Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, De Gea je problem, nek ide.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • On je nas jedini igrač koji bi imao mjestu u svakoj ekipi na svijetu ali opet nekom ne valja
      Bitno da ostali polovnjaci valjaju


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Ne znam sta ste zapeli sa tim De Heom, ako hoce da ide odlicno, samo oderes i reseno. Kad ekipa igra dobro golman i nije bitan uopste. Sta mi imamo od De Hee ove sezone, odbranu Sancezu i Lakazetu i toliko. Mnogo vise sansi se stvara jer ne zna da izadje i pokupi loptu i to u svom petercu(Lester) pa su onda krivi Lukaku i Matic jer ne mogu takve lopte koje propadnu posle kornera da izbace. Narocito u timovima koje vodi Murinjo gde lagano Diego Lopez zavrsava posao. Da na golu stoji Poup iz Barnlija (bzv primer) nama bi isto bilo. To sto je branio onih par sezona pod Mojesom i Van Galom jeste jer je ekipa bila losa a ionako smo gubili LS u tim sezonama.
        Malo ružno stavljajući u isti koš De Heu i Poupa. Uz dužno poštovanje golmana Barnija.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Legendo jel ti gledas united
          Svaku utakmicu lik zicer obrani, ocito zaboravljaš derbije kad ima 20 obrana po utakmici jer nas trener nema muda napasti lovrena i ekipu
          Postavio je rekord ove godine po broju obrana u ovoj sezoni ali eto nije nam bitan nego su bitniji Kiksata jones, Matić i lukaku
          Itekako je golman u nogometu jedna od najjačih karika, pa sto nislis da je Real lud pa njega zeli dovesti vec 5godina, imaju dream tram ali opet njega zele


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Real da zeli da ga dovede doveo bi ga. Znas zasto? Zato sto je Spanac i zeli u Real. I da Real je hteo da ga dovode ali za dz, pa nisu oni ludi da placaju golmane 100+ miliona. Koliko ga cene govori to da nisu hteli sa daju Navasa i pisljivih 30 miliona(za Realove standarde) za nekog jelte no1 golmana koji bi im branio 10+ sezona.

          Naravno da ce sad ovde da mi se izvrcu reci kao da ja pisem da je DDG problem i da je bolje da ostaje Dzons jer ovde vise ne moze nista da se napise i vodi normalna diskusija a da se ne ubacuje neko sa takvim postovima. To sto sam napisao za,njega vazi u slucaju da nece da potpise i hoce da ide samo sto se mene tice najnebitnija je karika u timu tj onom timu koji hocemo da budemo. Nama treba golman koji zna da skuplja nicije lopte i povremeno komanduje odbranom a ne linijas.
          Last edited by mikisavic89; 11-02-18, 11:28.

          Comment


          • Vidis, nisu oni ludi da daju 100 za golmana, ali ako ode De Gea, naravno jer su nasi prepametni, dace 100 za Oblaka ili Donarumu.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Vidis, nisu oni ludi da daju 100 za golmana, ali ako ode De Gea, naravno jer su nasi prepametni, dace 100 za Oblaka ili Donarumu.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
              To bi nama bio i apgrejd. Donaruma je mlad jos uvek ali Oblak bi legao samo tako npr. Mada ne verujem, nasao bi Mou nekog za male pare.
              Last edited by mikisavic89; 11-02-18, 11:33.

              Comment


              • Ne moze niko da bude apgrejd na najboljeg golmana sveta, ne moze.

                Veci je problem Lukaku recimo, Pogba sto luta vec 2 sezone a znamo kako je najbolji i kako tim igra, nego najbolji goman sveta.
                Cuj Donaruma, pa vidis sta je to govno radilo Milanu

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Ne moze niko da bude apgrejd na najboljeg golmana sveta, ne moze.

                  Veci je problem Lukaku recimo, Pogba sto luta vec 2 sezone a znamo kako je najbolji i kako tim igra, nego najbolji goman sveta.
                  Cuj Donaruma, pa vidis sta je to govno radilo Milanu

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  Ja Donarumu nisam ni spomenuo. A sta je radio? Trazio da bude placen nesto blizu onome sto bi dobio drugde? To sto se vrtelo po mrezama je glupost. Lukakua bi zamenio koliko sutra ali apgrejd za njega je samo Kejn ili Levandovski a njih ne mozes da dovedes. Golmana koji ce da zavrsi posao koliko hoces.
                  Last edited by mikisavic89; 11-02-18, 11:38.

                  Comment


                  • Manchester United

                    Ma prodaj DDG, koji ce nam kurac. Granitna odbrana je tu


                    Gledam ovu Sevilju, ovo je bas prosjecna ekipa. To se mora rijesiti cak i u Spaniji

                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 11-02-18, 11:48.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Real da zeli da ga dovede doveo bi ga. Znas zasto? Zato sto je Spanac i zeli u Real. I da Real je hteo da ga dovode ali za dz, pa nisu oni ludi da placaju golmane 100+ miliona. Koliko ga cene govori to da nisu hteli sa daju Navasa i pisljivih 30 miliona(za Realove standarde) za nekog jelte no1 golmana koji bi im branio 10+ sezona.

                      Naravno da ce sad ovde da mi se izvrcu reci kao da ja pisem da je DDG problem i da je bolje da ostaje Dzons jer ovde vise ne moze nista da se napise i vodi normalna diskusija a da se ne ubacuje neko sa takvim postovima. To sto sam napisao za,njega vazi u slucaju da nece da potpise i hoce da ide samo sto se mene tice najnebitnija je karika u timu tj onom timu koji hocemo da budemo. Nama treba golman koji zna da skuplja nicije lopte i povremeno komanduje odbranom a ne linijas.
                      Nije lud Perez da plati 100 miliona za De Heu ali zato nudi 99,000,000.
                      Nije šija nego vrat.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Nije lud Perez da plati 100 miliona za De Heu ali zato nudi 99,000,000.
                        Nije šija nego vrat.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Jel to na FM?

                        Comment


                        • Originally posted by mikisavic89 View Post
                          Jel to na FM?
                          Pročešljaj malo sportsku stranu štampu.
                          Jedino ako svi lažu i iznose neistine a ti imaš pravi info.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Menadžer Uniteda krenuo da se sprda sa čelnicima lige ☺ Murinjo kaže za sebe da je najpristojniji trener u Premijer ligi. Svi znamo za Portugalčeve gafove kraj klupe ali isto tako tvrdi da je spreman da se popravi kako bi bio perfektan [emoji16]
                            Tooo Žoze. Pokaži da nema zajebabcije sa tobom.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Pročešljaj malo sportsku stranu štampu.
                              Jedino ako svi lažu i iznose neistine a ti imaš pravi info.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Naravno da izmisljaju da bi prodali novine i klikbejtove. Mogu da se kladim da Real nece dati te pare za golmana a ako De Hea bude isao tamo bice ukljucen i neki igrac Reala u transfer.

                              Comment


                              • Zakljucajte temu.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X