Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sancez je sigurno najbolji igrac ovog tima, isto kao sto je to bio Zlatan prosle sezone. Jednostavno to su igraci najvece klase, koji mijenjaju tok utakmice jednim potezom. Sjetite se prosle godine koliko se Zlatan drao na Runija i ostale ofanzivce oko sebe da pritiskaju poslednju liniju protivnika, da izadju na njih, i to niko nije radio. Danas to Sancez radi, bukvalno im vristi da pritiskaju poslednju liniju, a tek je tu cetiri utakmice, i pored toga stigne da se vrati u odbranu uvijek. Sem Rasforda to vise niko ne radi od ofanzivaca. Ja sam prvi za to da Martijal igra lijevo, ali Martijal je protiv Totenhema igrao bolje desno nego lijevo, kad je bio desno protiv Njukasla imao je stopostotnu, kad je presao lijevo vidio se nije. Tako da Zoze za sad daje itekako sansu svim ofanzivcima i imaju slobodu da mijenjaju strane, sto je odlicno. Ali znamo kako Martijal lagano padne i koliko zna da bude malodusan. Ako je dolazak konkurenta to prouzrokovao onda jbg, tako se ne postaje igrac. Konkurencija je uvijek dobra i uvijek treba da te gura naprijed, ne da te spusta. On je u Monaku gazio kao desno krilo prvo. Sve je na kraju krajeva u glavi.
    Sad ce Unitedovci da me ispljuju ali ja nikako ne bih stavljao u istu recenicu Ibru i Aleksisa..reci da je on klasa kao Ibra je, bar po meni, smesno..Aleksis ima 29 godina i u preko 450 tekmi je dao tek malo vise od 160 i ima 80 i kusur asist. To je za klasu kakvom ga vi predstavljate malo, jeste da doprinosi, da grize ali nije tako ucinkovit da ga dizete u nebesa.
    MESSI 10

    Comment


    • Originally posted by miha92 View Post
      Sad ce Unitedovci da me ispljuju ali ja nikako ne bih stavljao u istu recenicu Ibru i Aleksisa..reci da je on klasa kao Ibra je, bar po meni, smesno..Aleksis ima 29 godina i u preko 450 tekmi je dao tek malo vise od 160 i ima 80 i kusur asist. To je za klasu kakvom ga vi predstavljate malo, jeste da doprinosi, da grize ali nije tako ucinkovit da ga dizete u nebesa.
      Da si pored mene dva peškira bi ti bila malo [emoji6][emoji23]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ne porede se Sancez i Ibra jer je to nemoguce, ipak je Ibra makar jedan a mislim i vise stepenika iznad na nivou karijere.
        Velika steta sto je dosao kasno u Utd ali opet i takav je ostavio traga.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Za svađu je potrebno dvoje, od vajkada bilo, tako da obojica treba loptu spustiti ne bi li se nesporazum i bespotrebna tenzija neutralisala.
          Meni samo bode oči kako baš sada Pogba da iznosi frustracije. Da nema malko veze sa Sančezom i time što želi podebljanje ugovora.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Svađa sa trenerom? Može, ali posle letiš iz kluba, ili moliš na kolenima da ti se oprosti. Nemaš ti šta da se svađaš sa trenerom. Ti si tu da slušaš šta ti on kaže. Možeš da daš neku sugestiju ili savet, ali ovo je samo nepoštovanje.

          Ko je taj Pol Pogba i šta je osvojio i postigao u svetu fudbala da može toliko da digne nosić? Možda za jedno 7-8 godina, ako ispuni svoj potencijal.

          Zamišljam ovu situaciju kod Fergija i već ga vidim kako onako crven gađa Pogbu nekim odevnim predmetom.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ajde da si rekao Kerik ali čuj Milner [emoji39]

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Ne secam se da je Kerik promenio 10pozicija u roku od godinu dana...nisi ti bas najbolje shvatio poentu posta.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Ne secam se da je Kerik promenio 10pozicija u roku od godinu dana...nisi ti bas najbolje shvatio poentu posta.
              Onda si trebao napisati Runi. Ipak je on Unitedova legenda a igrao je sve živo [emoji3]

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Kako bi prošao kod Fergija najbolje nek priupita Stana ili Beksa.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Kada dole da napokon neko od igraca kaze Murinju u lice ono sto svi znaju.

