Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ali kazu da je u Mancesteru i da treba preglede u toku dana da odradi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Čudna mi kamera na Taf Muru. Kao da gledam sa gornjih redova.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Nisam znao da je tako mala razdaljina između OT i Taf Mura. Samo 37km, pa to možeš prepešačiti.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • https://twitter.com/craignorwood/sta...42925564563456


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Čekamo ko ozeblo sunce.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Vrlo vazna i svakako zasluzena pobjeda ali i dalje ne umiju da ubiju utakmicu kad imaju prostranstva i prostranstva ispred sebe. Umjesto da im se daju tri do cetiri gola brani se pobjeda golim zivotom, sad dolazi Sancez pa ce biti lakse, on je barem clutch i nema strah da ide naprijed kad vidi prostor.

              Jbg oni izgubljeni bodovi s kraja godine nas kostaju borbe za titulu, Pogba dobio nenormalne batine i nista mu se ne sudi, nevjerovatno nesto. Martijal otac fudbala, bice super zanimljivo gledati njega i Sanceza u istom timu.
              sigpic

              Comment


              • Doktorska partija Jonesa.

                Comment


                • Bravo, bravo. Steta sto nismo dali jos neki a mogli smo, 3 boda se pisu. A sad announce Alexis.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Baš to. Pogba ima Marsijala samog on šutira i blokiraju mu šut. Lingard preslikana situacija. Sve kao protiv Lestera. Sad nismo ispustili bodove zbog ubacivanja Felainija, kako je ušao bili smo čvršći mnogo.

                    Lukakua da pohvalim, danas najbolji.

                    Comment


                    • Pobeda na teskom gostovanju. Odgledao sam poslednjih pola sata, pet puta mi se zeludac okrenuo. Ne znam sta je uzrok tolikoj neozbiljnosti pojedinaca u napadu.

                      Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Doktorska partija Jonesa.
                        Smoling je ocajno poceo, a onda se sjetio forme prije povrede protiv Lestera i zestoko izdominirao isto. Sve u svemu bice Baljiju jebeno tesko da udje u prvi tim sad.

                        Lukakuu svaka cast za asistenciju i generalno dobro je gradio loptu danas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Romelu Lukaku now has 28 assists in the Premier League since 2013/14 - no striker has more in that time.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Smoling je ocajno poceo, a onda se sjetio forme prije povrede protiv Lestera i zestoko izdominirao isto. Sve u svemu bice Baljiju jebeno tesko da udje u prvi tim sad.

                            Lukakuu svaka cast za asistenciju i generalno dobro je gradio loptu danas.
                            Baji ko zna kad ce se vratiti.

                            Lukaku generalno ima problem sa samopouzdanjem nakon one tekme protiv Sitija, danas veoma dobar.

                            Comment


                            • karma jebana me sjebala, izdam United jednom u ko zna koliko, da ne gledam utakmicu, i odmah sjebem zglob na košarci -.-

                              Comment


                              • Dobra pobjeda, Jones odličan, Martial takođe.

                                Danas su zakazali Mata i Lingard, a Rashford mi i dalje čupa živce svojim odlukama. Šteta što pobjeda nije ubjedljivija, onakva neozbiljnost u napadu je nevjerovatna.

                                Comment

                                Working...
                                X