Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek im spakuju i Darmiana

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

    Comment


    • Kako bi nam dobro lego sad jedan Zaha.
      Taj bi se sredio kod Fergija.

      A ima world class noge, ne znam da l ima više od 3,4 igrača na Svetu sposobnih da budu više nezaustavljivi.
      Naravno kad se zapali...

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Kako bi nam dobro lego sad jedan Zaha.
        Taj bi se sredio kod Fergija.

        A ima world class noge, ne znam da l ima više od 3,4 igrača na Svetu sposobnih da budu više nezaustavljivi.
        Naravno kad se zapali...
        Mislim da ce te Vlajko danas pitati da se udas za njega. Najjaci mi je lik koji je skupio brdo tvitova navijaca razlicitih klubova gde svi pricaju kako Zaha igra dobro samo protiv njihovog kluba.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Fala kurcu vise
            sigpic

            Comment


            • To bi bilo dobro pojacanje i moglo bi da se predje na 4-3-3. Koliko li bi Napoli trazio?


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ja sam ga gledao samo jednom ( i pol) i baš mi se dojmio. Ja sam slab na takve igrače.
                Valjda može da igra u nešto čvršće i intezivnijem fudbalu, pošto italijanska liga, to jednostavno nije.

                Baš sam gledao Lacio sad, da se ne lažemo, ono je na nivou prijateljske u PL, mnogo sporija transformacija, napada se sa manje igrača, brani sa manje.

                Comment


                • On se povezivao sa nama i pre nego sto je presao u Napoli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Mislim da ce te Vlajko danas pitati da se udas za njega. Najjaci mi je lik koji je skupio brdo tvitova navijaca razlicitih klubova gde svi pricaju kako Zaha igra dobro samo protiv njihovog kluba.
                    Pa moj ortak, koji navija za Chelsea, se najviše plaši Palace-a od svih, "Jao, ponovo Zaha, kad se razleti, jebaće nam majku, uvek to radi"

                    Mislim da je svima jasno koliko ja volim Martiala i koliko mislim da je sposoban da svakog uništi, ali mislim da je Zaha još potentniji za tako nešto.
                    Kad ga gledam prosto sam besan na njega, kakav potencijal ne eksploatiše. Čovek ima kordinaciju u onim, dugim, prebrzim nogama, i samo driblanje je mu je takvo, da ne znaš kad će da je gurne levom, kad desno nogom. Stvarno je nekad nezaustavljiv.
                    On ima taj hazard potential, da kad krene, da možeš samo da ga gledaš i da se moliš da će sam od sebe da sjebe nešto. Doduše, to i radi često

                    Comment


                    • Ja nemam takvo misljenje o Zahi mada sam ga i slabo pratio otkad je otisao iz Utd.




                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Comment


                        • Zoze treba da prestane da pizdi i da se ponasa kao mala tinejdz grl, da je Klop licemjer najveci svi znamo, ali nema potrebe on o tome da prica. Ima ko ce.

                          A ovo o Lukakuu je pakao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Malo se popravio sad.

                            Comment


                            • Treba poganjati 5 igrača ili neka izađe i kaže da klub nema para. Pepu šta god fali i ne fali uzima ekspresno, tako će i sad po štopera

                              Comment


                              • Ma Pepu je bas bio potreban levi bek, njemu su bekovi veoma bitni za onu njegovu ofanzivnu formaciju. I taj se bek se povredi najgore moguce, ACL. Opet je uspeo da izdominira, jedna od onih sezona kad jednom klubu sve ide od ruke. Slicno kao Chelsea 2004/2005.

                                U pravu je Mou il sto bi nas prost narod reko plati pa se klati.

                                Comment

                                Working...
                                X