                  Jeste Pogba bio katastrofa mesecima, ali kao sto rekoh, jednostavno Murinjo vozi Ferarija kao Golfa.
                  Ovo ne vazi samo za Pogbu.
                  Last edited by MarkoNFL; 15-02-18, 15:29.

                  Comment


                  • Ja mislim ipak da ce klub Murinja pre oterati nego Pogbu.

                    Nego me samo zanima da li Mo ovo namerno radi, sinoc PSZ izgubi, odmah ide Dankanova vest protiv Pogbe. Covek je potpisao novi ugovor, mora da napravi haos u klubu, da dobije lepu otpremnicu i da ode kod Arapa. Plasim se da je to posredi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pogba za Nejmara (ciji nisam fan) i svi srecni.

                      Comment


                      • Manchester United

                        Ja ne bih bio srecan, takodje nisam fan Nejmara iako je top 3 igrac.

                        Nesto oko njega mi se ne svidja, ima magiju u nogama ali ostalo uhh, bas tesko za svariti


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by Miki28; 15-02-18, 16:27.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ne iđe Pogba nigde.
                          Gledaćemo ga uskoro i sa kapitenskom trakom

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Ja mislim ipak da ce klub Murinja pre oterati nego Pogbu.

                            Nego me samo zanima da li Mo ovo namerno radi, sinoc PSZ izgubi, odmah ide Dankanova vest protiv Pogbe. Covek je potpisao novi ugovor, mora da napravi haos u klubu, da dobije lepu otpremnicu i da ode kod Arapa. Plasim se da je to posredi.
                            Ne ide to tako, on je potpisao ugovor do 2020. i ako hoće da dobije sve, on ne sme da vodi ni jednu drugu ekipu do kraja završetka ugovora s Mančesterom.

                            Comment


                            • Već kolaju priče i izlaze medijske spekulacije kako je navodno Pogba negde izjavio da se kaje zbog prelaska iz Juvea u United.
                              Biće medijskog "podmetanja nogu" i svakojakih natpisa i insinuacija i trebaće ostati normalan u celokupnom cirkusu koje će nam servirati pre svega, senzacionalistički nastrojeni ostrvski mediji.
                              Pogbi na ruku ne ide to što je stranac i plaćen basnoslovno. Nadam se samo da će nagađanja vrlo brzo dobiti epilog i da je sve mnogo banalnije nego što u ovom trenutku ispada

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by miha92 View Post
                                Sad ce Unitedovci da me ispljuju ali ja nikako ne bih stavljao u istu recenicu Ibru i Aleksisa..reci da je on klasa kao Ibra je, bar po meni, smesno..Aleksis ima 29 godina i u preko 450 tekmi je dao tek malo vise od 160 i ima 80 i kusur asist. To je za klasu kakvom ga vi predstavljate malo, jeste da doprinosi, da grize ali nije tako ucinkovit da ga dizete u nebesa.
                                Ne moras ti Zlatana od mene da branis, Zlatan je najveci

                                Ali je cinjenica da je Aleksis ako Zlatan nije na proslosezonskom nivou broj jedan u ovom timu, taj stav, koliko grize, koliko zna, to se sve vidi na terenu. I covjek jeste klasa, ucinkovitost se cesto ne gleda kroz asistencije i golove, da se gleda Fabregas bi bio bolji od Inijeste i Cavija, Cavija pogotovo. Ili od Modrica pak, a ne moze da im cisti cipele kopacke realno

                                Ovo oko Pogbe i Sanceza, nema kapi logike da zbog njega zeli da napusti, to su sigurno medijske patke, jer drugari, Zlatan je prosle godine bio alfa, imao vecu platu, bio glavni i na terenu i van njega pa Pogba nije pravio nikakav problem. Aleksis mu nije konkurencija van terena, a na terenu svakako jeste, ali ako Pol zeli da postane bolji igrac onda je i za njega dovodjenje Sanceza samo dobra stvar. Ipak taj Sancez propisa krv tokom 90 minuta, e to od njega svi moraju da nauce.

                                Isto tako sad mi nema logike da Murinjo zeli da ode. Ako postoji problem s Pogbom postoji zbog Pogbe. Jer ga je Zoze itekako isfalio posle Totenhema i Hadersfilda, da svi znaju kakav je to talenat i igrac. Sto on kao sto znamo prilicno rijetko radi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X