Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesam malo ostrije opisao retardir... pardon, Specijalnog pa mi slobodno upisite te kaznene poene i sta god ide uz to. Moze i ban ako je neko iz uprave posebno vezan za trenera, pa to onda dodje kao da sam uvrijedio nekog strica ili ujaka.

    Comment


    • Vladane, daj Boze da vidimo takvu reakciju kako Zozea tako i ekipe ali ne uliva mi nadu Zoze po njegovom ponasanju i izgledu. Djeluje mi kao covjek koji je izgubio ti nesto sto je imao, to nesto na osnovu cega je i dobio nadimak Specijalni.

      Ja jos vjerujem ali gubim i nadu i strpljenje.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        +100000000000000!!!

        Kako covek lepo prefinjeno objasni jos ubaci pesnicki lepa poredjenja.
        Ote mi post Čitam čoveku post i u fazonu sam ovo da napišem, i vidim ti napišeš dole.

        Originally posted by Miki28 View Post

        Sjebao je sam ekipu sa pricom o PSZ-u i povlacenjem protiv Liverpula. Na pocetku sezone se vidjele neke naznake sistema a to se onda pogubili, slaba rotiranha ekipa, pogresne izmjene, odluke, nekad toliko neorganizovano djeluju kako u napadu tako i u odbrani, nevjerovatno koliki prostor se daje protivniku i na kraju za mene neprijatno iznenadjenje potcenjivanje protivnika juce jer samo tako mogu nekako opravdati odluku id startnoj postavi juce

        Sent from my iPhone using Tapatalk
        To sa PSG-om i ne znam koliko je bilo krucijalno, potisnu brzo to igrači, nije to stvar koaj se tiče terena.
        Ono sa Liverpool-om je bilo zaista bitno, i plašio sam se toga. Samo sam se stavio u kožu igrača koji dobiju instrukciju da igraju takav meč.
        Šta igrač treba da misli "Ej, pa ja nisam dovoljno dobar da bi mi napali i kontrolisali ovaj Liverpool sa ovom odbranom i Hendersonom u sredini..."
        Jednostavno ne može da ostavi traga kad igrač svaki iole težak meč na papiru dobija instrukciju da igra preoprezno.
        Utiče na samopouzdanje, a taj self-confidence je gorivo poletne igre, da se nešto dešava.


        Originally posted by Vladan View Post
        Ipak koliko god bio smor gledati Junajted pod Van Galom barem je kontrola utakmice cesto bila odlicna. Kod Murinja kontrole nikad nema maltene.
        Ovo! Ja sam bio veći entuzijasta u momentima kad smo sa LVG-om bili peti nego sad kao drugi. Nije da mogu jednostavno da objasnim.
        Ta kontrola igre koju smo imali kod LVG-a mi je davala neku nadu. "Ok, barem smo sposobno da kontrolišemo sve, nekad igramo tupo i jalovo, ali kad se još uigraju, kad napreduju igrači, kad se dovede neko, bićemo opasniji".
        Zapravo i sad verujem u to. Kad bolje razmislim, LVG je imao baš krš tim, njemu je napadačku igru nosio Martial, sve se vrtelo oko toga šta će on da uradi.
        Sjebo se epski samo sa transferima u drugoj sezoni. Šniderlin, Švajnštajger i Darmian, totalni promašaji. I Memfis je isto bio promašaj, mada za to dosta krivim LVG-a. On ne zna da hendluje takav karakter. Memfis je malo nalik Naniju, sa njima se drugačije postupa. A i igrački nije za LVG-a, ne znam što ga je uopšte i dovodio. Lik voli da pokušava trikove i ima top u nogama, znači nemoj od njega da očekuješ maks racionalnu igru gde ne sme da se olako preda posed.

        Originally posted by Powerslave View Post
        Jesam malo ostrije opisao retardir... pardon, Specijalnog pa mi slobodno upisite te kaznene poene i sta god ide uz to. Moze i ban ako je neko iz uprave posebno vezan za trenera, pa to onda dodje kao da sam uvrijedio nekog strica ili ujaka.
        Ma uživaj. Što se mene tiče, simpa kategoričan i efektan post.
        Gotivne analogije, malo kontroverze, to je to. Mora malo zanimljivosti da se ubaci na topic ;)
        Last edited by Busby Babe; 28-12-17, 01:03.

        Comment


        • Mislim da imamo najbolju temu na forumu [emoji16] posto se kasno ukljucujem u diskusiju, sve ste vec napisali i nista ja tu ne bih dodao samo cepajte

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

          Comment


          • Rutgerus Johannes Martinus "Ruud" van Nistelrooy i neke dvije izbjeglice

            CYoNhdEWMAARcUE.jpg

            Comment


            • Slusam juce kolege sveznalice (neznalice) kazu ne moze mufc nista dok ima smolinga u odbrani xD a covek kida kako igra

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Jel se zna kolika ce biti pauza za Smolinga?


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pred oporavkom je,jos sledeci mec ja mislim da odmara..

                  Pozdrav svima

                  Comment


                  • Valensija se vraca za vikend, valjda.

                    Comment


                    • Sto li je s Marsijalom, niko nista nije govorio o njemu i neigranju za vikend.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Ja bas nista nisam nasao vezano za Marsijala, ne znam dal je povreda ili Zozeovo siljenje patke


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ako šta znači, ja sam na fantaziju video da piše da je povređen. Pisalo je "knee", ali je isto pisalo da ima 75% šanse da zaigra na toj utakmici.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Bio je na treningu danas, vidjecemo dal ce igrati u subotu


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Hahahah 68 miliona eura, zajebavaju se malo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X