                Zlatan... to se neće više pojaviti...

                                On je u Barsi u promašenoj sezoni imao 21 gol.

                                Kad je prešao u Juve, živeo je u apartmanu koji mu je dao klub na korišćenje, a dole je kafe I vlasnik je bio zadužen da se brine o Zlatanu I da mu pomogne.
                                Postali su ortaci, Zlatan je pio kafu svako jutro sa njim.
                                I jednom mu je rekao - Otac mi je Bosanac, majka Srpkinja, a ja sam ciganin. Nemam nigde ništa. Hoću da imam nešto, hoću da kupim kuću. Daj vidi za mene šta ima. Da imam nešto.

                                Comment

                                Working...
                                X